Usta Usta
powrót do forum 1 sezonu

Jesteśmy już po pierwszym sezonie przed nami prawie cały drugi, ale już możemy
dyskutować o tym który bardziej nam się podobał.

ocenił(a) serial na 10
fanpolskichseriali

Moim zdaniem sezon 2 zapowiada się bardzo ciekawie.Wątek Izy i Piotrka jest bardzo ciekawy, bo tak naprawdę nie wiadomo, czy będą razem, czy nie. Wątek Adama i Julki też może być, bo to zpłodnienie inwitro i widać, że oboje pragną to dziecko. Wątek Agnieszki i Krzysztofa też zapowiada się ciekawie, a zwlaszcza u Krzyśka. Widziałem na reklamie, że będzie się całował z tą co gra ją Ania Mucha, więc może być z tego koleja zdrada. Więc ten sezon może być bardzo ciekawy. Ale sezon 1 też był świetny. Zwlaszcza ostatni odcnek. Cały seial jest świetny i mam nadzieje, że będzie 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13...sezon/y. Bo ten serial jest naprawde zajebisty ;)

ocenił(a) serial na 9
igrek3_2

Oczywiście lepiej podyskutować, jak 2 sezon będzie zmierzał ku końcowi, wg mnie na razie najlepszy pierwszy sezon. ;D

karmik14

Na razie 1 sezon lepszy, ale trzeba poczekać aż drugi sezon trochę się rozwinie.

dlinkdlink

Okej ale już jakieś porównania można dokonać

fanpolskichseriali

Na razie po 3 odcinkach 2 sezonu
S1>>>>S2

ejpezet

Lecz jeszcze wszystko może się zmienić

ejpezet

2 sezon już się skończył więc możemy zacząć już podsumowywać.

ocenił(a) serial na 10
fanpolskichseriali

jak dla mnie spoko ale 1 sezon był lepszy :D

ocenił(a) serial na 10
Patrycja_93

Jak dla mnie to jest obecnie najlepszy polski serial. Seria 2 tak samo świetna jak pierwsza. Jedyne co mnie denerwuje to oglądalność,bo była kiepska. 1,78mln widzow(dla porównania m jak miłość 7,5mln!) i Tvn zajmowała dopiero czwarte miejsce na rynku telewizyjnym w tym czasie. Jednak stacja Tvn jest zadowolona z tego,że usta usta oglądają ludzie z wykształceniem średnim i wyższym i z tego,że zarobili 19mln z reklam, jeśli ktoś chce więcej przeczytać to http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/usta-usta-przegraly-z-konkurencja-19-mln-zl -z-reklam

ocenił(a) serial na 9
filmaniak_1042882

Nie rozumiem jak taki wspaniały serial (najlepszy wg. mnie w Polsce) mógł mieć tak małą oglądalność?! Biedne to polskie społeczeństwo, przegrać z MjM... smutne, ale niestety prawdziwe. Największym błędem tego serialu jest fakt, że posiada tylko 3 sezony...

Mam pytanie, czy Iza wróci szybko? Bez niej to nie to samo... :)

ocenił(a) serial na 8
Mati_GA

Iza chyba wróci pod koniec serialu, ale nie daje 100%. Mi się podobała i 1 i 2 seria tak samo, tylko że w tej serii było więcej przykrych i wzruszających scen.

ocenił(a) serial na 10
amazonka_fw

1 sezon bardziej komediowy drugi natomiast poruszał bardziej poważne tematy.
Ogólnie chyba jednak S1>S2

2903

Sezon 2 lepszy od pierwszego
Z niecierpliwością czekam na trzeci

suczkirarara

Sezon pierwszy bardziej zabawny

pezetnoon

Drugi lepszy i już nie mogę doczekać się trzeciego.

ocenił(a) serial na 10
miluniania

A nie wiecie może czy powstanie sezon 4?

igrek3_2

Chyba nie

ocenił(a) serial na 10
fajnaserialomaniaczka

Oba sezony świetne, bo po prostu serial jest świetny, Dawno nie było w polskiej telewizji tak dowcipnego, a zarazem bardzo inteligentnego scenariusza. Pierwszy sezon bardzo zabawny, drugi już smutniejszy, aczkolwiek nie mnie ciekawy. Naprawdę godny polecenia i czekam na 3 serię !

malunkaniowa

Pierwszy lepszy drugi po obejrzeniu trzeciego wydaję się najsłabszy co nie znaczy że był zły tylko gorszy od poprzedniego i następnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones