PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=753852}

W pułapce

Ófærð
7,3 12 340
ocen
7,3 10 1 12340
W pułapce
powrót do forum serialu W pułapce

... może niepotrzebnie usprawiedliwiam zwykłe niedociągnięcia, ale osobiście miałam wrażenie, że był to celowy zabieg. Już tłumaczę - otóż mamy tu (nietypowo) do czynienia z policjantami absolutnie nieprzygotowanymi do sprawy takiego kalibru. Mała, senna mieścina, gdzie największą zbrodnią jest złe parkowanie... Tylko Andri miał doświadczenie w poważniejszych śledztwach, ale zamelinował się tam właśnie po to, żeby już w nich nie uczestniczyć, za wsparcie mając miłych i odważnych, ale totalnie nieogarniętych i nieprzeszkolonych Hinrikę i Asgeira. W sumie jest to jeden z elementów, który szczególnie mi się w tym serialu spodobał - brak policjantów-superherosów, a zwykli ludzie, tak samo bezradni, jak reszta miasteczka. Absolutnie rozumiem, że serial mógł kogoś przynudzać i irytować, mnie osobiście kupił w 100% :)

ocenił(a) serial na 8
mishkka

Dokładnie tak! To właśnie dzięki temu serial zyskuje - nie ma pościgów, wybuchów, uchodzących z życiem w ostatniej chwili super macho policjantów, tylko śledztwo toczy się własnym rytmem w ramach możliwości i dostępnych środków. I pomimo tego, że na pozór mamy tu taki senny klimat, to dzieje się sporo. I to w obu sezonach. Mnie ta konwencja całkowicie oczarowała, nie rozumiem dlaczego ten serial jest tak niepopularny...czy naprawdę większość osób woli efekciarstwo i akcję zamiast świetnie przemyślanej i dobrze osadzonej fabuły, która rozwija się z czasem, by na końcu zadziwić rozwiązaniem?

Mucha_Norka

Właśnie pościgów i wybuchów jest od groma. Szukanie dzieci cu w śniegu gonitwa za złym litwinem wybuch lawiny. Pozary
Sceny z poscigami mega nudne bo nic nie widać w tym śniegu to po co go pokazywać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones