PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=367031}

Włatcy móch

5,9 55 728
ocen
5,9 10 1 55728
3,3 7
ocen krytyków
Włatcy móch
powrót do forum serialu Włatcy móch

Ten serial jest beznadziejny i wogóle nie śmieszny. Przez ten głupi i obrzydliwy serial, ta dzisiejsza młodzież, jest analfabetami i nieukami, bez wykształcenia i przyszłości. W tym serialu, widzimy czterech analfabetów i gówniarzy, którzy robią z siebie większych idiotów, niż trzy edy z serialu "Ed, Edd i Eddy" Poprostu szkoda słów. Większość Polaków, ogląda ten szajs i przez to, Polska to najgłupsze państwo świata. Ja lubię takie seriale, jak : Na Wspólnej, M jak Miłość, Niania, Pierwsza Miłość i Teraz Albo Nigdy, a nie takie ścierwa jak Włatcy Móch.

Freak66547

sam jesteś idiotą, prostakiem i dziadowokiem z zawodówki.
a te ścierwa typu: m jak miłość, niania, pierwsza miłość i teraz albo nigdy to wsadź w dupę
włatcy móch to genialna kultowa animacja dla dorosłych.

ocenił(a) serial na 1
maxior

Ale z ciebie łom. Pewnie masz góra 5 lat i oglądasz te Włatcy Móch. Żal mi ciebie. D

maxior

to nie jest wina serialu że jest młodzi są analfabetami czy nieukami.
ten serial pokazuje jaka jest prawdziwa młodzież.

maxior

Po serialach jakie założyciel tematu lubi widać że to prowokacja.

ocenił(a) serial na 1
Freak66547

Ludzie, co wy w tym serialu widzicie ? Ten serial wogóle nie zasługuje na dobrą opinię. Wystarczy, że jakiś chłopiec co ma 4 lata, przełączy sobie na Włatcy Móch, to potem są problemy w jego wychowaniu i staje się wulgarny i niekulturalny. Przez ten serial, ta młodzież staje się głupia i tylko pije piwo na osiedlach. A tak naprawdę, bajki są dla dzieci. To jest poprostu skandal.

Freak66547

a co widzisz takiego ciekawego w serialu? w m jak miłość, pierwsza miłość, niania, na wspólnej i teraz albo nigdy.
przecież to nie wina serialu że młodzież jest wulgarna, niekulturalna czy pije piwo. ten serial ma pokazywać jaka jest młodzież.

maxior

a co widzisz takiego ciekawego w serialu? m jak miłość, pierwsza miłość, niania, na wspólnej i teraz albo nigdy.
przecież to nie wina serialu że młodzież jest wulgarna, niekulturalna czy pije piwo. ten serial ma pokazywać jaka jest młodzież.

maxior

a co widzisz takiego ciekawego w serialu: m jak miłość, pierwsza miłość, niania, na wspólnej i teraz albo nigdy ?
przecież to nie wina serialu że młodzież jest wulgarna, niekulturalna czy pije piwo. ten serial ma pokazywać jaka jest młodzież.

ocenił(a) serial na 1
Freak66547

Myślałam, że tylko ja uważam, że ten serial jest beznadziejny i poniżej jakiejkolwiek ludzkiej inteligencji. Oglądają go dzieci, które później popełniają w cholerę błędów ortograficznych i w szkole słuchać jedynie głosy naśladujące czeeeesia. Krótko mówiąc jest to dużo, dużo gorsza podróbka innych seriali zagranicznych, Polacy chcieli dobrze ale cóż - nie wyszło. Tylko wstyd. Już wolę polskie seriale niż ten przygłupi " Włatcy much" ...

misiaczek37

"Już wolę polskie seriale niż ten przygłupi " Włatcy much" "

a WM to niby jest zagraniczny? ... najgorzej jest jak się wypowiada ktoś kto nie ma pojęcia o tym o czym pisze :/

ocenił(a) serial na 1
luk602

O widzę, że spotkałam zagorzałego fana/fankę tego przymulonego "serialu". Oczywiście, że doskonale wiem, że NIESTETY Włatcy much są POLSKĄ produkcją, po prostu stwierdziłam, że już nasze POLSKIE seriale są lepsze od tego czegoś co wywodzi się również z POLSKI. Radzę czytać ze zrozumieniem - to tak na przyszłość.

ocenił(a) serial na 8
misiaczek37

oglądam ten serial WM, i nie można o mnie powiedzieć, że jestem zamulony, przygłup, debil itp (najwyższa średnia w gimn ;])
to że dzieci 5 letnie to oglądają, to wina rodziców a nie serialu
o ile się nie mylę, młodzież przeklinała, piła pod blokiem, paliła, robiła byki jeszcze przed powstaniem serialu;]

ocenił(a) serial na 1
Freak66547

Ten serial to jest taka żenada, że szkoda słów. Powiem, co mi się niepodoba, w serialu Włatcy Móch :

- Błędy Ortograficzne
- Czesio i jego głupi koledzy, co się ośmieszają
- Dużo przekleństw
- To, że dzieci oglądają ten serial
- Ten serial ośmiesza i robi ze wszystkich idiotów

Lepsze już jest: Klan, M jak Miłosć, Na Wspólnej, Pensjonat Pod Różą, Teraz Albo Nigdy i Niania, a nie takie ścierwo jak Włatcy Móch.

ocenił(a) serial na 1
Freak66547

Świetnie jest znaleźć w końcu kogoś kto ma takie samo zdanie na ten temat co ja :) Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 1
Freak66547

Serial rzeczywiście jest do bani ale nie wyskakuj z analfabetyzmem bo tobie też przydałoby się popracować nad interpunkcją... "Większość Polaków, ogląda ten szajs" jak można stawiać przecinki w takich miejscach?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones