PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479720}

Uwięziony

The Prisoner
7,0 2 177
ocen
7,0 10 1 2177
Uwięziony
powrót do forum serialu Uwięziony

Magnetyczny mix

ocenił(a) serial na 8

"Incepcja", "Wyspa tajemnic", "Lost" i "Flash Forward" (choc może bardziej flash back) w jednym.

ocenił(a) serial na 8
winanna

dalem osemke, glowny bohater slabym aktorem poprostu jest.

ocenił(a) serial na 7
jogi_tg

Serial widziałam dwa lata temu w wakacje. Było gorąco, a z ekranu biła gęsta, męcząca i niepokojąca atmosfera Prisonera. Po obejrzeniu ostatniego odcinka czułam się tak, jakbym wybudziła się z długiego, męczącego snu... ale z czasem zaczęłam ten tytuł doceniać i wszelkie minusy nagle zamieniły się w plusy. Korci mnie, żeby w wakacje obejrzeć ten tytuł znowu, najlepiej ponownie w upalny dzień:). A co do Jima Caviezela, to nie zgadzam się, uważam, że jest dobrym aktorem. Nie rewelacyjnym, ale dobrym. Podobno tworzy niesamowity duet z Michaelem Emersonem w Person of Interest, o którym słyszałam wiele dobrego. Niestety, nie widziałam, więc się nie wypowiadam.

ocenił(a) serial na 8
Rinoa_Sin

Tu masz racje dokladnie mam tak samo jak ty. Kiedy uplynelo wiecej czasu od seansu to lepiej wspominam serial niz zaraz po :) persona mam w chce zobaczyc tez

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones