PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663388}

Utopia

8,2 29 036
ocen
8,2 10 1 29036
7,6 7
ocen krytyków
Utopia
powrót do forum serialu Utopia

Będzie trzeci sezon?

ocenił(a) serial na 8

Jak w temacie.

ocenił(a) serial na 10
Jachu95

Gdzieś czytałem że tak, ale boje się że zrobią z tego tasiemiec i straci to COŚ co miał sezon pierwszy i drugi. Jednak jestem dobrej myśli.

ocenił(a) serial na 10
Kabul

Zakończenie jest z otwarciem na 3. sezon, który ma potencjał być mocniejszy niż ten drugi. Jakby nie było to drugi sezon nie był aż tak oczywisty . Teraz tylko pozostaje kwestia jak wpleść w nowe odcinki najlepszego psychopatę, czyli Lee :D

ocenił(a) serial na 10
joelbarish

SPOILER SPOILER SPOILER!!!
Raczej się nie uda, a uwielbiałem typa.
https://www.youtube.com/watch?v=IhPTUog6DWc

ocenił(a) serial na 10
Kabul

po pierwszym sezonie też można było domniemywać, że nie wróci... opcje jakieś są, ale na razie lepiej nie pisać, bo mogą się spoilery pojawić.
a ta scena co podesłałeś jest równie wybitna co przesłuchanie Wilsona w schronie :)

ocenił(a) serial na 8
joelbarish

Jeśli wróci to wydaje mi się, że sezon 3 będzie ostatnim.

ocenił(a) serial na 10
ulesia03

Na szczęście brytole wiedzą jak nie przeciągać seriali, więc nawet jak będzie ostatni to będzie to mocny sezon.

ocenił(a) serial na 8
Kabul

ja tez ;]

ocenił(a) serial na 10
Jachu95

Zakończenie sezonu na to wskazuje, ale oglądalność w UK już nie...
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Utopia_episodes

ocenił(a) serial na 8
piezol

Skasowali mi już Revolution i Almost Human. Za Revolution się tak bardzo nie stęsknię, ale za Almost Human już tak. Jeśli dojdzie do tego Utopia, lepsza od poprzednich wymienionych, to się... zirytuję.

użytkownik usunięty
Jachu95

Oh cóż bym za to dał...

ocenił(a) serial na 8
Jachu95

Wcześniej czy później będzie, ale w amerykańskim wydaniu. HBO wykupiło prawa do Utopii dlatego nawet jeśli Channel 4 by chciał dalej to ciągnąć, co swoją drogą nie było im w smak patrząc na oglądalność, to i tak by nie mogli. W tym roku dla HBO miał się tym zająć Fincher, ale podobno jakoś nie mogą się dogadać co do budżetu. Pozostaje tylko czekać.

wypal

Dziwne, że żadna ze stacji nie może się zabrać na poważnie za ten serial. HBO miało robić, Netflix miał robić, a teraz ponoć Amazon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones