PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517059}
7,2 41 187
ocen
7,2 10 1 41187
6,0 3
oceny krytyków
Usta Usta
powrót do forum serialu Usta Usta

szkoda

ocenił(a) serial na 7

że nie reaktywowali. Trzy sezony to za mało, w takim momencie się skończył, poza tym
obsada dobra. Zamiast tego dali durny Przepis na życie...

Agavaa

A ja uważam, że w dobrym momencie sie skończył. Bardzo lubiłam ten serial, ale im więcej serii się kręci, tym gorzej dla serialu. Tutaj akurat zatrzymano się w dobrym momencie, by "ze sceny zejść w chwale". Dzięki temu serial pozostanie w pamięci widzów jako naprawdę dobry, a nie na siłę przeciągany i coraz bardziej szmirowaty.

ocenił(a) serial na 7
styropian22

zgadzam się, ze serial ciągnięty na siłę bardzo szybko traci na jakości. Myślę tylko, że mogli dać jeszcze jeden sezon, bo miałam mega niedosyt :P

Agavaa

fajnie by było no ale skończył się ;p

styropian22

trochę racji masz ;p

Niszczyciel2000

a czy to nie z tego powodu, że Przybylska przeprowadziła się ze swoim mężem piłkarzem za granicę?

ocenił(a) serial na 8
scottie333

a co Przybylska ma do tego? :D

zuna

własnie co ?
bo ja nie wiem ;p

ocenił(a) serial na 9
Agavaa

Oglądałam ostatni odcinek, nie wiedząc, że jest ostatnim i następnego dnia czekałam na kolejny. To było rozczarowanie ;) Jeszcze tyle mogło się wydarzyć...

emberss

no bez przesady ;p

ocenił(a) serial na 8
Agavaa

a tak właściwie to skąd wiesz, że to już koniec - ?? TVN przeważnie na końcu serialu (wielosezonowego) daje przed napisami końcowymi napis "KONIEC" a tutaj czegoś takiego nie widziałem... :|

ocenił(a) serial na 7
e_nygma

niby pewości nie ma, ale jako żywo nie wyświetlili nowego sezonu. a żadnego napisu "koniec" nie kojarzę w innych serialach...

ocenił(a) serial na 9
Agavaa

Serial jest na licencji brytyjskiego serialu ,,Cold Feet'' i Polacy nie mogą sobie od tak dokręcić jeszcze jednego sezonu. Serial skończył się tak samo jak brytyjski odpowiednik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones