PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11779}

WOW

6,4 3 999
ocen
6,4 10 1 3999
WOW
powrót do forum serialu WOW

Klasyk

ocenił(a) serial na 8

Dla mnie to najfajniejszy serial dla młodzieży początku lat 90-tych.

ocenił(a) serial na 10
Daguchna

oj ogladało się ogladało...serial mojego wczesnego dzieciństwa, uwielbiałam go! migli by powtórzyć to może bym sobie pamięć odświerzyła...niestety dzieci już nie lubią takiego "chłamu"...wolą Actionmena i Pokemony :/

ocenił(a) serial na 7
Divian

bardzo podobal mi sie ten serial kiedy bylam dzieckiem. Calkiem przyjemny klimacik, z checia obejzalabym ponownie. Szczegolnie polubilam Wojciecha Malajkata za role w tej produkcji.

ocenił(a) serial na 9
Daguchna

Jasne, że najfajniejszy bo to schyłek polskiej produkcji fimowej. Co prawda powstały jeszcze kilka lat potem "Dwa Światy" ale dobre czasy dawno minęły. Te seriale miały coś w sobie (nie mówie tego wyłącznie ze względu na sentyment), po prostu były ciekawe.

Shape

Tak to był świetny serial. Wtedy coś nasza telewizja i kinematografia robiła pożytecznego dla dzieci - seriale, programy (tik-tak, Ciuchcia, Truskawkowe Studio, Tęczowy Music Box) ... Teraz odnoszę wrażenia,ze dzieci ma się gdzieś.
Teraz są kanały Cartoon Network, Mini mini, Disney itp, więc dzieci nie potrzebują programów edukacyjnych (a raczej nie chcą oglądać mając do wyboru np. Pokemony), a szkoda,bo przynajmniej jak pamiętam to one czegoś dzieci uczyły. Dal maluchów nawet było "Mama i ja" oraz "Domowe Przedszkole" .. W sumie Przedszkole nadal leci ,ale forma jego jest jakoś tak mniej przystępna dla dzieci (tych małych).
Obecne pokolenie dzieci zupełnie inaczej się chowa ...na zasadzie "Samosi" lub "Wolnych elektronów" (mówię tutaj cały czas o TV,a nie o strukturach społecznych i edukacyjnych).
Naprawdę szkoda.... ale cóż mamy "postęp techniczny" (raczej pieniądza) i nikomu się nie chce (nie opłaca) poszczać edukację dziecięcą w TV w takiej ilości jak kiedyś.

ocenił(a) serial na 8
remik86

Stereotypowe myślenie, zwłaszcza "dzieci nie chcą oglądać programów edukacyjnych, bo mają Pokemony" (btw. nie rozumiem, co do nich macie, bardzo miła kreskówka). Po prostu teraz dzieciakom nikt nie pomaga w wyborze dobrej produkcji, bo starzy lecą za pieniądzem i nie mają czasu żeby z potomstwem porozmawiać, a co dopiero coś z nim obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones