PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538631}

W pułapce miłości

Un burka por amor
6,9 391
ocen
6,9 10 1 391
W pułapce miłości
powrót do forum serialu W pułapce miłości

Emisja w Polsce w dwie kolejne środy 2 i 9 grudnia o 20:25 w TVP1 pod tytułem "W pułapce miłości".

durczog

Serial liczy oryginalnie 2 odcinki, ale TVP je podzieli i zmontuje tak, że wyjdą trzy. W związku z tym emisja także 16 grudnia.

durczog

Chętnie bym obejrzał gdyby puścili w całości,bez sensu podzielili aż na 3 części.

jazdowicz2666

Też bym wolała w całości. Bez sensu czekać cały tydzień na następny odcinek, zdążę zapomnieć co się działo.

ocenił(a) serial na 7
madzik_867

Mimo wszystko myślę,że warto czekać. Zapowiada się dobre kino.

americana

Muszę przyznać że nawet się zaciekawiłam. Zobaczymy co będzie dalej

madzik_867

Jeszcze rozumie jak by puszczali odcinki dzień po dniu,ale nie tydzień po tygodniu......

jazdowicz2666

Niestety to nie pierwszy miniserial który emitują w ten sposób. Chyba wszystkie puszczają tydzień po tygodniu, odkąd pamiętam. Dopiero co zaczynam oglądać odcinek i zaraz koniec a potem znowu czekanie. Bez sensu

madzik_867

Dokładnie,puszczają tylko tak dla swojej wygody i dla jak największych zysków z oglądalności.Bo wiedzą że jak ludzie obejrzą odcinek 1,to będą czekać i oglądać kolejne odcinki,niezależnie kiedy i o której godzinie je puszczą.

jazdowicz2666

I jak do tej pory coś takiego im się chyba sprawdza. Ale plus dla nich że kilka niezłych seriali czasem można w jedynce obejrzeć ;)

madzik_867

Jeśli chodzi o seriale ,to lubię w tym klimacie,ale najlepiej lubię te Meksykańskie puszczane na TVPuls i TV4,obecnie oglądam Za głosem serca,ma mnóstwo odcinków,ale są puszczane za to codziennie po 2 odc.i nie trzeba czekać tygodniami na kolejne odc. ;)

jazdowicz2666

Mnie też się zdarza Meksykańskie oglądać. Zarówno z Pulsu jak i tv 4 . Tyle ze na czwórce nie zmieniają ciągle godzin emisji i nie ściągają z ramówki w połowie odcinków

madzik_867

Zgadzam się,Puls za dużo zmienia w emisjach swoich seriali i swoich widzów mają za nic.Na TV4 takich numerów nie odstawiają.

jazdowicz2666

Nie powinna ich dziwić mała oglądalność skoro niektóre premiery puszczają o tak beznadziejnych godzinach, że większość ludzi wtedy pracuje albo jest w szkole. Kto niby ma to oglądać?

madzik_867

Chyba tylko emeryci i renciści. :D

jazdowicz2666

I bezrobotni :D

madzik_867

W takim razie trzeba iść na bezrobocie,żeby mieć czas na oglądanie tych wszystkich seriali :D.

jazdowicz2666

Chyba tak :DD albo na rentę ;))) bo zwykły człowiek nie ma na to szans

madzik_867

Nie ma tak dobrze,my to jedynie możemy iść na chorobowe i wtedy nadrabiać nie obejrzane seriale :D.A na razie jedyna pociecha,że możemy oglądać odcinki nieobejrzane w necie. ;)

ocenił(a) serial na 7
madzik_867

Jak na razie zaskakuje mnie naiwność głównej bohaterki. Miłość miłością ale Afganistan to nie raj na ziemi.

americana

myślałam że to facet namówi ją do wyjazdu a ona sama chciała jechać. Ja w życiu drugi raz bym tam nie wróciła. Lekkie przegięcie jak dla mnie

ocenił(a) serial na 7
madzik_867

Też myślałam, że on ją do tego zmusi. W takim razie stwierdzam bezmyślność na wysokim poziomie tej kobitki.

americana

Mówiła, że przeżyła tam horror a znowu chciała jechać, ale cóż, kobiety...
Ciekawe ile polek mieszka na bliskim wschodzie i wrócić nie może, bo miłość... he he he.

Lwow

Domyślam się że jest takich sporo. Nie tylko polek ale innych kobiet z wielu krajów

Lwow

No własnie... na pewno wiele. Osobiscie chciałabym wiedzieć co Polki albo kobiety z Europy widzą w arabach i do tego stopnia żeby tam jechac... miłość miłoscią ale nie trzeba dużo aby sie domyślic jak tam jest nie dosc ze niebezpiecznie, to dla kobiety to istny horror..

ocenił(a) serial na 6
megan94

Jeśli odnosisz się do filmu to Afgańczyk to nie Arab i nie każdy kraj gdzie dominuje wyznanie muzułmańskie wygląda jak Afganistan.Co kobiety widzą w Arabach?To co można dostrzeć w każdym innym człowieku.

ocenił(a) serial na 6
Lwow

A nie jesteś ciekawy ile mieszka żyje bo chce?

americana

A do tego naraża własne dziecko. Chociaż o nim mogłaby pomyśleć

madzik_867

Dokladnie... jeszcze za pierwszym razem jak tam pojechala to okej ale pozniej z tym malym dziciatkiem?? Po co ? Jak mu zalezy na niej to wróci.

megan94

Tu nie chodziło o to, że się bała, że nie wróci, tylko stwierdziła, że nie wytrzyma bez niego i jedzie z nim. Tak czy siak, skoro taka historia miała miejsce jak niżej negrita84 pisze to współczuje tej kobiecie. Trzeba mieć nie równo pod sufitem wydaje mi się żeby w ogóle tam jechać, a co mowa wrócić tam i to jeszcze z małym dzieckiem.

Lwow

Też tak uważam. Za pierwszym razem jeszcze mogłam ją zrozumieć,ale po co tam wracała skoro wiedziała co ją czeka? Koszmar

americana

obejrzalam pierwszy odcinek i podziwiam glupte glownej bohaterki.

durczog

Czy można gdzieś zobaczyć 1 odcinek online?

durczog

Film jest nakręcony na podstawie książki, a ksiązka napisana na podstawie prawdziwych wydarzeń. Film jest raczej luźną adaptacją, wiele faktów się rózni. książkę przeczytałam jednym tchem :)
Film jest w całości na YT, niestety tylko dla znających hiszpański :)

ocenił(a) serial na 7
negrita84

a książka jak się nazywa? :)

juleczka2005_2000

ksiązka nazywa się "Burka Miłości" Reyes Monforte :) ale zupełnie nie zgadza się z filmem :)

ocenił(a) serial na 7
negrita84

Przyłączam się do pytania :)

ocenił(a) serial na 10
durczog

Świetny film tylko zakończenie dziwne i nie wyglądało to na zakończenie ze względu ze ktoś ich obserwował na końcu ?!?!.... Hmm

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones