PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169936}

Władca zwierząt

BeastMaster
6,2 1 478
ocen
6,2 10 1 1478
Władca zwierząt
powrót do forum serialu Władca zwierząt

Serialik niczego sobie

ocenił(a) serial na 10

W sumie to mi się nawet podobał :D Ten serial jest oko. Oglądałam 3 serie i parę odcinków po kilka razy. Jeśli ominęłam coś z fabuły to musiał to być naprawdę cud. Nie wiem jak wam, ale mnie się najbardziej podoba Tao :D No i Irara - taka wredna i złośliwa ;) Zupełnie taka jak ja...

ocenił(a) serial na 10
Madzia3

A gdzie oglądałaś 3 serię??
Ja tyle już czekam na nią ale zawsze leci 1 albo 2

ocenił(a) serial na 8
winchb

Od środy leci na AXN 3 seria:D...Wreszcie sobie ja obejrze.Wedlug mnie to inny ma klimat 3 seria,tez fajnie jest ale inaczej.No i czytalem na angielskich stronkach opisy i bezsensu, ze niewyjasnili motywu z The Ancient One, 2 Sorceress, Demonem Iara, Vodenem, no i Kurupiri nadal niebylo:(.I byl odcinek gdzie Sharak przybral ludzka postac i opowiedzial swoja historie-myslalem, ze to bedzie kontynowane, a tu nagle w 1 odc. 3 serii Sorceress 1 pyta sie Dara czy Sharak niezaluje ze ja kocha...No bezsensu,przeciesz ona stracila pamiec przez The Ancient One.Tylko to mnie sie nie podoba...To tyle
Pozdro:)

ocenił(a) serial na 10
mandaryn111

Kurupira przecież została uwięziona przez tą drugą jak jej tam bylo... no nie ważne, ale wciąż lezy w rzece otoczona przez węże (chyba ;) ) a 3 seria mi się nie podoba, bo się okazało, ze Dar jest jakimś wybrańcem czegoś tam czegoś i że jest następcą tronu itp. itd... jak ja tego nie lubię == skiepścili serial i tyle. Ale przynajmniej dwie pierwsze serie były oko :D

Madzia3

Hej ;) Mi także podobał sie ten serial :] niestety ogladałam bardzo dawno temu tylko 1 serie :( Mam nadzieję, ze beda gdzies powtórki bo z tego co wiem to obecnie chyba nigdzie tego nie puszczają :(

pozdrawiam fanów :)

ocenił(a) serial na 9
niunia

To jeden z moich ulubionych seriali ( jak mało który niesie ze sobą sensowne przesłanie)/ Seria 1 i 2 super, z trzecią trochę spartolili zakończenie... ale może być. Obecnie 2 sezon leci na AXN Sci-Fi, chyba w soboty o 10.00, ale pewnie niedługo puszczą i 3 sezon, wcześniej trójkę puszczali na AXN ( chyba w wakacje 2007 roku)
Pozdrawiam fanów

ocenił(a) serial na 8
simene

Teraz leci w soboty i niedziele 3 seria,ale od 6.00 do 9.00 rano...

ocenił(a) serial na 9
mandaryn111

Ogólnie film bardzo fajny ale ta 3 seria nieco kiepska Dar królem film kończy się tym jak Dar porzuca Tao i Arinę i idzie rządzić jako następca Eldara do Arakanu, moim zdaniem łatwo mu przyszło pozostawić wiernych i troskliwych przyjaciół.

Madzia3

Hej ! :)
Czy mogę się dowiedzieć, gdzie mogę obejrzeć ten serial ? Gdzie mogłabym ściągnąć chociażby pierwszą serię ? Bardzo mi na tym zależy. Będę wdzięczna za podpowiedź i namiary ^^
Pozdrawiam serdecznie :D

ocenił(a) serial na 9
kingulka13

Cholerka, mi też na tym by zależało ;p Uwielbiam ten serial, a nigdzie nie mogę go znaleźć... Chociaż jeden odcinek... ;)

ocenił(a) serial na 8
kingulka13

youtube lub http://watchseries.eu/serie/beastmaster . Ale tylko po angielsku.

aksel31

Dzięki wielkie za stronkę : )

ocenił(a) serial na 5
Madzia3

Zdecydowanie za mało kobiet, za to w prawie każdym odcinku tabun półgołych facetów. :/ Powinni byli lepiej zadbać o proporcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones