PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762256}

Voltron. Legendarny obrońca

Voltron: Legendary Defender
7,6 1 048
ocen
7,6 10 1 1048
Voltron. Legendarny obrońca
powrót do forum serialu Voltron. Legendarny obrońca

Witam chciałbym się dowiedzieć, gdzie mógłbym obejrzeć sezony 3, 4, 5 i jeśli jest także 6 z napisami serialu Voltron: Legendarny Obrońca. Na razie puki co, to obejrzałem na netflix.pl sezony 1 i 2 w polskim dubbingu, wiem, że nie mam co liczyć na razie na polski dubbing sezonów 3, 4, 5 i 6, ale przynajmniej chciałbym oglądnąć te sezony z napisami pl byłbym wdzięczny, gdyby mi ktoś powiedział gdzie mogę oglądnąć te sezony przynajmniej z napisami pl.
Byłbym też wdzięczny za jakiekolwiek wiadomości, czy będzie polski dubbing sezonów 3, 4, 5 i 6 serialu Voltron: Legendarny Obrońca.

DAWID25_1

na stronie kreskowkazone.pl z łatwością znajdziesz sezony do 6 z polskimi napisami, dalej mam jedynie stronę z angielskimi napisami. uważam, że nie warto oglądać z polskim dubbingiem ze względu na to, że przepada mnóstwo dobrych żartów, brzmiących zabawnie jedynie w angielskim dubbingu, gry słów są wszechobecne w praktycznie każdej minucie, więc połowa frajdy z oglądania przepada, decydując się na polski dubbing. i trzeba przyznać, że do polskiego dubbingu cały czas wybierają tych samych aktorów głosowych i nie starają się nawet, żeby głosy oddawały jakoś ich charaktery. oczywiście, to twój wybór w jakim języku oglądasz, jednak ten dubbing w voltronie jest akurat zrobiony szczególnie koślawo jak na polskich producentów, zajęto się nim niechlujnie.

dubbing najpewniej powstanie, ale nieprędko, więc najlepiej przerzucić się na napisy i poczekać aż grupa tłumaczeniowa z kreskowkazone przetłumaczy szósty i siódmy sezon lub odzyskamy prawa do emitowania voltrona w polsce i będziemy mogli oglądać na netflixie wszystkie sezony.

sherineeks

mogę prosić o tą strone z angielskimi napisami?

aubretia

https://www1.hdeuropix.com/tvseries2/voltron-legendary-defender-online/voltron-l egendary-defender-season-6-online-free-hd-streaming-europix

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones