PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693268}

Velvet

7,6 2 011
ocen
7,6 10 1 2011
Velvet
powrót do forum serialu Velvet

<3

ocenił(a) serial na 8

Główna bohaterka nudna, jak i sam główny wątek. Chociaż kilka razy akcja mnie zaskoczyła ;) Zaczęłam oglądać ze względu na język, ale zakochałam się w kadrowaniu planu, klimacie, muzyce i kilku osobach jak Rita czy Raul <3 Końcówka trzeciego i czwarty sezon utrzymany na dobrym poziomie i odpowiednio przekazany przygnębiający klimat, kocham smuteczki <3

cockney_violin

Zgadzam się. Wszystko ładnie pięknie ale główni bohaterzy i ich fabuła do kitu. Pozostałe role można pokochać, niestety nie pierwszoplanową parkę.

ocenił(a) serial na 8
milenanawotka

O tak. Drugi plan jest świetny! Wspaniale zagrane postacie - zwłaszcza Raul i Rita. Pedro jest też bardzo sympatyczny, i Clara. Główny wątek jest taki sobie - ile już przecież razy widzieliśmy schemat kopciuszka. Za to intrygi otaczające główny wątek, poboczne perypetie bohaterów są zajmujące. Cała otoczka, dobór muzyki, scenografia, kostiumy są wspaniałe, klimat jest fenomenalny, istny Nowy Jork! A to przecież Madryt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones