PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806070}

Vagabond

Bae-ga-bon-deu
7,7 1 061
ocen
7,7 10 1 1061
Vagabond
powrót do forum serialu Vagabond

"Bóg Wojny" nadal w formie, a Suzy B…. no cóż… w Goo-ga-eui-seo (2013) dobrze im wyszło, więc czemu by nie spróbować jeszcze raz? Szkoda tylko, że muzyka nie była na tym samym poziomie.

*W Korei nad scenariuszem przeważnie pracuje tylko jedna osoba, a nie zespół (inaczej jak na zachodzie, gdzie są np. specjalista od continuity, czy epizodysta) i to wyraźnie rzutuje na dopracowanie fabuły. Z drugiej strony ma to plus, bo seriale powstają tutaj zdecydowanie szybciej niż gdziekolwiek indziej i nie ma żadnych problemów z nakręceniem czegokolwiek, byle zapełnić ramówkę.

ocenił(a) serial na 8

kontynuację? a można wiedzieć gdzie obejrzałeś do 34 odcinka? Bo na Netflixie jest do 16...

użytkownik usunięty
przemo_7792

obejrzałam na sbs
wystawiles ocene, wiec chyba ty tez?

ocenił(a) serial na 8

obejrzałem co było dostępne w Netflixie więc do końca nie. A co do oceny to wystawiam najczęściej po 2 odcinkach i zmieniam jeśli dalej jest lepszy lub gorszy.

przemo_7792

Na netflixie jest wszystko, czasem po prostu dzielą godzinne odcinki na dwa półgodzinne i z 16 odcinków robi się 32.

ocenił(a) serial na 8
Aljen

hmm czyli scena na pustyni z 16 odcinka jest ostatnią sceną sezonu. Ciekawe po co filmweb pisze o 34 odcinkach skoro w Polsce podział jest na 16.

przemo_7792

Szanowny Panie,
oryginalna, czyli koreańska wersja to 34 odcinki.
Netflix, jako dystrybutor, połączył krótsze odcinki w odcinek trwający godzinę. Odcinki 1-28 to odcinki 1-14, natomiast odcinki 29-34 to odcinek 15 i 16 (oryginalnie te dwa ostatnie odcinki mają trzy części).

Łączę wyrazy szacunku.

ocenił(a) serial na 8
julCia69

Wiadomo czy zdecydowali się na kontynuację? Parę lat już za chwilę stuknie :(

ocenił(a) serial na 6

Te "Atena" czy "Iris" to z którego roku?
Jak dobre, chętnie bym obejrzała..
Dla mnie w tematyce szpiegowskich seriali póki co pozostaje francuskie "Biuro Szpiegów".
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 6
Rajwant

*numerem jeden - pozostaje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones