PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470811}
7,2 6 695
ocen
7,2 10 1 6695
Vampire Knight
powrót do forum serialu Vampire Knight

warto, oj warto...

ocenił(a) serial na 10

siedziałam do 3 nad ranem chłonąc odcinek za odcinkiem... ciężko mi było zrobić sobie przerwę na wyspanie się... :P

Teraz pozostaje odliczać dni do ukazania się kolejnych odcinków (podobno październik)...Ehh..ciężko będzie usiedzieć spokojnie ;)

Anime intrygujące, tajemnicze, nieco zabawne, wciągające bez reszty... Oprawa muzyczna świetna, zwłaszcza ending i motywy chórów gregoriańskich w czasie akcji, kreska idealna (dawno tak przyjemnej kreski nie oglądałam), po prostu S-U-P-E-R :)

ocenił(a) serial na 10
Arakune

Też tak uważam :D No, anime jest świetne... Nie siedziałam nad nim do tak późnych godzin bo z siostrą oglądałam... No i jeszcze potem musiałam czekać tydzień na kolejne odcinki xD Czasem było trudno, ale zawsze warto :D

Kreska faktycznie dobra i to bardzo :D

Ending świetny i po części właśnie przez ten ending zaczęłam to anime oglądać... Bo pierwsze właśnie ending słyszałam :D

Ale jak coś z ładną kreską chcielibyście zobaczyć i niezłą muzyką(klasyczna co prawda, ale piękne anime)to polecam La Corda D'Oro... A nie mogłam się oprzeć by o tym anime nie napisać... xD

Dziwniejsza

Dziwna..ja kocham La Corde...to jest przeeeeeświetne!
Tsukimori-kun jest bossski

Cpt_Pchelka

CO do opiNi, że warto!! POPIERAM w 100% ...
a wicie jak zarąbiscie ogląda sie to anime na większym ekranie..
Ja mam co prawda tylko 32 calowy ale ROBI WRAŻENIE!:)

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Jak lubisz La Corde to wejdź na to anime i coś napisz xD Bo założyłam temat... i łyso tam xD Kij, że dopiero dziś założyłam xD

A właśnie jeśli lubicie tego typu anime i ogólnie anime zapraszam na forum... Coś nam ono z deczka zdychać zaczyna, a serio jest fajne i są na nim fajne osoby hehe...

http://rasengan.mojeforum.net/index.php

Kurde, no... La Corda wymiata, tak jak Vampire Knight :D No nie wiem, ale po prostu moje dwa ukochane anime xD
Zaraz po nich Ouran High School Host Club...
Oj za mało jeszcze tych anime widziałam xD

ocenił(a) serial na 10
Dziwniejsza

Ja wszystko oglądam na ekranie 17 calowego monitora, ale tak też jest dobrze hehe xD

Dziwniejsza

Hmm..no to jak prosisz to zaraz tam wejdę:P:P
HEheh

Jak ja bym miała wymieniać swoje ulubione Anime to ekhem:

Code Geass-zawsze i wszędzie- jest naprawdę świetne, i co najważniejsze NIEPRZEWIDYWANE! NIGDY się nie domyślisz co będzie dalej! NIE da rady:):)

La Corda D'oro powiem szczerze,że oglądałam dopiero niedawno,ale potrafi wprowadzić w niesamowity nastrój..JEST ZAJEBIASZCZE:P:P

ocenił(a) serial na 10
Cpt_Pchelka

Code Geass jest fajne hehe, ale nie wciągnęło mnie aż tak bardzo hehe :D pierwszą serię oglądnęłam w miarę szybko jednak druga jakoś tak mozolnie idzie... xD Skończyłam na 16 odcinku i dalej mi się ściągać nie chce... Oglądam inne anime... Ale zapewne za niedługo mnie znów natchnie i ściągnę hehe xD

No La Corda D'Oro wymiata :D Jak do nie dawna moim ulubionym anime było Vampire Knight, tak teraz na równi z tym jest właśnie to anime hehe xD No, ale Vampire Knight jeszcze nic na tyle nie przebiło by mogło na pierwszym miejscy wylądować xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones