PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486114}
7,3 4 570
ocen
7,3 10 1 4570
Vampire Knight Guilty
powrót do forum serialu Vampire Knight Guilty

Jest to drugi sezon tego anime, swoją premierę będzie miał w Japonii 6-10-2008 ale jak zwykle kilku użytkowników zdążyło już go ocenić...

butch17

jak ocenić? gdzie?
przecież jeszcze nie ma nawet skali z ocenami?

butch17

Może się po prostu sugerują pierwszą częścią... Swoją droga to głupota dzielić VK na dwie serie, skoro manga stanowi spójną całość.

ocenił(a) serial na 3
Ceres_Sophia

tak, ale musisz zauważyć że manga nie została zakończona, a sądząc po popularności animca, powstanie pewnie i 3 seria anime(zawierająca mam nadzieję zakończenie). Stąd ten podział na sezony. To zresztą nie tyczy się tylko VK.

ocenił(a) serial na 7
kathi

ja już oglądałam 5 odcinków nowej serii, i uważam że jest boska. Kocham VK ;]

butch17

2 seria lepsza od 1 :) jak narazie;P

ocenił(a) serial na 3
Cpt_Pchelka

1 seria lepsza jak dla mnie. Ale spaścili zakończenie...T_T

ocenił(a) serial na 7
kathi

Zgadzam się. 1 seria jest lepsza... na początku drugiej serii wszystko było ok. Potem Yuuki zaczęła mnie wkurzać... Kaname stał się jakiś dziwny. Teraz jestem na 12 odcinku... muszę obejrzeć tylko jeden. Mimo wszystko, Kaname jest taki słodki w 12 odcinku!!! :PP

Ale 1 seria... była lepsza T__T

ocenił(a) serial na 3
Yuzuki

Szkoda, że w mandze tez taki słodki nie jest :P

ocenił(a) serial na 7
kathi

No szkoda. W mandze słodki jest Zero ^_^

kathi

Popieram
Spie.... zakończenie.. DRUGIEJ SERIi

Cpt_Pchelka

i to bardzo spi****lone. tyle dobrze że czytam mangę >>'' w ogóle całe przedstawienie tej historii w anime jest zupełnie inne niż w mandze i daje nam to zupełnie inne odczucia... ech ;<

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones