PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753852}

W pułapce

Ófærð
7,3 12 340
ocen
7,3 10 1 12340
W pułapce
powrót do forum serialu W pułapce

Szkoda, że tylko 10 odcinków. Gęsty klimat to największy atut tego serialu. Czasem oczywiście może doskwierać brak słońca itp. ale ogólnie jestem usatysfakcjonowany. Wszystko na końcu łączy się w logiczną całość. Wątki pozamykane więc raczej nie ma co liczyć na kolejny sezon, szkoda :)

ocenił(a) serial na 9
MagicTranceSessionTV

Uwielbiam filmy w takim klimacie zwłaszcza teraz gdy za oknem piździ. Na jesień, zimę idealne. Zna ktoś coś podobnego?

ocenił(a) serial na 7
tytus01

Podobny w klimacie jest serial Fortitude. A do mostu nad sundem podobny klimatem Forbrydelsen :)

ocenił(a) serial na 9
mbana_mboye

Zacząłem kiedyś Fortitude, obejrzane mam dwa odcinki, dzięki za przypomnienie Paulina ;)

ocenił(a) serial na 9
MagicTranceSessionTV

Owszem, będzie kolejny sezon. RÚV już zamówiło drugi sezon i jego premiery możemy spodziewać się na przełomie 2017 i 2018 roku. Tytus - jeśli nie oglądałeś, to polecam "Most nad Sundem". O wiele dłuższy i również idealny na taki klimat. Pozdrawiam.

WhiteLegion

BĘDZIE?! Świetnie! Bedzie kolejna sprawa, dobrze. Coś mi za mało.

ocenił(a) serial na 9
qzka

Długo czekać nie będzie trzeba :)

ocenił(a) serial na 8
WhiteLegion

Nie? Ja czytałam o 2018r jak dobrze pamiętam.

ocenił(a) serial na 9
Starrlight

Przełom 2017 i 2018, a jeśli 2018 to styczeń, mniej prawdopodobny luty.

WhiteLegion

Zdjęcia właśnie ruszyły, premierę zaplanowano na koniec 2018 roku.

MagicTranceSessionTV

Jak widzisz, pomimo, że wątki pozamykane, będzie kolejny sezon. Nie ma co od razu skreślać tematu. Myślałem podobnie w przypadku "Top of the Lake", a tu niespodzianka. Do tego będzie kolejny sezon.

perun_6

W Islandii sezon drugi startuje w październiku, więc szansa na większy zasięg to zima 2018/2019 roku.

pogodno_2

Premiera drugiego sezonu 26 grudnia

Gasza1910

Wymarzone Boże Narodzenie ;)

pogodno_2

Tak jest. :) I zaraz jakoś też trzeci sezon Fortitude wychodzi. Nie wiem czy oglądałaś, ale znając życie pewnie tak

Gasza1910

Owszem, oglądałam ;) Pierwszy sezon - bardzo na tak, z drugim.....spory problem. I teraz dylemat, czy dać szansę trzeciemu ;)

pogodno_2

Drugi rzeczywiście słabszy. W złą stronę poszedł. Ja trzeci, a zarazem finałowy obejrzę :)

Gasza1910

Ja też się skuszę ;)

ocenił(a) serial na 8
MagicTranceSessionTV

Moim zdaniem nie dość dobrze zamknięty temat nowego portu, ale może coś przeoczyłam :)

MagicTranceSessionTV

tylko 10 odcinków? jak dla mnie to zaleta, nie daje rady tasiemców ogladac, co mają po 50 czy 150 odcinków. Jak w ogóle ludzie sie nie nudzą tym, nie pojmuje :) Jak mnie wciągnie serial to po 6-10 odcinkach albo po 1 sezonie, jesli w koncu sezonu nie wyjasni się nic konkretnego, a maksymalnie w koncu 2 sezonu mam dość :) Mówimy "na Islandii" nie "w Islandii". Islandia to wyspa. Tak samo "na Malcie", "na Malediwach". W sumie ciekawe - i może by jacys historycy jezyka to wyjasnili - czemu mówimy "na Islandii" i "na Malcie" ale jednoczesnie mówimy "w Australii" i "w Nowej Zelandii" choć to też wyspy? :) Ja przypuszczam, że ma to związek z tym, że mówimy o wyspach "na wyspie", gdy ta miała już swoją nazwę np Islandia zanim została panstwem, zaś mówimy o wyspach "w" Australii, w NZ, gdyż to są nazwy panstw, a same te lądy miały wczesniej inne nazwy zanim zostały tymi panstwami, Choc to tylko moja teoria. Poza tym nie mówimy "na Irlandii" a "w Irlandii" tak, jakbysmy mówili w panstwie Irlandia, mimo że sama wyspa miała już taką nazwę na długo zanim została jednolitym panstwem. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones