W garniturach (2011-2019)
W garniturach: Sezon 3 W garniturach Sezon 3, Odcinek 11
Odcinek W garniturach (2011-2019)

Pogrzebane sekrety

Buried Secrets 43m
8,5 1 557
ocen
8,5 10 1 1557
W garniturach
powrót do forum s3e11

Serial trzyma swój stały poziom od początku. Dobrze się oglądało odcinek - taki typowy Suits.. ani słaby ani rewelacyjny - po prostu dobry :)

ocenił(a) serial na 8
Zetnakatel

Zgadzam się. Dodam jeszcze że na minus dla mnie jest brak blondyny więc dam 6+/-7.

ocenił(a) serial na 10
Zetnakatel

Dla mnie na minus z kolei jest obecność Scottie, za którą nie bardzo przepadam. Jednak znając postać Harveya nie będzie mi dane "nacieszyć się" jej obecnością.. ;)

ka_and

Mi się z kolei wydaje że Scottie zagości na długo i głównym wątkiem serialu będzie jej związek z Harveyem tak jak wcześniej ciągle przynudzali z Mikiem i Rachel.

ocenił(a) serial na 10
Request_

Mam nadzieję, że się mylisz. :)

ka_and

Też mam taką nadzieję. ; )

ocenił(a) serial na 9
ka_and

mi sie tam marzy by rachel zniknela w koncu .

Zetnakatel

Było ok, bez szału, ale tak jak piszesz trzyma poziom. :)

Zetnakatel

Ja to wam powiem, że tak się stęskniłam za tym serialem, że odc był dla mnie dobry bo po prostu ten serial jest dobry.

ocenił(a) serial na 5
Zetnakatel

A mnie się ten odcinek nie podobał. Nic ciekawego. Poprzednie sezony miały lepsze premiery.
Ten Mike działa mi coraz bardziej na nerwy-bardzo niedobrze, bo to główna postać.
Kolejny romans Harvey i Scottie-bleee, aha no i Louis i ta jakaś tam. Jeszcze Donna i Jessica niech sobie kogoś znajdą i będziemy mieć Modę na Sukces.

Donna i Louis jak zwykle najmocniejsze punkty programu. Mam nadzieję, że w tym sezonie wróci stary, dobry, wredny Litt.

boogie_woogie

raczej przecietny ( albo nawet slaby) odcinek , to na co wiekszosc liczyla czyli odkrycie Loisa zostalo przedstawione marginalnie , mam nadzieje ze szybko sie rozwinie a reszta za typowy w dodatku slaby zapyczach , romanse i sprawa przeciwko wielkiemu zlemu prawnikowi gdzie tak naprawde wiecej sie mowi o wypadku rodzicow Mike niz o aktualnej sprawie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones