W garniturach (2011-2019)
W garniturach: Sezon 7 W garniturach Sezon 7, Odcinek 3
Odcinek W garniturach (2011-2019)

Błotny koszmar

Mudmare 41m
7,8 505
ocen
7,8 10 1 505
W garniturach
powrót do forum s7e3

chyba najgorszy odcinek serialu. To co zrobili z Luisa nawet nie wiem jak nazwać katastrofa .To będzie jego całe zajęcie w tym sezonie problemy emocjonalne ? myślałam że facet się ogarnie po rozstaniu swoją drogą to spotkał się w końcu z Tarą bo nie było o tym mowy albo przeoczyłam ? Nie pojmuje funkcji i obowiązków Donny ? chodzenie i wtrącanie w rozmowy i kompetencje innych ? Mike obrońca uciśnionych- myśli że jest znany w całym NY bo wywiadu udzielił . Jak dla mnie albo jesteś pracownikiem korporacyjnym i pomagasz bogatym korporacjom zarabiać wyzyskiwać innych albo pomagasz uciskanym przez korpo- nie da się grać na dwa fronty. O dziwo Harv zachowuje się najbardziej dojrzale ma w końcu szanse na zdrowy związek - wcześniej z Donna która pilnowała i matkowała mu każdym kroku nie było to możliwe- stara się kierować firmą i brać za nią odpowiedzialność- lepiej czy gorzej ale coś robi .

ocenił(a) serial na 9
kat8

Gdy zaczynasz temat odcinkowy, to spoileruj, nie każdy już obejrzalł ten odcinek.

A jeśli chodz o Luisa, to coraz gorzej z nim. Szkodami go tak strasznie... Nie zdziwie sie, jak, w tych złych emocjach, targnie sie na życie. Albo zrobi coś bardzo głupiego.

No i zaczyna mnie wkurzać ten Alex. Za bardzo sie panoszy. Nie zdziwie sie, jak przez niego, kancelaria znów będzia miała problemy.

domino236

sorry za spojler niestety nie mam możliwości edycji postu. Ja nie rozumiem uczuć Luisa. Tak rzuciła go dziewczyna choć miłość od pierwszego widzenia to tylko w bajkach . Zresztą skoro nawet nie spróbował o nią walczyć to chyba jednak nie byłą to aż tak wielka miłość . Nie pierwszy raz i nie ostatni rzuciła go ukochana ale jego zachowanie jest coraz gorsze wrzaski poniżanie obrażanie innych i cała ta akcja z Aleksem z zazdrością o niego - Harv przyjaźni się z Rossem i jakoś nie jest o tą relacje zazdrosny. Aleks póki to typowy prawnik korporacyjny liczy się forsa i klient może to się zmieni może nie ale facet póki co robi to do czego został zatrudniony

kat8

Louis zachowuje sie jak psychol co oni z nim zrobili. Na poczatku myslalem ze to tylko humor a oni na powaznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones