W pułapce
powrót do forum 2 sezonu

sezon drugi dramat

ocenił(a) serial na 7

mogę nawet przymknąć oko na pokazywanie "złych Polaków jeżdżących za chlebem w świat" (chyba zapomnieli o kryzysie finansowy w Islandii z 2008r. w tamtym okresie to raczej chleb im przywoziliśmy co by z głodu nie popadali..) ale ta durna małolata odwala takie akcje by chwilę później okazać skruchę a dosłownie kilka godzin po tym dalej zgrywa rozwydrzonego bachora (scena na stacji) .żałosne..Mam wrażenie że drugi sezon robiła ekipa od Disney.

ocenił(a) serial na 7
donpadrehose

gdzie można obejrzeć 2 sezon?

ocenił(a) serial na 8
atydefromspace

również szukam. ktoś wie gdzie?

miesz_ko

Na alltube

ocenił(a) serial na 7
beata1715

Od wczoraj na NETFLIX

donpadrehose

Masz rację, pierwszy sezon był niezły, ale drugi to totalna porażka

ocenił(a) serial na 7
donpadrehose

Durna na pewno ale nie zauważyłem żeby okazywała skruchę. Kilka razy co najwyżej nieudolnie udawała ale i przy tym przewracała oczami.

ocenił(a) serial na 5
donpadrehose

Na Netflixie.
Straszny był ten 2. Sezon.
NIE wiem, jak ci ludzie mogą pracować w policji. Powinni im. Badać IQ, no chyba żadno z nich nie ma więcej niż 40. Zerowy poziom dedukcji, łączenia faktów... Ogląda się ich z zażenowaniem.

ocenił(a) serial na 9
donpadrehose

w pelni popieram drugi sezon to niezla kaszana... ech szkoda z drugiej strony pierwszy byl swietny

ocenił(a) serial na 8
donpadrehose

Faktycznie w drugim sezonie brakowało logiki w wielu miejscach.
1. Córka Andriego. Znalazła telefon, który mógłby naprowadzić do mordercy i zamiast oddać go szybko policji, to bawi się w SMSowanie ze sprawcą ️
2. Policjant, który po ciemku i bez broni idzie samemu zlokalizować przestępcę, nawet nie informując wcześniej nikogo z zespołu (nie odbierali telefonów, więc mógł poczekać). Przecież on wręcz prosił się o śmierć...
3. Mroczna tajemnica rodzeństwa. Czy świnie naprawdę mogły zjeść całego człowieka, w tym kości? Wydaje mi się, że rodzeństwo musiało dobrze "posprzątać" po zbrodni, skoro nikt tego nie odkrył. Być może tak zrobili, a nie powiedziano tego w serialu.

bula97

1. To nastolatka. Taki stan umysłu. Nie ma sensu doszukiwać się w tym logiki.
2. Policja na Islandii nie nosi broni. Ásgeir chciał na każdym kroku udowodnić, że jest lepszy od Hinriki.
3. Nie doceniasz świń.

bula97

Drugi sezon jest kupą z powodu powodu większych grzechów: przede wszystkim motywacja i działanie mordercy. Zarówno sam powód jego morderstw, ich bezsensowna brutalność jak i same działanie. Po co porywał córkę policjanta? Sam policjant pytany o to w aucie przez partnerkę na służbie mówi o mordercy: "on pewnie sam tego nie wie" . Ale my widzowie wiemy po co: żeby było emocjonalnie, żeby się działo, co z tego że bez sensu. Na końcu morderca do policjanta powie, że wystarczy mu przerażona mina policjanta. Siostra Pani minister przemysłu mówi do niej" "ja widziałam co zrobiłaś " i odcinek później dowiadujemy się że przyszła minister ZROBIŁA to że została zgwałcona przez swojego ojca, którego w jej obronie zabił ich starszy brat, a później wspólnie go wrzucili do chlewa na pożarcie.
A sama Pani minister przemysłu, która z kazirodczego gwałtu zachodzi w ciążę, czuję jakby miała truciznę w sobię ale rodzi bo jak mówi "nie wie czemu nie zrobiła aborcji"... A my, widzowie, nie wiemy po co oglądać ten słaby serial, skoro jego twórcy traktują nas jak zidiociałe dzieci. Szkoda, bo 1 sez był świetny, z oryginalnym islandzkim klimatem, niestety wygląda na to że sukces zamkniętej z założenia historii powoduje że się włącza chciwość ze strony twórców, którzy na bazie tego sukcesu na siłę wymyślają nowe, nie trzymające się logiki i zdrowego rozsądku historie i włącza się też sentyment i naiwność widzów, którzy niesieni sukcesem udanego pomysłu dają się nabrać na jego marną podróbkę.

bula97

Świnia potrafi zjeść człowieka do kości. Fakt faktem, że drugi sezon jest bez sensu, a tych wszystkich rasistów, homofobów i neonazistów powinni pozamykać i byłoby zdecydowanie bezpieczniej dla normalnych ludzi..

donpadrehose

Może nie "dramat', ale pierwszy sezon był genialny, a drugi taki jak wszystko, serialowa papka według schematu.

ocenił(a) serial na 10
milicja

Na Islandii mamy już 3 sezon w TV ☺️

donpadrehose

Drugi sezon był nakręcony po to ,aby spełnić standardy i wymogi NETFLIXA.. Pierwszy sezon tego nie uczynił . Czyli jest miłość gejowska i jeden z kochanków jest ciemnoskóry..resztą nie ma znaczenia... wytrzymalem do trzeciego odcinka

ocenił(a) serial na 7
donpadrehose

Tylko że akcja toczy się w 2018 roku . Sam osobiście kilka osób które wyjechały do pracy w Islandii, więc ci,, niedobrzy" Polacy może są i na miejscu.

ocenił(a) serial na 4
donpadrehose

Jak zobaczyłam czarnego, dobrego prześladowanego geja, białych polskich prostackich rasistów, chory patriarchat z gwałtami włącznie i do tego problem z zanieczyszczeniem środowiska to już wiedziałam, że serial pisany na zamówienie Netfliksa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones