PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862864}

Wąż z Essex

The Essex Serpent
6,1 761
ocen
6,1 10 1 761
Wąż z Essex
powrót do forum serialu Wąż z Essex

pomiędzy strachem i postępem. To serial, który można odbierać na kilku poziomach. Jako obraz tamtych czasów, jako romans, ale przede wszystkim jako socjologiczną obserwację. Dla jednych każdy aspekt życia, który jest nowy, inny od tego co znają jest powodem do strachu. Dla innych to, co nowe i inne jest pasjonujące, ciekawe, stwarza nowe szanse. Co różni jednych od drugich? Wiedza, zainteresowania, chęć poznania, potrzeba niezależności, samodzielne myślenie i wyciąganie wniosków. A tak krótko: ciemnota produkuje strach.

Agatonik

Przecież to cienki Harlekina jak dupa węża którego nie ma

ocenił(a) serial na 7
PIXA_GOD

A ja dostrzegłam w nim więcej.

ocenił(a) serial na 8
Agatonik

Nie ma sensu zwracać uwagi na to co on wypisuje, wystarczy zobaczyć jaki hejtujący wpis zostawił na forum :) Jeden z tych "biednych, uciśnionych" co to nie mogą przeboleć osób o innym kolorze skóry niż biały na ekranie.

PIXA_GOD

dla takich płaskoziemców jak ty, z pewnością hehe

dunea

Zaczynam oglądać przedostatni odcinek i w życiu bym nie pomyślała że ten serial ma coś wspólnego z Harlekinem gdybym nie przeczytała tego wpisu. Wręcz przeciwnie, wbrew pozorom romans jest tu drugoplanowy, główną bohaterką jest tu raczej zbiorowa histeria, przynajmniej ja tak to odbieram. No, ale przede mną jeszcze dwa odcinki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones