PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849469}

Validé

6,3 279
ocen
6,3 10 1 279
Validé
powrót do forum serialu Validé

Bardzo dobry serial, któremu autentyczności dodaje udział gwiazd tamtejszej sceny rap. Wyobrażacie sobie podobną konwencję serialową - w rolach głównych Pezet i Tede.

coperfield_david

Jesli Pezet, to ja biore w ciemno!!

ocenił(a) serial na 7
coperfield_david

Już był podobny serial na nf produkcji niemieckiej, nazywa się Skylines, ale niestety skasowali go po pierwszym sezonie. A mi akurat bliżej do ichniejszego rapu niż francuskiego, bo nie znam od nich praktycznie nikogo. Ale do meritum, główny bohater zachowaniem przypominał mi trochę naszego Bedoesa, który ciągle miał jakieś konflikty czy przypały. Jeżeli u nas miałby powstać taki serial to właśnie fajnie jakby opierał się na konflikcie nowej i starej szkoły.

McGyverPL

To prawda, kojarzę że był taki niemiecki serial, chociaż nie wciągnął mnie tak jak ten... Kwestie znajomości raperów, czy to niemieckich czy francuskich zostawiam obok, bo nie znam ani jednych, ani drugich. No w sumie ciekawy pomysł z konfliktem stara/nowa szkoła. Bedoes miał podobnie poważne przypały jak ten Apacz?

ocenił(a) serial na 7
coperfield_david

Takie największe przypały to jak na koncercie powiedział "Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji, albo nie jest zaprzyjaźniony z SB Maffiją, to prawdopodobnie właśnie teraz ssie komuś pałę" (SBM to wytwórnia do której należy)... Były też plotki, że miał stosunek z 14 latką, albo, że uciekał w bagażniku przed Dicksonami 37 (i to akurat było prawdą). Możesz posłuchać kawałka "Kwiat polskiej młodzieży", bo tam tłumaczy się z tych przypałów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones