PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=367031}

Włatcy móch

5,9 55 728
ocen
5,9 10 1 55728
3,3 7
ocen krytyków
Włatcy móch
powrót do forum serialu Włatcy móch

Nieudana podróbka south park

użytkownik usunięty

Żal mi tego Shitu (szitu jak byscie nie umieli czytac)... Czesio to ma byc niby kenny tylko nie dorobiony i żalosny.. Anusiak to niby cartman itd.. Nie ma w tym nic smiesznego, teksty tez sa zalosne i ocena 1/10 to za duzo jak na ten szajs..

ocenił(a) serial na 1

tak jest, tak jest, tak jest.....już dawno nie wylewałem frustracji, to się dołączam

użytkownik usunięty

A ja ze wstydem przyznaję się, że kiedyś lubiłem ten "serial". No ale
kiedyś to było coś nowego, a serial był kiedyś znacznie lepszy niż teraz.
Pierwsze dwa sezony miały pewien styl, taki bardzo podwórkowy i
"gówniarski" . Oprawa graficzna i dźwiękowa całkiem fajnie ze sobą mieszały
się, mieliśmy świat który pokazuje brudną, szarą i polską rzeczywistość z
perspektywy chłopców. Fajnie było przedstawione postacie (choć trochę
zerrznięte z South Parku), główni bohaterowie byli bardziej źli niż dobrzy,
a ich wrogowie zazwyczaj na odwrót, wiele z nich miało swoją wadę wymowy .
Teraz niby nadal tak jest, ale to autorzy nie mają już pomysłów (nawet ten
wasz "mesjarz" Bartek Kędzierwski nie naprawi tego serialu), wieczna
monotonia (wydarzenie z którym każde dziecko ma lub miało w życiu, chłopacy
chcą coś pokręcić i na końcu bezsensowne zakończenie), złagodzenie serialu
(cenzura, treść i tematyka) no i ten "humor" polegający na słabym slangu
(aż zęby swędzą)i pseudo wulgaryzmach (np "zajebiaszczo", "czopek" ,
"pedałka" itd). Kiedyś serial był dla starszej młodzieży, teraz dla dzieci
od 5 do 13 lat. Ten serial jest i był (ale mniej) żałosny. Jeżeli by serial
oceniali krytycy z zachodu i z USA to był by wstyd na całą Europę.

ocenił(a) serial na 8

No tak, a wulgarny South Park Was kręci. A może WM miało właśnie takie być? Niedorobione i prymitywne z "pseudo wulgaryzmami". Nie jestem wielkim fanem tej kreskówki ale zawsze oglądam bez nudy. Krótko mówiąc zajebiaszcze 8/10.
Ave Satan!

ocenił(a) serial na 1
szenker

no i pożegnanie świadczy o wszystkim.....w SP wulgaryzmy są tylko dodatkiem....a zresztą Ave kibel

ocenił(a) serial na 8
bokser_Ken_Wywietrznik

Ave S... nie zostało użyte przypadkowo.
Pożegnanie to jest jednocześnie przywitaniem jednej z drugoplanowych postaci WM. Gdyby kolega obejrzał choć parę fragmentów Włatców, wiedziałby o tym. Krytykować coś czego się nie oglądało robi się bardzo powszechne na Filmwebie.

ocenił(a) serial na 1
szenker

no tak niby przypadkowo jednak dlaczego niektórych nawet to śmieszy?
( o podobnym dziele pana Kędzierskiego nie wspominając) , nie rozumiem po co dodano ową postać ,niby kierowca szkolnego ( choć pewnie nie tylko) autobusu , jednak przedstawiana w kilku(nastu) odcinkach Czyżby autorowi owa postać się podobała?

ocenił(a) serial na 1
szenker

może kolega nie zauwazył, ale ja z zasady ZASADY ZASADY (wole cykutę) nie oglądam, nie interesuje się, mam głęboko, zwalczam z całych sił i wiele innych miłych tego rodzaju czynności!!!

ale przecież zgrywać mądrale i pouczać to całkiem powszechna praktyka na filmwebie

ps; nie mówcie że pojawił się szatan????? albo przynajmniej ktoś na nim wzorowany????

ocenił(a) serial na 8
bokser_Ken_Wywietrznik

Bardzo przepraszam, jeżeli to do mnie jestem chyba przygłupawy, bo nie wiem o czym kolega do mnie rozmawia? Naprawdę, to żadna ironia, ale powyższa wypowiedź nie jest jasna. K... ja nawet nie wiem co to jest cykuta, bo chyba nie o to chodzi http://pl.wikipedia.org/wiki/Cykuta. A tak na marginesie, mamy wszyscy prawo do własnych opinii, gustów i zboczeń. Po jaki chuj gnoić kogoś za to, że lubi to czego gnojący nie toleruje?

ocenił(a) serial na 1
szenker

cykutę za pragnienie wolę, od tych bzdur wolę wszystko poza Mrocznymi Mroczkami

Pierwszy sezon MW był spoko, cała reszta nie nadaje się już do oglądania, dla ludzi powyżej 13 roku życia. Naciągane 4/10 za parę uśmiechów. A co do SP to zaskakują mnie niektóre opinie, bo widziałem sporo kiepskich odcinków tej bajki, nie mniej nie bardziej gorszych od WM... Na początku było spoko, jednak podobnie jak z MW im dalej tym słabiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones