PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663388}

Utopia

8,2 29 036
ocen
8,2 10 1 29036
7,6 7
ocen krytyków
Utopia
powrót do forum serialu Utopia

Pierwszy odcinek...

ocenił(a) serial na 7

i w sumie nie wiem o co w nim chodzi, co może być na plus, bo po co ujawniać wszystko na początku. Pierwszy sezon ma tylko 6 odcinków. Odcinek mnie jednak zaciekawił i obejrzę kolejne,by sprawdzić co będzie dalej.

Askol

ciekawe jak z tłumaczeniem

ocenił(a) serial na 7
smihu

na razie nie ma napisów i nie wiem czy ktoś to tłumaczy.

ocenił(a) serial na 8
smihu

napisy juz są

ocenił(a) serial na 9
Askol

Świetnie się zapowiada po pierwszym odcinku. Obejrzałem z angielskimi napisami na Ch4 on demand i jestem pod wrażeniem. Trzyma w napięciu, odpowiednio dozuje informacje, sporo wątków i od inwencji scenarzystów zależy czy będzie hit. Czekam niecierpliwie na drugi.

markowe_filmy

ja właśnie po pierwszym jakoś nie jestem przekonany :P.
napiszcie proszę, czy drugi był lepszy, to może dam mu jeszcze jedną szansę...

ocenił(a) serial na 9
Arthaniel

Nie, nie jest lepszy. póki co - kontynuacja. C.d. ucieczki i nieco więcej wyjaśnień, niekoniecznie prawdziwych.

ocenił(a) serial na 9
markowe_filmy

Jak ktoś nie lubi seriali ryjących czerep to Utopia nie jest dla niego. Dla mnie muza i obrazki rewelacja, tematyka bio terroru nie jest niczym dziwnym (przy naszej skorumpowanej służbie zdrowia) dla Polaków, może brytolom się to w głowie nie mieści dlatego to jest SF. Aha no i serial jest wulgarny drastyczny ... i Misfits z nim ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones