PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663388}

Utopia

8,2 29 036
ocen
8,2 10 1 29036
7,6 7
ocen krytyków
Utopia
powrót do forum serialu Utopia

Nie do końca rozumiem tego, dwuletni serial doczeka się swojego remake? W ogóle zamierzają dokończyć tą historię?

ocenił(a) serial na 10
wisnia1892

A czyż ona nie jest dokończona? Wilson zostaje Mr. Rabbit'em, zgarnia całą ekipe (widać to w ostatnim odcinku drugiego sezonu jak antyterrorka zabiera m.in Ian'a , Carvela, Jessice) aby współpracowali razem z nowa "Siecią". Michael Dugdale dostaje nowe zadanie (bedzie trzymany o wiele bardziej kurczowo). Nie wiemy tylko co sie stanie z Becky i Arbym, ale prawdopodobnie będą po prostu dążyć do tego samego celu co Milnerowa, tylko tym razem sie uda, z philipem carvelem na pokładzie, bedzie to perfekcyjnie i pomyślnie zakonczona misja "Utopii". Wydaje mi się, że Dennis Kelly stwierdził, że nie ma sensu kręcić 3 sezon, bo jest on oczywisty. Natomiast chętnie bym obejrzałbym kontynuacje, niestety nie doczekam się i być może to dobrze.

forczyn91

Ale masz jakiś dowód na poparcie tej tezy, czy tak bredzisz bez zastanowienia?
Przecież to jest bezpodstawny wniosek, cała końcówka drugiego sezonu była jednym wielkim przedłużeniem, dla odświeżenia zrobiony nowy królik i inne pierdoły.

ocenił(a) serial na 10
wisnia1892

To powiedz mi w takim razie, dlaczego SWAT-ci zabrali te osoby akurat w momencie kiedy Wilson jest u władzy Sieci i musi stworzyć nowy projekt UTOPII. Nie bredze, opisałem jak Ja to widzę, i to rzeczywiście ma sens. Oczywiście mam wątpliwości, bo to tylko moja refleksja. Byłbym mile zaskoczony gdybym jednak się mylił i mógłbym kontynuowac podziwianie urokow tego serialu. Nie mniej jednak Dennis Kelly odstąpił od tego pomysłu, co było powodem? Może moja wersja? a może ktoś mu przeszkodził? Dlaczego HBO zrobi ciag dalszy, czy tam remake? Jest wiele pytań bez odpowiedzi kolego.

forczyn91

A jest jakis konkretny wywiad w którym Kelly mówi dlaczego nie będzie następnych sezonów? Nie było żadnej informacji z jakiego powodu został wycofany, czy może autor uważa za zakończenie?

ocenił(a) serial na 10
wisnia1892

Nie wiele wiadomo o tym gościu, sam też nie jest rozpoznawalny i nie uczestniczy w świecie medialnym, tak więc wątpie. Ja osobiscie uważam Utopie za zakończoną, scenariusz sezonu trzeciego jest oczywisty i zobrazowalem go sobie dokładnie w myślach.

ocenił(a) serial na 6
forczyn91

Dzięki za chamski SPOILER mądralo!! Dzięki tobie skończę na pierwszym sezonie!!

ocenił(a) serial na 10
piotrekkozik

Sorka ;/ trzeba było nie czytać przed skończeniem całości. Wybacz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones