PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11779}

WOW

6,4 3 999
ocen
6,4 10 1 3999
WOW
powrót do forum serialu WOW

Fajny ale kiedyś.

ocenił(a) serial na 7

Strasznie lubiłam ten serial jako dzieciak. Teraz pewnie bym go uznała za trochę tandetny. W czasach kiedy komputery jeszcze nie były w każdy domu oczywistością, był on jakiś taki lekko fikcyjny i jakby z przyszłości.

ocenił(a) serial na 5
dkf

Sorry za "odkopanie" ale jakoś ten temat zupełnie odzwierciedla moje zdanie (krótko i na temat). Jako dziecko serial był przeze mnie ubóstwiany w latach (około) 1995 -1996 i naprawdę mnie ciekawił, nie mogłem doczekać się kolejnego odcinka. Po 17 latach postanowiłem sobie go odświeżyć mając nadzieje na jakąś dawkę rozrywki i sentymentu (wcześniej obejrzałem parę innych Polskich seriali np. "Tajemnica Sagali" która po tylu latach ciągle dają rade). Niestety serial zawiódł moje oczekiwania, począwszy od strasznie tandetnej i nielogicznej fabuły, poprzez koszmarne, drętwe aktorstwo (jedynie Damięcki, Malajkat i Janczak byli w miarę swobodni i bardzo fajnie to wyszło) kończąc na muzyce, gdzie są bodajże 3-4 "melodie" przy czym tak często się powtarzają że uszy odpadają. Tak naprawdę do ostatniego odcinka nie wiedziałem że serial się skończył, ponieważ zakończenia prawie brak. Ciekawe jest to że już wtedy mówiono o czymś takim jak np. Wi-Fi, połączenia radiowe, zakupy internetowe, gdzie w Polsce uważano to za czystą fantazje a po tylu latach stało się realne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones