PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663388}

Utopia

8,2 29 036
ocen
8,2 10 1 29036
7,6 7
ocen krytyków
Utopia
powrót do forum serialu Utopia

trailer -/watch?v=vI5h8yvHIJQ
Drugą część serialu będziemy mogli oglądać w lipcu, niestety twórcy nie podali bliższej daty premiery.
Jak nastroje przed drugim sezonem świetnego serialu?

zenzer

Z jednej strony ciesze się na powrót Lee, a z drugiej nie wiem jak wytłumaczą jego zmartwychstanie (brat bliźniak? przecież zarobił kulkę). A ciesze się bo Lee to postać z fantastycznym potencjałem - Arby był rodzajem socjopaty, prawie że ghula kontrolowanego przez eksperymenty (który w pewnym momencie pęknał i "zerwał łańcuchy"), natomiast Lee to rodzaj idealnego psychopaty - gościa któremu autentyczną przyjemność sprawia zadawanie przemocy, ale to tylko jedna z masek - w innych okolicznościach przyrody pewnie jest zawadiacką duszą towarzystwa :)

ocenił(a) serial na 9
mist_3

Powrót Lee to faktycznie ciekawa sprawa, trochę obawiam się że jego ponowne pojawienie wprowadzi do serialu rodzaj jakiejś fantastyki, no bo w jaki inny sposób można przywrócić zmarłego do życia? No ale przekonamy się w lipcu.
Mnie natomiast ciekawi co u Becky, ostatnia scena pierwszego sezonu zostawiła wiele pytań.

ocenił(a) serial na 10
mist_3

Lee jest wręcz genialny a sama zapowiedź drugiego sezonu powoduje, że utrzyma poziom. Wytłumaczenie może być całkiem proste. Dostał jedną kulkę. Nie do końca wiadomo jaką i w co dokładnie, więc może się jakoś wyliże. W końcu nie dostał ani w mózg ani serii w korpus.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones