PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=367031}

Włatcy móch

5,9 55 714
ocen
5,9 10 1 55714
3,3 7
ocen krytyków
Włatcy móch
powrót do forum serialu Włatcy móch

1/10

użytkownik usunięty

Nie lubię tandety i kiczu a ten serial taki jest , uważam że o godzinie 20 czyli w prime time mogliby cos lepszego emitować niż ten badziew , natknąłem się na niego i poczułem że ten serial chce być tak podobny do south parku że aż mi się go żal zrobiło , nie dość że rysowany jest tak amtorsko że aż szok to sam scenariusz czy raczej wulgarne wyrazy zaniżają wartość estetyczną ramówki TV4. Odradzam , już lepiej South park obejrzeć.

ocenił(a) serial na 10

a w south park wyrazają się kulturalnie tam co drugie słowo jest wulgarne a pozatym to polskie jest
i niepisz ze zaniza oglądalnosc ramówki TV4 poniewaz tam prawie nic ciekawego niema ( jak w kazdej polskiej darmowej stacji)

ocenił(a) serial na 10

Nie lubisz tandety i kczu a masz w ulubionych Bambiego ????????? :D:D:D

ocenił(a) serial na 8
grafzero

Bo on lubi jak coś jest tak ładnie narysowane jak Bambi a nie tak amatorsko jak Włatcy Móch.

ocenił(a) serial na 10

człowieku nie wypowiadaj sie na temat tandety bo w ulubionych masz same bajki prawie ;/

ocenił(a) serial na 4
shadyy_2

Nie wszystkie bajki Disneya itp. są tandetne, ale kurde, ten gościu ma w ulubionych nawet te baznadziejne Batmany reżyserowane przez Schumachera <lol> :D

użytkownik usunięty
Ultor

Batmanów już tam nie ma , kieeedyś mnie bawiły teraz przerażają bo są tandetne , co do oceny WM , zdania nie zmienię bo jak ten serial stał się taki sławny !? Czyżby już nie było ludzi którzy lubią seriale wymagające czegoś więcej od widza ? Czy dystrybutorzy wydając ten chlew na DVD pamiętają że są jeszcze takie rarytasy jak Drużyna A czy Policjanci z Miami oraz oczywiście Crime Story które przezyły swój czas i bawią ludzi nadal mimo tego ż ebyły zrobione bagatela 20 lat temu , to że teraz jakiś debil z debilem się skumał i obaj zrobili serial który bawi gawiedź która o kinie wie tyle co zobaczy w programie TV że ... popiszemy sobie za 20 lat kiedy
serial może się skończy i kiedy wydoroślejecie , może wejdziecie na włąściwą drogę , bo taki tam Bambi którego wyśmiewacie jest na pewno jednym ze 100 najlepszych a WM ? On to nawet na zadną liste się łapie.See ya !

ocenił(a) serial na 10

"Czy dystrybutorzy wydając ten chlew na DVD pamiętają że są jeszcze takie rarytasy jak Drużyna A czy Policjanci z Miami oraz oczywiście Crime Story które przezyły swój czas i bawią ludzi nadal mimo tego ż ebyły zrobione bagatela 20 lat temu , to że teraz jakiś debil z debilem się skumał i obaj zrobili serial który bawi gawiedź która o kinie wie tyle co zobaczy w programie TV że ."
No tak wszystko sprzed 20 lat było lepsze więc po co robić cokolwiek nowego, przecież i tak to co dawniejsze było lepsze ??
"On to nawet na zadną liste się łapie"
a jakie niby znaczenie mają jakieś listy ?? Jeżeli coś trafia na listę to nie znaczy od razu że jest lepsze.
Jak tak sobie popatrzyłem w Twoje ulubione to widzę że przejawiasz jakąś dziwną fascynacje WSZYSTKIM co dawne. i tak masz liście rzeczy napawde niezłe jak choćby "300 Spartan" ale i totalne shity w stylu "Milion lat..." . Wniosek mjest taki, że WM nie jest dla Ciebie, seria jest zbyt silnie zakorzeniona we współczesności żebyś mógł ją docenić...

ocenił(a) serial na 8

OK po pierwsze nie pisz, że wszyscy fani WM to "gawiedź która o kinie wie tyle co zobaczy w programie tv" bo nas nie znasz, o wielki znawco kina. Ja też bym mogła powiedzieć "patrzcie, ma Bambi w ulubionych, pewnie jest infantylny" ale tego nie zrobię.
Telewizję oglądam rzadko i nie lubię. A oglądam również filmy ambitniejeze niż WM, a nawet jeszcze bardziej ambitniejsze niż to Twoje Bambi. Ale na świecie jest potrzebne nie tylko kino ambitne i mądre, czasami jest też fajna czysta ROZRYWKA na odprężenie. Trzeba miec trochę dystansu.
Napisałeś: "bo taki tam Bambi którego wyśmiewacie jest na pewno jednym ze 100 najlepszych a WM ? On to nawet na zadną liste się łapie." A czy mógłbyś mi podać, o wielki znawco kina, skąd Ty masz tę listę. Może sobie ją przeczytam i zobaczę, które filmy mają mi się podobać, a które nie? Może nawet "wejdę na dobrą drogę"? Jakość filmu to pojęcie subiektywne i NIKT, żadne listy nie będą mi mówić, jakie filmy są dobre, a jakie nie. Ja też bym mogła zrobic swoją listę, na którą WM by się łapało. O gustach sie nie dyskutuje.

użytkownik usunięty
shadyy_2

no i co z tego że ma bajki w ulubionych? o gustach się przeciez nie dyskutuje!

Co tu dużo mówić, żałosna podróbka South Parku, który jest przynajmniej śmieszny... film woogule mnie nie smieszy, prymitywne dowcipy które nie mają najmniejszego sensu i cieszą dzieci bo jest wiele podtekstów erotycznych :/. Co tu duzo mowić ogladalem prawie wszystkie odcinki z nadzieją, że cos sie wydarzy naprawde smiesznego, ale sie nie doczekalem tak więc nie zamierzam już ogladać tego serialu. Btw. nie chcialem nikogo urazic tą opinią. To jest tylko moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać. Każdemu podoba się co innego. Szanuje opinie entuzjastów tego serialu, mnie jednak nie przekonuje.
2/10 - to i tak za dużo, + za odwage dla reżysera, jakby nie bylo jest to coś nowego.

ocenił(a) serial na 2
moorgooth

Zdecydowanie zgadzam się z moorgooth , z tą różnicą, że nie szanuję zdania entuzjastów, a jedynie toleruję. Badziew dla źle wychowanych dziecaków tudzież dla dorosłych z problemami umysłowymi lub emocjonalnymi.

ocenił(a) serial na 10
orson_9

Dla dorosłych z problemami emocjonalnymi to jest Piła którą masz w ulubinych...

ocenił(a) serial na 2
grafzero

Jako film ciekawy, jako pewna doza brutalności, a jednak w kinach. Cóż, ocena opiewa na "7", wiec żaden tam hicior mości panie dociekliwy.

ocenił(a) serial na 2
grafzero

Zresztą, czy Piła to animowany film, z ortografią godną bla, gówna godną i łażącymi po ekranie pokurczami reprezentującymi ambicje przyszłych kloszardów ewentualnie?

ocenił(a) serial na 10
orson_9

Po pierwsze to masz go w ulubionych a to o czyms swiadczy, po drugie jesli uwazasz ze ambicjam kloszardow jest wladza nad swiatem to gratulacje :P, ortografia a raczej jej brak to celowy zamysł autorow (pewnie nie pamiętasz ale tacy np. futuryści również propoagowali zniesienie reguł ortograficznych "nuz w bżuhu"), a jesli to ze film jest animowany rowniez uwazasz za wade to nie mamy o czym rozmawiac...

ocenił(a) serial na 2
grafzero

Zdecydowanie, chyba, że na zasadzie "przyganiał kocioł garnkowi". Tylko ciut :P Animacja wadą nie jest, broń boże. Gdyby tylko niosła za sobą jakąś wartościową treść lub niechaj będzie rozrywkę - tu pies pogrzebany, bo mnie w zupełności nie bawią wyczyny "bohaterów", a za słownictwo i te owe, misternym planem uknute, celowe blędy ortograficzne najchętniej sprałbym pomysłodawcę, bo gdzie nie spojrzeć obecnie tam zagroda. Byków.

ocenił(a) serial na 10
orson_9

Kwestia gustu nie bawi Cię ten film ok .. Tylko ja nie poczuwam się ani do roli zle wychowanego dzieciaka ani do problemow emocjonalnych...

ocenił(a) serial na 2
grafzero

Temat wyżej wyjaśniłem moje podejście z mostu do serialu. Fajno, że mogłem wyjaśnić, bo szczęśliwie przestaliśmy się lać po mordach :)

ocenił(a) serial na 2

wogule mnie nie kreci.. taki badziew.. choć moje poczucie humoru czasem bywa prymitywne to jednak nie znalazłam nic w odcinku który zdecydowałam sie obejrzeć co by mnie rozbawilo..
żenada jednym słowem.. ;)

ocenił(a) serial na 1
kusicielka1

1/10 to także moja ocena.
Nie mam pojęcia do kogo skierowana jest ta "kreskówka" i jakie jest jej
przesłanie. Po co wogóle powstała i po co jest emitowana ???
Nie jest ani dla dzieci ani dla dorosłych. Może jeszcze ciekawić włodzież, która
facynuje się każdym wulgaryzmem i buntem przeciwko szkole ale fabuła i żart tam
prezentowany jest poprostu żenująco tandetny i nawet dziecko to dostrzeże.

Ludzie dla kogo tworzy się takie filmy i co w nich jest wartościowego ???
Może jakiś zagorzały wielbiciel jakoś sensownie mi odpowie ?

ocenił(a) serial na 10
torgal

Filmy tworzy się dla rozrywki (jak to Stan z South Parku mówił). :)

ocenił(a) serial na 1
Orzi

Dzięki za tą wyczerpującą i rzetelna odpowiedź.
Teraz wszystko jest jasne.:PPPP
Tylko czy oglądanie tego "czegoś" można nazwać rozrywką.

torgal

Porównywanie "Włatców móch" do "South Park" to zbrodnia:P South Park to już serial kultowy, znany prawie na całym świecie, który doczekał się 11 sezonów. "Włatcy móch" to tandetny serial animowany dla 15 latków, których bawia teksty hmmm Czesia, o tym jak to lubi łapać muchy:P Paranoja. Mnie to w ogóle nie bawi, tylko irytuje. Jedyny odcinek, który wywował u mnie rozbawienie to "Wykopki", ale to tylko za sprawa reporterki, która była niezła:) 2/10

ocenił(a) serial na 10
Mikimoto_

No to mam się szykować na dożywocie czy na karę śmierci? ;p

ocenił(a) serial na 10
Mikimoto_

"to już serial kultowy,"
co nie znaczy ze musi się WSZYSTKIM podobac..
"znany prawie na całym świecie"
podobnie jak np. Paris Hilton
"który doczekał się 11 sezonów"
podobnie jak cała masa chłamowatych seriali...

""Włatcy móch" to tandetny serial animowany dla 15 latków, których bawia teksty hmmm Czesia, o tym jak to lubi łapać muchy:P "
Albo dla tych którzy sa w stanie wyłapać aluzje do filmow np. Bergmana czy naszej polskiej rzeczywistości. Albo dla tych których nie śmieszą żarty w stylu "red rocket doggy"

ocenił(a) serial na 10
torgal

No w sumie jakbym chciał mógłbym pieprzyć bez sensu przez 6 KB i zgrywać mądrego jak niektórzy tutaj, ale mi się po prostu nie chce ;p .

Orzi

Zgadzam się z tobą Sergio. Ten serial to gorzej niż tandeta. Ten serial to gówno. Nie wiem jak mam się śmiać, z tego jak Czesio robi ze swojej kupy cukierki, albo z Misia Przekliniaka. Mnie to raczej irytuje niż śmieszy. W dodatku te przekleństwa (w wersji bez cenzury, chociaż w ocenzurowanej też są ale z zagłuszeniem). Nie znajduję w nich tego, z czego miał bym się cieszyć. W dodatku dubbing jest zły. Wkurzają mnie te głosy - jąkały Konieczki, krzykliwego głosika Maślany, niewyrażnego Czesia i smarkającego Anusiaka albo zaciągającej Ukraińczyzną Pani Frał.

Ten serial jest dla buraków.

ocenił(a) serial na 10
patrick_42

Jak ja kocham ludzi obrażających innych tylko dlatego, że lubią inny serial niż oni... Niestety na FilmWebie to norma ;/

ocenił(a) serial na 1

Zgadzam się z Tobą Sergio. Ten serial to dziadostwo. Prawie wszyscy moi rówieśnicy zachwycają się tym "czymś". To jest komedia przeznaczona dla głupich osób. Karmi gimnazjalne i licealne pokolenie tępaków. Nie zdarzyło mi się uśmiechnąć oglądając "Włatców móch". Jeżeli już to z politowania...

ocenił(a) serial na 10
anma_2

Dziękuję za nazwanie mnie, i pewnie wielu innych osób tępakiem. Jak mniemam tylko to że lubię WM decyduje o mojej inteligencji. Mógłbym protestować, ale co taki tępak jak ja może wiedzieć... ;p

ocenił(a) serial na 8
anma_2

skor dla Ciebie to dziadostwo, to po co ogladasz. To, ze Ty nie kumasz aluzji do swiata wspolczesnego, jak i do kultowych filmow, to juz nie moja wina. Jestes nastepnym ograniczonym czlowiekiem, ktory nie wie co sie dzieje poza jego podworkiem. Gratuluje

ocenił(a) serial na 1
Gaara_of_the_Desert

Czasami tego dziadostwa nie sposób uniknąć. Rozumiem że osobom chodzącym do podstawówki lub gimnazjum oraz fankom Wenta Millera może się podobać ten serial. Ja tego czegoś nie oglądam. Obejrzałam może kilka odcinków. W Włatcach móch nie ma żadnej aluzji do świata współczesnego i do kultowych filmów. Serial dla osób w wieku 10 - 15 lat. Prawdziwe aluzje są South Patk. Tam jest przedstawiona parodia realnego świata. Włatcy móch to tylko tyciąc razy gorsza kopia South Parka.

ocenił(a) serial na 10
anma_2

Bo we Włatcach Móch nie chodzi o to żeby pokazywać aluzje do świata ;p . To tak jak skrytykować Ferrari za to, że nie umie robić prania. Założęnia WM to pokazanie w krzywym zwierciadle naszej polskiej, szkolnej rzeczywistości... Po co robić dwa seriale o tym samym?

ocenił(a) serial na 1
Orzi

szkolnej rzeczywistości?? jakoś nie przypominam sobie aby w którejkolwiek z moich szkół było można dostrzec takie zachowania, albo sytuacje. choć włąściwie masz poniekąd racje pokazuje polską szkole gdyż od czasu gdy puszczani są włatcy to pełno chodzi po szkole dzieciaków którzy myśla że są czesiami.

ocenił(a) serial na 8
83nd1n6_Un17

no coz, albo sie urwales z ksiezyca, albo ze szkoly specjalnej, albo nie chcesz sie przyznac, ze pamietasz 'takie zachowania'

ocenił(a) serial na 1
Gaara_of_the_Desert

moze ty nam cos o tym powiesz?? widze ze sie znasz wiecpewnie padasz ofiara takich zachowan na codzien XD

ps. ja pochodzić z planeta ziemia

ocenił(a) serial na 8
83nd1n6_Un17

mowie o podstawowce - rozbrykanej, wyrazajacej sie i robiacej dziwne rzeczy. Szkoda ze masz krecie oko, tez bys zauwazyl. W obecnych czasach to sie rozciaga i na gimnazjum i liceum - viva reforma edukacyjna..

ocenił(a) serial na 8
anma_2

odezwala sie ta, co nie wie, co by zrobila z benem affleckiem.. To nie ogladasz czy obejrzalas kilka odcinkow..aluzja jest, to ze Ty wolisz po szkole spac, nie oznacza, ze inni nie potrafia wylapac odniesien zarowno do rzeczywistosci, jak i do filmow. Skoro to serial dla osob w wieku 10-15 lat, to gratuluje Twojemu dzieciakowi, ze pozwolisz mu ogladac w takim wieku sluchac takich przeklenstw..
To co dziadostw - procz tego ze polknelas slowo przewijajace sie w forum - to dla mnie taka breja jest pamietnik ksiezniczki.. Nie lubisz proson break, a wolisz ogladac gotowe na wszystko - gratuluje, to dopiero ambitny serial

ocenił(a) serial na 1
Gaara_of_the_Desert

Może napisz o mnie referat;D Obejrzałam kilka odcinków, ale już nie oglądam. Tak ciężko to wywnioskować? Ale fance WM się nie dziwę... Tak się składa że "Gotowe na wszystko" to świetny serial i też parodiuję rzeczywistość w pewnym stopniu. Ale co tam fanka WM może wiedzieć? Pamiętnik księżniczki jest dla Ciebie breją bo nie ma tam przekleństw i przemocy? Czemu ty nie dodasz do swoich ulubionych kilka filmów? Zapewne byłby to "Straszny film", "American Pai" i inne tego typu.
Wracając do Włatców:
Ten serial jest żałosny. Nie rozumiem skąd bierze się taki "szał" na niego. Stale mam wrażenie że jest on dla ludzi (a co najważniejsze że i autorzy podpadają pod ten opis), którzy obejrzeli South Park i doszli do wniosku że wszystko o co w tym serialu chodzi to przekleństwa i głupie dowcipy. Ale to nie o to chodzi! South Park to krytyka obecnych czasów a "Włatcy Móch" to idiotyczna kreskówka przepchana niskopoziomowym humorem. Plus tytuł z książki W. Golding'a.

ocenił(a) serial na 8
anma_2

nie wiem, skad bierzesz te teksty, ale na wymioty mi sie zbiera, jak czytam ciagle te same sformulowania uzyte przez Ciebie. Poza tym WM jest tysiac razy lepszym aktorem od Bena Afflecka, ktory gra skandalicznie beznadziejnie. Twoja zacietrzewienie nie pozwolilo Ci zobaczyc, ze moja lista ulub. filmow jest dluzsza znacznie od Twojej i nie ma tam zadnego strasznego filmu. i naucz sie, ze pisze sie pie a nie pai. Nie wnioskuj bez braku dowodow, bo tylko popadasz w smiesznosc.
Pamietnik natomiast jest dla mnie breja, bo jest kolejna marna amerykanska produkcja dla 15-latek, ktore wzdychaja do milosci, wszystko jest cukierkowe do zemdlenia, a scenariusz jest taki jak tysiace innych. Szkoda czasu na takie 'cos'.

"Plus tytuł z książki W. Golding'a."
No i co z tego? chcialas sie pochwalic, ze cos tam kiedys Ci sie obilo o uszy, ze powstala ksiazka 'Wladca much'?
Pokazuje to jedynie tyle, ze kreskowka nawiazuje czyms do ksiazki (badz filmu). Czyzby dziecmi, ktore sa wlasciwie puszczone samopas i musza sie odnalezc we wrogim im swiecie?

ocenił(a) serial na 1
Gaara_of_the_Desert

Dobrze wiedzieć że WM jest aktorem... Bena Afflecka cenie jedynie za scenariusz do filmu "Buntownik z wyboru". Nie uważam go za dobrego aktora. Ale to to jest temat o WM chciałabym zauważyć. Wejdź sobie na tematy o Afflecu i tam się wypowiedz.
Posłuchałaś się mnie i dodałaś filmy do ulubionych, bo jak pisałam posta to nie miałaś nic. Ojej. Żałosna jesteś. Dodałaś filmy po tym jak opublikowałam posta i zarzucasz mi że nie wiedziałam ile będziesz i co miała w ulubionych?!
Co z tego że twoja lista ulubionych filmów jest dłuższa od mojej? To nie oznacza że dodaje filmy na pokaz żeby inni zobaczyli ile to ja filmów obejrzałam. Jakbym miała dodać wszystkie które lubię to ta lista byłaby bardzo długa. Dodaje tylko te które naprawdę są moimi ulubionymi. Czemu do listy ulubionych nie dodałaś filmu "Terminal", "To nie jest kolejna komedia dla kretynów" albo "Shaolin soccer" a dałaś tym produkcją 10? Czyżbyś się czegoś wstydziła?
Skoro "Pamiętnik księżniczki" to film dla 15-latek to dla kogo jest "Szkoła uczuć"? Powtórzę się: jeżeli masz coś do "Pamiętnika księżniczki" to napisz o tym w odpowiednim miejscu.

Zapewne nie miałabym aż tyle do "Włatców móch" gdybym nie zobaczyła wcześniej "South park". WM to (napiszę po raz milionowy bo wiem że lubisz) słaba kopia SP nieskończenie razy gorsza. Humor WM mi się nie podoba. Wolę parodię SP. Co tu więcej pisać? Już wystarczająco wiele napisałam w poprzednich postach.

ocenił(a) serial na 8
anma_2

zbierznosc skrotow, WM - wlatcy moch, WM - Wentworth Miller.. sama jestes zalosna, nie mam czasu na popisywanie sie przed Toba i dodawanie listy ulub filmow, to ze nie potrafisz patrzec to nie moja wina. Tym bardziej ze nie dodaje filmow na pokaz, tylko dla siebie, zeby moc w dowolnej chwili obejrzec forum o danym filmie. I dotyczy to perelek, a nie bo ot tak mi sie akurat podoba. A napisalam, ze moja lista jest dluzsza, bo wez sobie nagle przypomnij wszystkie filmy, ktore obejrzalas, ocen, pododawaj itd..
Terminal musialam przeoczyc, a shaolin soccer i TNKKDK sa filmami, ktore ogladalam jeszcze w liceum, kiedys je lubilam - teraz juz az tak nie, bo wole inne. A do szkoly uczuc jakos sentyment pozostal (moze ze wzgledu na sciezke dzwiekowa i to, ze tyle razy ten film ogladalam).

ocenił(a) serial na 1
Gaara_of_the_Desert

Prawie jak temat o "Włatcach móch"...;D Zakończmy dyskusję bo dalece odbiega od "Włatcy móch". Może się jeszcze gdzieś spotkamy...

ocenił(a) serial na 1
Gaara_of_the_Desert

nie jestem fanem ani prison breaka ani gotowych na wszystko. ale weź pod uwage iz gotowe to serial rozrywkowy, a prison?? moze i jest ambitniejszy ale czy to znaczy ze lepszy?? wogole jak mozna porownywać serial komediowy do sensacyjnego.

moze jeszcze zaraz porownasz jeszcze marlona brando z paris hilton.

Powiadasz że nie lubisz tandety?To czemu masz do ulubionych dodane ,,Gumisie''!!?Włatcy są lepsi od Gumisiów o 50 tys.%

ocenił(a) serial na 1
Pif_Paf

Ja już wole "Gumisie". Przyjemna bajka z dzieciństwa...

anma_2

WM - dno i 2 metry mułu a pod nim 4 m błota

ocenił(a) serial na 1
patrick_42

Całkowicie zgadzam się z Tornado.

użytkownik usunięty

Sergio, Ty sztywniaku. Jesteś zabawny, tyle Ci powiem. Wszystko w tym filmie jest C E L O W E. Ale Ty się niestety bratku nie poznałeś. Przykro mi.

ocenił(a) serial na 1

Przez ten serial młodzież w podstawówce i Gimnazjum Głupieje np obrażają nauczycielkę tekstem z WM i się chwalą i teraz w całej szkole chodzą takie czesie i myślą że świecą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones