PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517059}
7,2 41 187
ocen
7,2 10 1 41187
6,0 3
oceny krytyków
Usta Usta
powrót do forum serialu Usta Usta

po pierwszym odcinku naprawde pozytywnie sie nastawilem... ale drugi.. kolejny, stekajacy, grzeczny serial poprawny i wogole "piekny" o bogatych, szczesliwych ludziach i ich cudownych dzieciach. booozzzeeee!! a naprawde mialo byc tak fajnie... jeszcze fajna rola wilczaka, ktory naprawde mi sie spodobal. jak 3 odc. bedzie bardziej jak pierwsza czesc to ogladam. jak jednak dalej bedzie kontynuacja odc. 2 ... zdecydowanie rezygnuje i odradzam

Marx_6

jednak poszlo w kierunku odcinka pierwszego. jest dobrze :) moze nie rewelacyjnie ale fajnie sie oglada :) ufffff :)

ocenił(a) serial na 8
Marx_6

mi w sumie sie podoba ta konwencja i rys rodzin w serialu przedstawionych. nie to zebym sie identyfikował, ale mysle ze to w miare normalne rodziny/ osoby jakich w Polsce duzo. Bałem sie po kilku zdaniach twojej wypowiedzi ze chcialbyś serial kolejny o zdegenerowanych żulikach rodem z kiepskich. Fajnie ze ten serial powstał, to wg. mnie strzał w dziesiątke, problemy i sposob patrzenia na nie bardzo trafinie i zyciowo dobrany.
Zajebisty serial! (a ja nie ogladałem zadnych obyczajówek nigdy namiętnie ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones