PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=367031}

Włatcy móch

5,9 55 724
oceny
5,9 10 1 55724
3,3 7
ocen krytyków
Włatcy móch
powrót do forum serialu Włatcy móch

Teksty są niezłe, postacie ciekwe. Ja się uśmiałem na dwóch perwszych odcinkach. Zobaczymy co będzie dalej.
A Czesio to wogóle wymiata.

ocenił(a) serial na 8
Kung_Fu_Master

Taa, Czesio wymiata, jednak najbdziej denerwująca jest higienistka. Każda z postaci darzy widza odrobiną humoru, jednak ona nie ma go za grosz. I to jest denerwujące, że od każdego tego tu wymagamy, a tu takie zawiedzienie.

Konieczko

No, higienistka też mnie strasznie wkurza. W ogóle nie pasuje tutaj. Zresztą dopiero były dwa odcinki, a może będzie cos lepszego. Pierwszy odcinek moim zdaniem był o wiele lepszy od drugiego. A Czesio mnie dobija swoimi tekstami.
1.Pokazuje ręke trupa: -Do chwytania.
2.Pani się pyta co rośnie na drziewie. Chwila zastanowienia: -Różnokształtne liście:P
3. - Czesio kim chcesz zostac jak dorośniesz? -Piosenkarzem. Będe układał gorzkie żale.
Warto oglądać ten serial chociaż dla Czesia:) ale cała czwórka mi się podoba. Czekam na kolejne odcinki. Serial nie taki dobry jak "South Park", ale może utrzyma dobry poziom. Grunt za pomysł, może będziemy mieli nasz własny dobry serial animowany dla młodzieży:)

Konieczko

? propos higienistki ? po pierwszym odcinku, w którym śpiewa, jakoś tak dziwnie skojarzyła mi się z Chefem z ?Miasteczka South Park?...

Kung_Fu_Master

Ja tam po prostu Kocham Czesia "Czesio znalazł pachniucha":D Owszem serial nie przebija south parku ale ja nie uwazam ze musi go przebic narazie smieszy mnie takim jakim jest ale mysle ze sie rozwinie (w dobra strone oczywiscie) i macie racje higienistka odpada

ocenił(a) serial na 10
Kung_Fu_Master

serial świetny. szczególnie teksty Czesia, jak go słucham to leże ze śmiechu. "na potem" :D

ocenił(a) serial na 4
spider_21

oczywiście ! serial jest ekstra mimo, że większość osób ma odmienne opinie. powinniśmy być dumni, że końcu taki serial zrobili Polacy

ocenił(a) serial na 1
Ultor



Umm... Dla mnie to powód do dumy raczej nie jest.
Mówią że ten serial to Polski "South Park". No cóż... Z punktu technicznego to się tak prezentuje - czwórka pyskatych ośmiolatków [z czego jeden łamie prawa logiki będąc na granicy życia i śmierci] zmagających się z życia wziętymi perypetiami i pełno humoru dla dorosłych.
No super, tyle że "South Park" kręci się wokół znacznie bardziej inteligentnego humoru robiąc satyrę na temat kościoła, polityków, obśmiewając świętości i znane gwiazdy [od Michala Jacksona po obecnego Papieża].
"Włatcy Móch" niestety w moim odczuciu nie mają wiele do zaoferowania. Zbyt dużo wulgaryzmów na raz, postacie mało sympatyczne [przyznaje że Czesiu jako jedyna postać ma coś ciekawego do zaoferowania] a animacja nie przyjemna dla oka.
Słowem mało to ambitne : Po prostu dzieciaki bluzgają i trochę aluzji do Polskich realiów. Śmieszne to przez dwie-trzy minuty ale jako całokształt niezbyt ciekawe...
Pragnę tu przypomnieć tu podstawową różnicę :
?Humor dla dorosłych? to żarty złożone bądź umieszczone w podtekstach które wyłapują osoby które osiągnęły pewien poziom wiedzy. Co ma to iż padnie kilkanaście razy słowo ?K***a? i od czasu do czasu ktoś wymiotuje? To już jest humor toaletowy/prymitywny którego fanem nie jestem i ciężko go trawię w dużych ilościach?
Naprawdę wolałbym aby Polacy przestali małpować amerykańskie produkcje i zrobili coś na serio własnego nie wzorując się na Amerykańskich filmach. ?Włatcy Móch? są 100% na amerykańskich kreskówkach stylizowani i niestety prezentuje się to marnie.

I by nie było - Nie mówię że ci co to oglądają są mało inteligentni, poprostu osobiście nie widzę nic zabawnego w bluzganiu i żartach o wymiotach.

ggk___

No musze przyznac ,ze masz racje nie ma nic ciekawego w wymiotach i bluzgach.Ale takie mamy realia (niestety) ,ze film zeby go ktos ogladal musi miec obie rzeczy (a przyznajmny szczerze ze po to ten serial powastal zeby jak najwiecej osob go ogladalo)ale jesli zwroci sie uwage tylko na te ciekawsze elementy (czyt. Czesio:D) to mozna to obejrzec :)poza tym nie uwazam zeby south park byl naprawde takim inteligentnym filmem.To tyle:)

ocenił(a) serial na 1
kaktus3000

Nie mówię o filmie tylko o serialu. Serialowy "South Park" jest przesycony różnymi przesłaniami. Po za tym podoba mi się że jego twórcy nie robią nigdy niczego pod publikę tylko według własnych przekonań.

______________________________________________________________________

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones