PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517059}
7,2 41 187
ocen
7,2 10 1 41187
6,0 3
oceny krytyków
Usta Usta
powrót do forum serialu Usta Usta

wypadek

ocenił(a) serial na 10

wypadek Julii tak mną wstrząsnął, że od tego odcinka zawsze zapinam pasy ...

niewidzialambondow

Wow, po raz pierwszy polska telewizja spełniła tak dużą rolę.

ocenił(a) serial na 9
niewidzialambondow

Jak ktos cie tryknie z boku to i pasy nic nie dadza. A wracajac do serialu. Ogladalam ten odcinek sama. Pozniej jak pokazali jak ona umarla, zostawila to dziecko...Masakra. Zadenj serial nie spowodowal, ze bylo mi tak smutno, a scen takich bylo przeciez w innych od groma. No i ta scena kiedy Leon zaczyna chodzic. Wilczak "wola" Julke, a pozniej obejmuje syna i zaczyna plakac. Sama ryczalam jak bobr, a wzruszam sie rzadko. Megasmutna koncowka. Ale serial swietny. Zwlaszcza peirwszy odcinek i roza w tylku ;)

ocenił(a) serial na 10
narayanka

co do tego ze wow odegral role to nie ze odegral jakas wielka role tylko to bylo tak naturalne ze po prostu robie to juz automatycznie. a co do tego ze to wywalo takie gleboke emocje ciebie narayanka [tak samo jak u mnie wiele innych scen] to chyba to ze to wszystko bylo tak bardzo bardzo bardzo naturalnie odgrywane. sam wilczak po prostu swietny w tych koncowych odcinkach. i to objecie dziecka ale jak zaslania twarz podczas placzu a na dloniach te prochy...

ocenił(a) serial na 9
niewidzialambondow

Zgadzam sie. Ten serial po prostu pokazywal prawdziwe zycie, prawdziwe scenariusze. Nie ciagle jakies rezydencje, praca na stanowisku prezesa, wszyscy piekni, bogaci, drogo ubrani. w UU raz bylo sie na wozie, innym razem wszystko sie pieprzylo w jednej chwili. Dokladnie jak w zyciu. Aktorzy tez super dobrani. Pokazano zagrywki typu "chwilowe" zdrady, ktore mialy albo glebokie konsekwencje, albo costam sie klarowalo i wracalo do normy. Serial trafil do mnie w 100%. Nie byl to jakis majstersztyk z droga scenografia. Po prostu samo zycie. Raz smiech, raz lzy. I tak realistycznie odegrane, ze od razu przelozylam to na wlasne zycie, zwiazek, rodzine. Dlatego wywolalo to we mnie takie emocje. Co by bylo gdybym ja w jednej chwili zniknela, co z dzieckiem, jak zachowalby sie maz. Glupie domysly czy komus byloby po mnie zal, smutno, czy by mnie pamietali...Wiesz takie tam durne, czarne mysli. 2 ostatnich odcinkow nie bylam w stanie obejrzec z rodzina. Ogladalam je w necie, wiec wiedzialam co bedzie. Bo tam nowy odc dawali zaraz jak sie skonczyl ostatni w tvnie. Tak sobie teraz mysle, ze zaraz podbije swoja ocene. Niby taki prosty serial, a taki realistyczny.

narayanka

Można pęknąć ze śmiechu, jeśli chodzi o pokazanie realiów życia w Warszawie. Bohaterowie mieszkają w najdroższych dzielnicach Warszawy (Mokotów, Żoliborz Oficerski - 10 tysięcy za metr), mają samochody po 80 tysięcy, kobiety chodzą w sukienkach od Prady i ciągle jedzą w eleganckich restauracjach. Jasne, tak żyją przeciętni Warszawiacy.
100 metrowe mieszkanie Julii na Mokotowie kosztuje minimum milion złotych, a nie 550 tysięcy, jak to było pokazane w tym serialu.

ocenił(a) serial na 8
narayanka

Mnie ucieszyło zejście owej aktorki. Miała zbyt dużo problemów ze sobą, i psuła życie innym. Prawidłowe zakończenie.

ocenił(a) serial na 9
niewidzialambondow

ja odkąd pamiętam zapinam pasy, nie ma to związku z serialem... po prostu od zawsze było tak: "jak nie zapniesz pasów to nie jedziemy" - ale dobrze, że komuś serial uzmysłowił problem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones