PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513781}

V: Goście

V
6,8 9 213
ocen
6,8 10 1 9213
5,0 3
oceny krytyków
V: Goście
powrót do forum serialu V: Goście

Jestem w połowie 1 sezonu.
Powiem tak: spodziewałam się o niebo lepszej produkcji. Pomysł świetny-choć inwazje kosmitów na Ziemię to temat stary jak świat:) ale pilot zaczął się o tyle dobrze, że zasiadłam do całego sezonu.

No i to tyle na temat pozytywów:) O
O ile na początku miałam wrażenie ,że serial nie jest równy tak teraz wkurza mnie równia pochyła po której spada sezon 1. Podejrzewam że 2 będzie już kompletnie do bani i sobie ją podaruję.
Masa absurdów, niedociagnięć, przegiętych i nie logicznych sytuacji. Agentka FBI, która zachowuje się jak nastoletni szczyl- zero profesjonalizmu, zero przewidywania i zero ostrożności. Sytuacje tak durne i absurdalne,że obrażają moją inteligencję.
Dlaczego spieprzyli taki fajny pomysł????
Reasumując: jeśli nie macie kompletnie nic do roboty, chcecie się odmóżdżyć i przymknąć oko na absurdy to oglądajcie ten serial.

Kto wie, może Twój sąsiad to Obcy? ;)))))

ocenił(a) serial na 8
irlandia28

Zepsuli, bo oczywiście w amerykańskim stylu zrobione, ale ja tam lubię. Jedynie Tyler i ten ksiądz na nerwy mi działają w każdym odcinku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones