PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253877}
8,3 58
ocen
8,3 10 1 58
V ritme tango
powrót do forum serialu V ritme tango

Kiedy w polsce ?

ocenił(a) serial na 10

Czy ktokolwiek ma informacje na temat tego kiedy serial pojawi sie w polsce i czy wogole sie pojawi ?!

ganja_00

no wlasnie ja tez bardzo chcialabym sie dowiedziec i go obejrzec :))

ganja_00

Nom, mam nadzieję, że będą go emitować, jak się SMV skończy =)
Znów z ARANĄ?? O nie...

Kara_5

nie marudz:PP on jest fajny hehe fajnie z natalia razem do siebie pasuja pozdross

użytkownik usunięty
linds20

Tu jest chyba błąd, bo pierwsze słyszę, aby Facundo Arana był w jakikolwiek sposób zaangażowany w "V ritme tango". Poza tym na razie żadna z polskich stacji, z tego, co mi wiadomo, nie ma w planach zakupu tego serialu. Ciężko go nazwać telenowelą. Serial nie liczy zbyt wiele odcinków, poza tym jest produkcji rosyjskiej, a u nas żadko pokazuje się seriale stamtąd. "V ritme tango" powstało z powodu ogromnej popularności Natalii w Rosji, na potrzeby tamtejszej publiczności.

użytkownik usunięty

Facundo Arana wystąpił w "V ritme tango" jako tzw. cameo, jednak ze względów realizacyjnych nie pojawia się w rosyjskiej wersji serialu, możliwe, że w planowanej argentyńskiej wersji jednak się pojawi. Jest to koprodukcja rosyjsko-argentyńska (z Central Park Productions, producentem m.in. "Amor latino" i "Fortuny i miłości"), więc jakaś tam szansa jest ;) Ale niewielka ;]

ganja_00

o ktos wystawil ten film na allegro

http://www.allegro.pl/item206556886_w_rytmie_tanga.html
tylko po rosyjsku idzie ... buu ;(( nie wiem czy facundo tam gra ... ale z tylu na okladce sa zdjecia jakiegos facka podobnego do facu byc moze to on ale nie wiem :)) pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones