PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337358}

Uwaga, faceci!

Men in Trees
7,5 5 799
ocen
7,5 10 1 5799
Uwaga, faceci
powrót do forum serialu Uwaga, faceci!

Cash!

ocenił(a) serial na 8

Czemu, ach czemu ona nie była z Cash'em??! No nie mogę tego znieść! No jakby mi facet zarzucał "księżniczką" co chwila i był taki uroczy jak on, potrafił wszystko naprawić i świetnie gotował, a do tego jeszcze był nieziemsko przystojny to żaden Jack nie miałby szans... Serio, na początku lubiłam Jack'a ale potem te głupie akcje z jego byłą etc... Wkurzył mnie ostro. Za to Cash był zawsze przesłodki i przekochany. No nie rozumiem!

ocenił(a) serial na 8
TakeItIzzy

Hm.. Była z Jackiem dlatego, że w takim serialu nie rozdziela się głównej pary i zakończenie z Cashem większości by się nie podobało ;) Ja jednak do tej większości nie należę i zdecydowanie wolałabym więcej Casha ;) Myślę, że mogliby ciekawie rozwinąć wątek z nim w 3 serii, ale oczywiście 3 serii nie ma, więc zostaje nam tylko własna wyobraźnia w kwestii 'jak ich życie mogłoby potoczyć się inaczej' ;)

TakeItIzzy

Zgadzam sie z Toba!
Jack jest interesujacy i pociagajacy w pierwszych odcinkach. Nawet jego decyzja o pozostaniu z Lynn byla dla mnie wzruszajaca. Jednak po pojawieniu sie Cash'a traci caly swoj urok. Robi sie taki bezbarwny, ze prawie niewidoczny :)
Cash, Cash i jeszcze raz Cash!!

Serial wart obejrzenia choc uwazam, ze jego poziom jest dosc nierowny. Niektore watki i sceny byly wrecz zenujace. Ogolne wrazenie jednak zostaje bardzo pozytywne.

ocenił(a) serial na 8
dorcus

Zgadzam się co do tego, że serial był nierówny. Prawdę mówiąc główna bohaterka dość często mnie irytowała, ale za to jest dużo bardzo ciekawych postaci drugoplanowych, dla których warto obejrzeć serial (Celia, Jane, Annie, Jerome ...).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones