Velma
powrót do forum 1 sezonu

Jest to remake Scoobe Doo. Porównajmy postacie przed i po zmianie:
Velma była wstydliwą dziewczyną, białym kujonem. Teraz jest odważną, mądrą, czarną lesbijką.
Daphne była białą, miłą i bardzo spokojną dziewczyną. Teraz jest zdzirowatą, niemiłą Azjatką.
Kudłaty był biały, strachliwy, głupawy, z atakami paniki. Teraz jest czarny, stonowany.
Fred był liderem grupy, odważny, całkiem inteligentny, raczej skromny. Teraz jest rozpieszczonym, głupim, wywyższającym się dzieciakiem z bogatej rodziny.

Czy coś przegapiłem / przekręciłem?

ocenił(a) serial na 1
test06

Najlepsze w tym jest to, że Fred to jest dosłownie personalizacja głównej twórczyni tego gniota - Mindy Kalling - pochodzi z bogatej rodziny, kariera w Hollywood została jej niemalże wręczona na tacy, niemożebnie rozpieszczona typiara z kompleksami - ale siebie próbuje projektować na inteligentną Velmę. Gniot.

ocenił(a) serial na 1
Flutterschei

No nie wiem bo po 8 odcinkach to właśnie Velma jest najbardziej obrzydliwą, tokyczną postacią, wszystkich obraża, uważa że ma zawsze rację, manipuluje innymi psychicznie, gnębi innych i pogrąża oraz śmieje się z nieszczęścia innych, na przestrzeni 8 odcinkó dopuściła się największej ilości pomylonych, chorych akcji ze wszystkich postaci podczas gdy Fred co ironicznie stał się najlepszą postacią z tego potoku g*wna. Dodatkowo ogromne ego Velmy która nawet rzuca kwestią "Ja NIGDY się nie mylę" jak najbardziej pasuje do Mindy.

ocenił(a) serial na 3
test06

w zasadzie to nie remake tylko spin off

test06

O ile się nie mylę to Velma jest Hinduską.
Co do Kudłatego to jeszcze może stać się strachliwy j głupawy jak zacznie palić trawkę :)

ocenił(a) serial na 1
Maydo

Ktoś chyba nie ogarnia jak działa trawa XDDD

ocenił(a) serial na 1
WTTW_FILM

Czy Ty tez nie mozesz zakladac nowego tematu na FW tylko mozesz odpowiadac na juz istniejace ??????

ocenił(a) serial na 1
sador1991

Ogólnie to tu wszystko sie sypie, ostatnio chciałem obczaić oceny znajomego to mi co chwile strone wywalało. Więc to chyba normalne, kak nie działa na różnych użądzeniach to może jakaś forma bana (ja np. Nie mogłem odpowiadać na posty przez miesiąc ale moglem inne rzeczy robić).

ocenił(a) serial na 1
WTTW_FILM

Ja pisałem z innymi użytkownikami i też nie chodzi im wszystko jak trzeba. Na początku myślałem że mam stara przeglądarkę ale nie więc coś ze stroną

WTTW_FILM

a co po trawce nie można mieć np stanów lękowych ?

ocenił(a) serial na 1
Adrian_184

po życiu samym można mieć, bez żadnych specyfików.

ocenił(a) serial na 1
Adrian_184

Ofc nałogowy palacz Kudłaty łapie stany lękowe i dalej wali co odcinek XD

ocenił(a) serial na 1
test06

Tak, nie mili czarnego przedstawiciela lgbtq+ który by zagrał psa, więc wycięli go z fabuły ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones