PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847956}

Wąż

The Serpent
7,3 19 865
ocen
7,3 10 1 19865
6,4 7
ocen krytyków
Wąż
powrót do forum serialu Wąż

Jeden sezon w 2 dni. Krajobrazy, akcja, gra aktorska, wszystko na plus.

to-co-bierzesz

Zastanawiam się o jakim serialu mówisz, skoro premiera tego jest zaplanowana na kweicień 2021 a mamy dopiero marzec :D

Kubala_82

serial był dostępny na BBC Player od 1 stycznia

ocenił(a) serial na 7
fru84

No był ale dopiero teraz jak wjechał na Netflixa sie zrobi o nim głośno zobaczysz ;) Ludzie po Gambicie sie przekonali do Miniseriali

ocenił(a) serial na 8
to-co-bierzesz

To samo, cudownie mi się oglądało, zwłaszcza, że miałem szczęście odwiedzić wiele z tych miejsc. Chwilami retrospekcje i przeskoki trochę męczą, ale ogląda się świetnie.

ocenił(a) serial na 9
to-co-bierzesz

mam podobne zdanie bardzo dobry serial a pełny sezon zaliczyłem podobnie

ocenił(a) serial na 7
to-co-bierzesz

Tak jest to bardzo dobry serial. Można się czepiac że pomnik dla mordercy ale tak naprawdę - Gdyby nie ten serial nikt z nas nigdy pewnie by o tej sprawie nie usłyszał - moooże w formie ciekawostki gdzieś . A tak wiemy o ofiarach Tego psychopaty. Tysiące a z czasem setki tyiący ludzi sie o tym dowiedzą a Ci którzy zgineli zasługują na to żeby świat o nich wiedział , że tacy ludzie istnieli. Pan Charles jest tutaj przedstawiony z całym w sposób dobitny i jeśli komuś imponuje to ktos taki musi mieć nie po kolei . Wszystko by było spoko gdyby tylko ograniczał się do szwindli i kradzieży ale on zabijał z zimną krwią a później się tym szczycił. I truł wszystkich jak żmija takie dosypki nieświadomki to jest jedno z największych ku&estw jakie jeden człowiek może zrobić drugiemu. A ten jechał na patęcie wszystkim dookoła to dawał ,nawet małpa dostała i odjechała. Shieeeeeeet

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Cała historia motoryzacji,uczta dla miłośników tematu.

ocenił(a) serial na 7
freightleitner

trafne spostrzeżenie

ocenił(a) serial na 8
mordarg

człowieku, nie pij, gdy piszesz; albo odwrotnie

ocenił(a) serial na 7
konfederate

wlasnie dlatego wszystkie normalne strony dają możliwość edycji swoich postów. Ale nie FW -.-

ocenił(a) serial na 10
mordarg

FW od zawsze blokuje ci możliwość dodania opisu do filmu, ja nieraz próbowałam i zawsze wysyłają mi przesmjewcze odpowiedzi dlaczego nie udostępnia Twojego opisu, moim znajomym to samo, bawią się we właścicieli serwisu, mają się za lepszych, człowieka wykpią, gdzie na innym portalu mam już chyba że 20 opisów dodanych. Uważam to za przejaw dyskryminacji.

ocenił(a) serial na 10
to-co-bierzesz

Polecam również film Main Aur Charles (2015) o tym mordercy.

ocenił(a) serial na 7
joker_mroczny_rycerz

jest na yt - wg mnie pokazuje w innym świetle głownego , jak na fil indyjski to rewelacyjny , a bez hundicapu jakiego udzielam boolywodowi to ledwie średni ,

tatraplan

A po polsku?

ocenił(a) serial na 7
perun_6

raczej po łacińsku , bo piszesz po łacińskim alfabetem , a zasady pisowni ewyznacza zabrocza rada jezyka olskiego , zaborca dba żeby jezyk nie był żywy stado ma sie samo pilnować cbdu ;) ha

tatraplan

"po łacińskim", "ewyznacza", "zabrocza", "olskiego". To ani po polsku ani po łacińsku.

ocenił(a) serial na 7
perun_6

Za to po ichniemu. Dla niego wzór polszczyzny dla nas zaś analfabeta.

Valhilla

Po bombasku może...

ocenił(a) serial na 7
perun_6

Nie wiem, choć się domyślam.

ocenił(a) serial na 8
to-co-bierzesz

Niesamowite poszadkowanie nie przeszkadza w odbiorze - 8/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones