PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=367031}

Włatcy móch

5,9 55 714
ocen
5,9 10 1 55714
3,3 7
ocen krytyków
Włatcy móch
powrót do forum serialu Włatcy móch

http://www.swiatseriali.pl/seriale/wlatcy-moch-404/news-la-m...
Widziałem reklamę na TV6 to chyba będzie jakaś parodia telenowel albo coś w tym stylu.

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

Też widziałem i też mi wygląda na coś takiego. Wyjdzie w praniu na jesieni co to za pticę Kędzierski wyhodował...

ocenił(a) serial na 8
Walka_dalej_trwa

Reklamują, że od września, ale pewnie będzie w środku września albo pod koniec. Może będą dawali w niedziele o 20:00 zamiast włatcy móch. Ciekawe, co się stało z tym poprzednim serialem, co robił Kędzierski chyba nie wypalił.

dominik1989

Masz na myśli "1000 złych uczynków"? No cóż, chyba miał słabą oglądalność.

ocenił(a) serial na 8
cloe4

Chodziło mi o Kreskostorie Polski.

dominik1989

To chyba przez ten sam powód. :(

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

A są może jakieś zdjęcia z tego nowego serialu?

ocenił(a) serial na 8
Walka_dalej_trwa

Nie ma była tylko reklama. I byli pokazywani aktorzy z telowel. Sonya Smith, Maritza Rodríguez i resztę nie znam. Wiec jeszcze nie wiadomo jak to będzie wyglądało. Wiadomo tylko e to nie będzie kreskówka. I że będą pracowali przy tym ci aktorzy, którzy pracowali przy włatcy móch.

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

Może to będzie wyglądać jak parodie filmów na YT z ivoną czyli podłożą swój dubbing. Jakby takie coś zrobili toby lepiej było jakby Kędzierski spróbował reanimować "Włatców"...

ocenił(a) serial na 8
Walka_dalej_trwa

Włatcy móch to już stara historia. Trzeba iść do przodu, Kontynuacje są zawsze do kitu. Sam widziałeś ostanie 2 sezony. Zresztą jakby jakaś telewizja chciała włatcy móch to na pewno by kręcił, ale pewnie nie było zainteresowania.

ocenił(a) serial na 8
Walka_dalej_trwa

Zobaczysz we wrześniu co to będzie.

ocenił(a) serial na 7
dominik1989

To to tylko moje gdybanie na podstawie paro sekundowego zwiastunu. Jak mówisz we wrześniu się oceni.

ocenił(a) serial na 8
Walka_dalej_trwa

Już wiadomo będzie od 7 września o 20:30
La Mavjuta - gender romance i wiadomo że to komedia/

ocenił(a) serial na 8
Walka_dalej_trwa

http://www.novela.pl/la-mavjuta-czyli-osaczona-z-przymruzeniem-oka/
Czyli parodia osaczonej. Akurat oglądałem tą telke Kędzierski wiedział, co sparodiować hehe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones