PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=668104}

Violetta

6,3 6 545
ocen
6,3 10 1 6545
Violetta
powrót do forum serialu Violetta

Nie wiem czy ktoś tu jeszcze ogląda xD Ale ja o dziwo tak. Więc chciałam podzielić się moją
opinią na temat śmieci Antonio w serialu i zapytać o waszą opinie :D
Według mnie ten wątek był całkowicie zbędny. Jeszcze gdyby postawili na wzruszającą scene
pogrzebu i pokazanie bólu po stracie bliskiej osoby, co co prawda nie byłoby w stylu disney'a ale
samo uśmiercenie Antoio też nie jest.
A oni tymczasem ""pozbyli się go" po czy przeskoczyli do scen kilka tygodni później. I szczerze bez
większej różnicy dla bohaterów o wyglądało.
Zdziwiło mnie to że Angie wygląda na wgl nie przejętą nawet nie wróciła do BA. Strasznie rozbiło
mnie też to, ze nie została z Pablo, przez 2 sezony pokazywali ich przyjaźń a teraz kiedy jej
potrzebował (bo chyba tylko Pablo jakoś to przeżywał najwyraźniej) nie bylo jej przy nim.
To uśmiercenie Antonio to dla mnie jakiś głupi zabieg, niewiele wniósł, a problemy bohaterów
jak kłótnie Leonetty, ukrywanie związku Diegescie wydają się jeszcze bardziej infantylne.
A jak jest wasza reakcja?

karolina199

Dziękuję. ;_;

Sebek7771

proszę, zaznaczyłam, że temat zawiera spoilery.

karolina199

Ale serio dziękuję, bez ironii xD Dziękuję za poinformowanie, bo o tym chciałbym wiedzieć przed zaczęciem oglądania. xD

ocenił(a) serial na 10
karolina199

Też uważam, że to było idiotyczne i niepotrzebne, no ale możliwe, że były tego jakieś wyższe powody, np. ze strony aktora. :P
A Angie najpewniej wróci lada odcinek.

R.I.P Antonio.

Skailes

Mozliwe, że przez aktora, ale wolałabym jakby po prostu Antonio się nie pojawiał i tak np w 2 sezonie ledwo co było go widać na ekranie ;p niż uśmiercać go.
Śmierć to poważna sprawa a tu zostało to potraktowane tak beznadziejnie i pobieżnie, żeby tylko wrócić do "większych" problemów jak zazdrość Violi ;p
Co do Angie to wiem, że zaraz wróci, ale scenarzyści tracą spójność fabuły, a charaktery postaci są naciągane w zależności od potrzeb. W moim odczuciu Angie z 1 sezonu przyleciałaby do BA po śmierci Antonio i została tam najdłużej jak by mogła, nawet nie tylko ze względu na stratę Antonio ale dla samego Pablo, żeby go wspierać i być z nim w tak trudnej chwili.

ocenił(a) serial na 7
karolina199

Dla mnie to było trochę haha najpierw tak jakby się żegnał przed tą trasą, potem jeszcze ta akcja ze zdjęciami co dał Gregorio, ja juz wiedziałam, że umrze jak Pablo dostał tel w 20 odcinku.. ale, że zrobią kilka tyg później to się nie spodziewałam xd I tak sobie teraz myślę, że zamiast zająć się nauką (jestem w maturalnej i to w technikum) to oglądam te pie*doly xd

Magdaa95

hahaha xD też marnuje na to badzieje czas ;pp
i też wiedziałam, ze umrze i już wtedy się zdziwiłam że będzie zgon w Violettcie XD ale po co to było to nie wiem?
i teraz wszyscy R.I.P Antek [*] milion świeczek , a wcześniej to tylko polewka z niego i jego chustek xD

ocenił(a) serial na 7
karolina199

Akurat Antonio to jedna z moich ulubionych postaci :) jutro rano sobie strzele dzisiejszy odcinek xd
Ja w sumie też nie wiem po co go usmiercili.
Może 3 sezon skończy sie katastrofą lotniczą po zakończonej trasie i zamiast typowego usmieszku Violki pokażą jej zwłoki hahhaa.
Ja i moja kreatywność - to ta szkoła tak na mnie działa xd

Magdaa95

hahahaha xD może się też okazać że naprawdę Violka jest zamknięta w zakładzie psychiatrycznym a to wszystko to wytwór jej chorej wyobraźni Xd
sezon pełen niespodzianek, więc nie można wykluczyć tej opcji ;p

ocenił(a) serial na 7
karolina199

No hahaha, dobrze,że nie ja pisałam scenariusz, bo dla dzieci by się to nie nadawało xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones