PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470811}
7,2 6 695
ocen
7,2 10 1 6695
Vampire Knight
powrót do forum serialu Vampire Knight

Czekam na drugą serię

ocenił(a) serial na 8

tak się skończyło że nie mogę się doczekać

Martus_2

no ... manga trwa dalej i jest naprawdę świetna.
Przechodzą mnie dreszcze i proszę o jeszcze :P:P heheh

http://www.filmweb.pl/f486114/Vampire+Knight+Guilty,2008
Czyzby to była druga seria??:P:P
Vampire Knight Guilty

ocenił(a) serial na 10
Martus_2

Pierwsza seria była świeta, ja również czekam na 2 serię..:)

ocenił(a) serial na 10
Nana707

Ja też czekam na drugą hehe :)
Noom manga trwa dalej, ale ja wolę anime dlatego nie czytam, ale jak się wkurzę to i pewnie czytać zacznę xD
Mam nadzieję, że druga część będzie równie dobra jak pierwsza, a nawet lepsza hehe...

Ale czemu to dopiero w październiku... < głośny krzyk, po czym wielka rozpacz...> xD

Martus_2

Wejdźcie tu http://www.vampire-knight.jp/ i obejrzyjcie zwiastun kolejnej serii ;D Mnie to powaliło.. zwłaszcza sceny Yuuki-Kaname.
I ten niby pocałunek ;P

p_sawyer__

AAAAAAAAAAAAAA
dziękuje, dziękuje, dziękuję!
Szukałam tej zapowiedzi po wszelkich możliwych serwerach i nie mogłam odnaleźć!
DZIĘĘĘKUJĘ:P:P

P.S Całkiem obiecujący trailerek:) Co do pocałunku..hmm:P:P jak na razie widzę same podobieństwa z mangą:):) wszystko idzie praktycznie tak jak należy:):)

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Aaaa ja normalnie jak to zobaczyłam to nie mogłam... Ja się nie doczekam kolejnej serii no... Ja to bym już chciała i to najchętniej całość xD A jeszcze nie czytam mangi więc w ogóle dla mnie to co było w tej zapowiedzi było szokiem... No może nie tak do końca... Ale zaostrzyło apetyt na kolejną serię na pewno... Teraz zaś musi minąć troszkę czasu bym se zapomniała o tym i spokojnie dotrwała do października...

Dziwniejsza

Dziwna..możemy sobie nawzajem powyrywać włosy z głowy:):)
Buu..październik wydaje sie tak odległy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones