PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=367031}

Włatcy móch

5,9 55 724
oceny
5,9 10 1 55724
3,3 7
ocen krytyków
Włatcy móch
powrót do forum serialu Włatcy móch

Kogo jeszcze wkurzają te Włatcy Móch ? Przecież ten serial jest obrzydliwy i ogłupiający ludzi. Miejmy nadzieję, że kiedyś skończą ten badziewny serial. Fani tych gównianych Włatców Móch, mieszczą się w granicach 7-13 lat. Przez ten idiotyczny serial, nasze młode społeczeństwo głupieje.

ocenił(a) serial na 1
Mietas93

Popieram!!

ocenił(a) serial na 10
bokser_Ken_Wywietrznik

ten serial jest zajebisty!!!
ten serial jest zajebisty!!!
ten serial jest zajebisty!!!
ten serial jest zajebisty!!!
ten serial jest zajebisty!!!
ten serial jest zajebisty!!!

ocenił(a) serial na 4
igrek3_2

igrek3_2 napisał:

"ten serial jest zajebisty!!!"

Kiedyś - tak, teraz - nie

użytkownik usunięty
Mietas93

Podajcie sobie rece z damzalem. Efekty widac po Tobie. Wszystko sie kiedys konczy, wiesz, wiec nie rozpaczaj.

ocenił(a) serial na 1
Mietas93

Popieram założyciela tematu w 100% Ten serial jest denny, nieśmieszny i głupkowaty. Poprostu takie dno ten serial, że szkoda gadać. Ten serial jest dla idiotów. South Park wymiata, a Włatcy to dno.

ymir5555

do ymir5555
Za to M Jak Miłość, Klan, Barwy Szczęścia, Złotopolscy i Tylko Miłość to seriale dla inteligentów.

maxior

do ymir5555:
Za to M Jak Miłość, Klan, Barwy Szczęścia, Złotopolscy i Tylko Miłość to seriale dla inteligentów.

ocenił(a) serial na 1
maxior

do maxior:
Żeby lubić M Jak Miłość, Klan, Barwy Szczęścia, Złotopolscy i Tylko Miłość, to trzeba najpierw dorosnąć i być dojrzałym. A Włatcy Móch to największa pomyłka wśród Polskich seriali.

ocenił(a) serial na 2
ymir5555

Zgadzam się z założycielem tematu...PoZdrawiam

Mietas93

Nie jest fanem Włatców móch,ale podaj argumenty dlaczego owy serial ci się nie podoba. Ponieważ takie posty, jak to są żałosne.Jak z twojego postu wyniku jest młodą osobą.
,,Przez ten idiotyczny serial, nasze młode społeczeństwo głupieje".

ocenił(a) serial na 1
animax

Nie podoba mi się ten serial, bo:

- Pełno błędów ortograficznych
- Idiotyczne obrzydliwe dialogi
- Wszystko skopiowane od South Parku
- Dużo błędów i pełno okropieństw w tym całym serialu
- No i co tu dużo gadać. Ten serial jest nieśmieszny

użytkownik usunięty
Mietas93

-Bledy ortograficzne sa zamierzone
-Kwestia gustu
-Tak samo jak Polska jest kopia USA ;D
-Cos ty taki wrazliwy? A, powtarzasz sie.
-Twoja sprawa.
Moze jakies bardziej merytoryczne argumenty podaj, bo rzucasz ogolniki. Tak mozna i bez ogladania tego
serialu. To tak jak z zakonnica, ktora kiedys u mnie w szkole gadala o tym, ze Harry Potter promuje satanizm i
jest tam mnostwo krwi i przemocy. Fakt, ze nie widziala tego filmu (ew. nie czytala ksiazki) nie stanowil
przeszkody w wyrazaniu opinii.
Podsumowujac, nie podales ani jednego dobrego powodu do tepienia tego serialu. Dopoki bd istniec ludzie,
ktorym on sie podoba, doputy organizowanie takich akcji jest zalosne i wogole nie na miejscu. Co to wogole
ma byc - ,,Antyfani WM laczmy sie...'' . Jak czegos nie lubie, po prostu nie ogladam, oszczedzam cenny czas i
jeszcze cenniejsze nerwy. Radze to samo zrobic Tobie. Nie rozumiem takiego zaangazowania emocjonalnego.
To naprawde trzeba byc albo pustym, albo nie miec co robic, albo miec od ..... kompleksow i rozladowywac je
na forum. To tak na wypadek, zeby ktos nie pomyslal, ze to dyskusja.

ocenił(a) serial na 1

Dziewczynko 8 letnia, jak chcesz, to Ci podam jeszcze dwa argumenty:

- 0 przesłania. Czy Włatcy Móch mają jakiś sens, albo przesłanie ? NIE
- Styl rysunku jest kompletnie tragiczny

Wg. Ciebie nie podałem argumentów, bo jesteś pewnie zagorzałą fanką tego obrzydliwego serialu. Włatcy Móch to zakała Polskich seriali, która szerzy analfabetyzm. Przez ten serial, młodzi ludzie stają się analfabetami i wulgarnymi osobami. Włatcy Móch niczego Cię nie nauczą droga dziewczynko. Są o wiele śmieszniejsze seriale niż WM: Miodowe Lata, Jaś Fasola, Świat według Bundych, Alternatywy 4, South Park - to są normalne seriale komediowe, a nie takie prymitywne, ogłupiające Włatcy Móch. Wystarczy, że jakieś 5 letnie dziecko włączy sobie Włatcy Móch, zacznie oglądać i co ? Potem są problemy w wychowaniu. Dlatego dobrze Ci radzę, dorośnij i skończ oglądać Włatcy Móch, bo Włatcy Móch to pierdoły, które niczego Cię nie nauczą. South Park ma jakieś przesłanie, a WM ? Żadne

A wiesz, dlaczego większość tutaj użytkowników na filmwebie potępia ten serial ? Bo nie wszyscy ludzie to ćwierćinteligenci, którzy jarają się dennymi nic nie znaczącymi tekstami, typu "Ona nie ma wacka" i "Ładnie pachniesz, jak kiełbaska" Włatcy Móch - nieudolna próba pokonania South Parku, która robi wszystkim pranie mózgu.

Tak to jest, jak denne Włatcy Móch, są promowane i doceniane, a takie dobre filmy, jak Zemsta (Andrzeja Wajdy) są niedoceniane i mają niską średnią na filmwebie.

użytkownik usunięty
Mietas93

Dziewczynko 8 letnia... Coz, nie wiem, co w tym obrazliwego. Fajnie, ze mnie odmlodziles o dobre
kilknascie lat xD. Dzieki :)
Maja przeslanie. Wlasnie takie, zeby zwrocic uwage na to, o czym powiedziales - jakie wulgarne sa teraz
dzieci np. Wlatcy Moch nie sa do nauki. Sa do tego, zeby spojrzec na siebie, ruszyc dupe i cos zmienic, bo
ten kraj staje sie coraz wiekszym syfem. Na to, co wyprawiaja z naszym krajem politycy i kler i co, niestety,
akceptujemy. Na full stereotypow, ktore sa zakorzenione w naszym spoleczenstwie i ktorymi niemal kazdy
sie kieruje. Na dyskryminacje innych narodowosci (szczegolnie Zydow) i wyznan. Mnie nie smiesza akurat
te teksty, ktore podales - zreszta, kazdy je zna, sa nawet na dzwonkach.Smieszy cos, co sie nazywa IRONIA.
Podejzewam, ze nie ogladales, bo nie podajesz argumentow NA TEMAT, tylko same ogolniki, ktore zna
kazdy bez ogladania go. Dlatego, a nie dlatego, ze jestem zagorzala fanka. Juz ktos mi podal argumenty,
kto nie lubi tego serialu. I m.in. podal jako argument grafike, z czym sie zgodze - jest slaba. Nie jestem,
cale szczescie, zagorzala fanka nikogo i niczego, uwazam, ze nie ma sensu angazowac w jakis film/serial
tak silnych emocji, czy to pozytywnych, czy negatywnych, tak jak Ty.
Wyobraz sobie, ze jezeli dziecko ma wsparcie w rodzinie, ma wpojone zasady i ufa rodzicom, to serial nie
spowoduje wiekszych problemow wychowawczych. Watpie, zeby jakikolwiek film mogl byc bezposrednia
przyczyna takowych - tylko jesli w rodzinie cos jest nie halo.
Swoim zachowaniem udowadniasz, ze to wlasnie TY jestes cwiercinteligentem, bo kazdy ma prawo do
swojej opinii i NIE - cwiercinteligenci je uwzgledniaja. To, co robisz, swiadczy o Tobie, nie o mnie.
A wiesz, ze oprocz Alternatywy 4 i South Park podales moje ulubione seriale komediowe?
Wolalam PRZECZYTAC Zemste, 100 razy lepsza. Nie dziwie sie, ma slaba ocene, bo to jest adaptacja ksiazki,
a dla kogos, kto ja czytal, film wypadnie strasznie blado. Z calym szacunkiem dla Wajdy.
Po prostu nie przypadl Ci do gustu i tyle, a proby zdyskredytowania go w taki akurat sposob, powtorze sie,
mowia o Tobie. Zreszta, ogladane filmy nie swiadcza o inteligencji. I ludzi z Mensy bawia po prostu gnioty.
Nie zmieni to jednak faktu, ze maja wysoki iloraz inteligencji.

ocenił(a) serial na 1

Jestem ćwierćinteligentem bo nie lubię Włatców Móch ? Idź się pobawić lalkami Barbi. Szkoda mi czasu na takich jak ty.

użytkownik usunięty
Mietas93

Jestes cwiercinteligentem, bo po pierwsze - nie uznajesz prawa innych do wlasnej opinii, uwazasz, ze
inteligentny jest tylko ten, kto sie z Toba zgadza, po drugie - nie zrozumiales mojej wypowiedzi, mimo ze 2
razy powtarzalam to samo, po trzecie - nie umiesz sformulowac swojego zdania nie obrzucajac blotem ludzi
reprezentujacych inne poglady.
Jak bylam w Twoim wieku, bawilam sie samochodzikami, nie lalkami, oraz duzo czytalam. A nie, sorry, raz
zrobilam lalce siostry dredy, przepraszam bardzo. :> A moge jutro?

Droga Little susie,jesteś chyba jedyną obecnie normalną osobą na tym forum.Zgadzam się z tobą w 100 procentach.A tymi zakompleksionymi antyfanami wm się nie przejmuj,bo oni nawet gdybyś im całą noc tłumaczyła to i tak nie zrozumiom,że te ich akcje są bezsensowne,a ci którzy lubią włątców much nie są od nich gorsi.Te forum to po prostu świątynia fanatycznych frustratów,którzy nie powinni mieć dostępu do internetu.Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
filipedia

O, dzieki. Przejmowac to sie nie przejmuje, ale ubaw mam niezly xDD. Tez pozdrawiam. :)

ocenił(a) serial na 1
Mietas93

Popieram założyciela.

Gdyby serial miał pokazywać współczesne (złe) zachowanie młodzieży, wszechobecne wulgaryzmy w złym świetle, to by to potępiał, a nie propagował. A właśnie ten serial dzisiejsze dzieci obierają sobie jako wzorzec. Jeszcze nie spotkałem fana "Włatców", który by potępiał wulgaryzmy, bądź chociaż nie używał ich w ogóle; który by nie naśladował głosów; nie powtarzał wypowiedzi głównych bohaterów itp. Wręcz przeciwnie: ten serial stara się to pokazać w pozytywnym świetle, pokazuje, że to jest teraz cool i na topie (albo może było z 1-2 lata temu). Wszystkie przekleństwa; wulgarne, niekulturalne wyrażenia nie są tam ukazywane w świetle pejoratywnym i to widać gołym okiem. Nauczyciele są tam pokazani jako osoby, ogólnie mówiąc, negatywne. Więc proszę nam nie wciskać kitu, że ten serial potępia i ukazuje jak głupie jest dzisiejsze społeczeństwo, bo on tylko kolportuje zachowania ukazywane w tej bajce. Już pomijam kwestie tego, że bajka nie jest ambitna i ma słabą, nie ciekawą animację (martwy chłopczyk z mózgiem na zewnątrz) ale zwracam uwagę na przesłanie jakie ze sobą niesie. Nie rozpowszechnia miłości, wrażliwości, przyjaźni - cech, którym brakuje dzisiejszej młodzieży, a które popularyzowały np. wczesne bajki Disneya (pamiętamy je? Król Lew, Dzwonnik, Piękna i Bestia itd.). Ubolewam nad tym, że dzisiaj się już takich bajek nie robi a 10 letnie biega po placu, na którym onegdaj ja się bawiłem i wykrzykuje: "Ty głupia dziwko", "no kurwa", "zajebiście" itd. Pomyślcie nad tym, bo kiedyś te dzieci będą tworzyły nasze, Polskie (i nie tylko) społeczeństwo. Zdaję sobie sprawę, że mój pogląd i komentarz świata nie zmieni, ale przynajmniej ani ja ani moje dzieci nie wyrosną na margines społeczny. A Wy, jak chcecie, tkwijcie sobie w tym brodziku intelektualnym.
Mimo wszystko pozdrawiam.

użytkownik usunięty
TyskiDaro

Nie odniose sie za bardzo do Twojego zdania nt. tego serialu, powiem tylko, ze raczej ja widze to jako ,,Jest taki syf w naszym kraju, a nie inny, to, co pokazujemy, to rzeczywistosc. Jak wam sie podoba, zostawcie w spokoju, jak nie, to ruszcie tylki''. Dlatego nie potepia on wulgaryzmow. Twoje zdanie, masz do niego prawo, kazdy odbiera inaczej, chwali Ci sie to, ze swoja opinie wypowiedziales w sposob, ktory jest do przyjecia. Co do tepienia serialu, juz mowialam. Nawet gdybym nie lubila serialu, i tak tepilabym takie akcje dla zasady.
zastanawiaja mnie natomiast Twoje spostrzezenia dotyczace mlodziezy. Twierdzisz, ze mlodziezy brakuje wrazliwosci, milosci, przyjazni? Na jakiej podstawie? I dlaczego kwalifikujesz ludzi, ktorzy przeklinaja, jako ,,margines''? Moim zdaniem, a nie chodze dlugo po tym swiecie, bardziej tego brakuje poprzednim generacjom, nie nam. Bluzganie to taki sam nawyk, jak np. palenie. Jeden idzie wyzyc sie na worku treningowym, inny w nerwach przeklina. A ze uszy puchna, coz... Wolalalbym jednak nie podstawiac sie za worek terningowy, ze stresem trzeba sobie radzic. Nie kwalifikuje to kogos jako czlowieka z marginesu. Do marginesu mozna zaliczyc wielu ludzi, starszych i w srednim wieku, ktorzy nie maja zadnego kregoslupa moralnego. Ktorzy w zyciu kieruja sie stereotypami. Ktorzy sa czesto wyksztalceni lub maja niezla pozycje w spoleczenstwie. Co z tego, jak to sa hipokryci, zlodzieje, ludzie bez zadnych skrupolow, kierujacych sie jakimis chorymi zasadami, ktorzy mimo tego pouczaja nas, mlodych i staraja sie narzucic jakies schematy postepowania. To jest margines. Nie ktos, kto przeklina, nie ma wyksztalcenia albo urodzil sie w niezbyt ciekawej rodzinie. Co z tego, ze taki Rydzyk, Tusk, Jankowski czy inny Oleksy z Kwasniewskim sa na ogol wyksztalceni, nie przeklinaja, znaja etykiete itd? To tylko przykrywa pustke, jaka maja w srodku. Wiekszosc mlodych ludzi, ktorych znam, ma lepiej poukladane w glowie, niezaleznie od tego, skad pochodzi, czy skonczyla studia, czy nie, czy przeklina, czy nie, czy chodzi w niedziele do kosciola, cerkwi czy kina. I wlasnie ja jestem dumna z tego, ze to MY, a nie kto inny bd mial wplyw na Polske, bo juz sie powoli wygrzebujemy z tego dna, wiec za kilka dekad bd mogla wreszcie powiedziec z duma, ze jestem z Polski. Bo jak na razie, to ci, ktorym ,,nie brakuje'' wymienionych przez Ciebie wartosci, potrafia tylko dodawac sobie kolejne twarze i narzekac, jaka to nam krzywde wyrzadzono. A Polacy narzekaja, jak im zle. Jednak tylka nikt nie chce ruszyc, zeby cos zmienic, wiec ciesze sie, ze ta ,,niedobra, wulgarna mlodziez'' bd kiedys rzadzic. Oby szybciej.

ocenił(a) serial na 1

"I dlaczego kwalifikujesz ludzi, ktorzy przeklinaja, jako ,,margines''? Moim zdaniem, a nie chodze dlugo po tym swiecie, bardziej tego brakuje poprzednim generacjom, nie nam. Bluzganie to taki sam nawyk, jak np. palenie. Jeden idzie wyzyc sie na worku treningowym, inny w nerwach przeklina. A ze uszy puchna, coz... Wolalalbym jednak nie podstawiac sie za worek terningowy, ze stresem trzeba sobie radzic"

Stres? Zdenerwowanie? Ok. nie używam wulgaryzmów ale pod wpływem emocji na usta cisną mi się różne wyrazy, na szczęście potrafię się za w czasu ugryźć w język - więc ewentualnie potrafię zrozumieć osoby, które sobie z tym nie radzą. Natomiast nie mówię tutaj o tego typu sytuacjach czy osobach. Mam na myśli ludzi, którzy używają wulgaryzmów w każdym zdaniu - dla mnie to jest patologia. Takich osób jest pełno. Nie wiem ile masz lat i w jakich kręgach się obracasz ale dla ludzi w moim wieku (przyjmijmy: 16-20) jest to rzeczą naturalną, nie zależnie od tego, do jakiej szkoły chodzą (no, może trochę), czy chodzą do kościoła itd. Z resztą wulgaryzmy (ogólnie rzecz biorąc język) to tylko kropla w całym morzu ogółu zachowań, którym się cechuje dzisiejsze (coraz młodsze) społeczeństwo, a które mają wpływ na to, że traktuję ich jako 'margines społeczny', bo z mojej poprzedniej wypowiedzi nie wynika, że tylko wszechobecne wulgaryzmy mi się nie podobają. Każda taka kropla to niestety temat rzeka...

użytkownik usunięty
TyskiDaro

No tak, ja tez uwazam, ze uzywanie ,,przecinkow'' w zdaniu to patologia. To sie jednak nie bierze z seriali i mysle, ze przeciez znikad sie to nie bierze, w koncu ci mlodzi ludzie sa przez kogos wychowywani. Powiedzialam to juz komu pare postow temu. A patologiczne zachowania cechuja jednostki niezaleznie od wieku, cechowaly zawsze, wiec mysle, ze przerzucenie wszytkiego na mlodych ludzi i tywierdzenie, ze sa coraz gorsi, jest niesprawiedliwe. Zauwazylam jednak coraz mniejsza tendencje do krycia sie z takimi zachowaniami. To nie jest tak, ze ludzie sie zmienili, ludzie przestaja sie kryc z tym, kim sa naprawde. Z dwojga zlego wole to, bo hipokryzji nienawidze. I mysle, ze jak na to, co mamy w kraju, ludzie, w kregu ktorych obracam sie na codzien naprawde daja rade. Dodaj z 10 lat do gornej granicy i akurat masz grupe wiekowa ludzi, wsrod ktorych obracam sie na codzien. Sa to ludzie z naprawde wielu kregow.
Mam na mysli, ze sa duzo gorsze problemy, ktore oglada towarzyska swietnie maskuje. Jej brak dla mnie nie dyskwalifikuje wiec nikogo jako wrazliwego i wartosciowego czlowieka. Problemy ze soba tez nie. Troche nawet problemy z radzeniem sobie ze stresem wynikaja z wrazliwosci. Przynajmniej ja tak mysle, w koncu nie jestem jakims specjalista, to tylko moje spostrzezenia.

ocenił(a) serial na 5
Mietas93

Nie sądzę, żeby można było zgłupieć przez oglądanie jakiegokolwiek serialu. Już raczej zakładanie wątków w stylu "łączmy się..." itp jest pięknym przykładem postępującego debilizmu. Każdemu podoba się co innego. Denerwuje cię jakiś głupi serial (najwyraźniej masz 10 latek i nie masz większych zmartwień)? To zmień kanał albo zacznij czytać książki.

SzalonyNalesnik

Mnie denerwuje sposób w jaki główni bohaterowie traktują swego kolegę Zajkowskiego. Rozumiem drobne koleżeńskie bójki,jakieś przepychanki...
Ale to czego oni się dopuszczają...Wpychanie pod autobus,celowe rozbijanie głowy,narażanie życia kolegi...To ma być śmieszne? Nic więc dziwnego,że potem mamy takie,a nie inne społeczeństwo.

chrapczyk

Popieram! Wku*wiające jest to że oni go tak nienawidzą. Ale w odcinku 51 nagle go polubili ("Zajkoś nie umieraj!")

użytkownik usunięty
SzalonyNalesnik

Otoz to. Przy tak olbrzymiej ilosci kanalow i filmow/seriali kazdy powinien znalezc cos dla siebie. Po cholere psuc nerwy sobie i innym, zrac sie o pierdoly?

ocenił(a) serial na 8
Mietas93

Do założyciela tematu:
"Włatcy móch" są serialem, który ma pokazać dzieciństwo i dzieci nie w tak kolorowym świetle, jak seriale typu "M jak miłość". Po za tym nikt nie zmusza Cię do oglądania żadnego z filmów lub seriali, które Ci się nie podobają (nie wiem czy się orientujesz, ale wynaleziono coś takiego, jak pilot). Produkcje tego typu nie są dla wszystkich. Żeby zrozumieć "Włatców móch" nie wystarczy obejrzeć jednego odcinka.

ocenił(a) serial na 1
Mietas93

Właśnie! WM to dno! Lepsze jest 1000 złych uczynków.

użytkownik usunięty
zenji_yamada_nihon

1000 zlych uczynkow jest bardzo przecietne, robione na sile.

ocenił(a) serial na 3
Mietas93

Popieram!

rAd_

Mnie denerwuje sposób w jaki główni bohaterowie traktują swego kolegę Zajkowskiego. Rozumiem drobne koleżeńskie bójki,jakieś przepychanki...
Ale to czego oni się dopuszczają...Wpychanie pod autobus,celowe rozbijanie głowy,narażanie życia kolegi...To ma być śmieszne? Nic więc dziwnego,że potem mamy takie,a nie inne społeczeństwo.

chrapczyk

Mnie denerwuje sposób w jaki główni bohaterowie traktują swego kolegę Zajkowskiego. Rozumiem drobne koleżeńskie bójki,jakieś przepychanki...
Ale to czego oni się dopuszczają...Wpychanie pod autobus,celowe rozbijanie głowy,narażanie życia kolegi...To ma być śmieszne? Nic więc dziwnego,że potem mamy takie,a nie inne społeczeństwo.

ocenił(a) serial na 1
chrapczyk

ta kreskówka to jakaś pomyłka,w ogóle nie ma porównania z south parkiem.
prymitywny humor,do niczego nie nawiązuje i uh...szkoda mówić:P

ocenił(a) serial na 1
Mietas93

wladcy moch to gowno i tandetna podroba south park swietnego serialu
niestety wladcy moch ogladaja nie tylko nastolatki ale tez mlodzi dorosli
sam sie nadziwic nie moge ze wladcy moch moga sie

hdsr32

Mietasa93 oraz ymir5555 nie warto brać na poważnie gdyż leci tam "system dwójkowy" Oceny albo 1 albo 10, a o guście nie wspomnę ymira o to oceny, które mówią same za siebie : Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja 10/10 Ciacho 10/10, Avatar 1/10 i Matrix 1/10.

użytkownik usunięty
King14Trails

Taak, system dwojkowy mowi sam za siebie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones