PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11779}

WOW

6,4 3 999
ocen
6,4 10 1 3999
WOW
powrót do forum serialu WOW

to jest jeden z seriali do ktorych zawsze bede miala sentyment bo mialam wtedy jakies 6 albo 7 lat jak go krecili:) pamietam jakie wzbudzal emocje i chetnie do niego wracam... niestety takich dobrych seriali juz nie robia;/ teraz rzadza klany, barwy szczescia m jak milosc itp ktorych sie po prostu ogladac nie da;/

czaderka

Myślę, że teraz jakby taki serial leciał to i tak byś go nie oglądała bo to była produkcja wybitnie dla dzieci;) chyba, że masz dzieci i z nimi byś oglądała;) pamiętasz takie coś jak: "tajemnica sagali", czy "słoneczna włócznia"? czy zbyt dorosła byłaś na te filmy już?:P

ocenił(a) serial na 7
Edmond__Dantes

i tu sie myslisz bo jestem na etapie 8 odcinka:)

ocenił(a) serial na 7
czaderka

mylisz*

czaderka

ooo to zaskoczony jestem:) teraz bym chyba się na to nie skusił mimo wszystko...chyba, ze leciałoby znów w tv i nic by nie było;)haha

ocenił(a) serial na 7
Edmond__Dantes

hm, nie wiem ile masz lat ale piszesz jak pokrecony:) prawda jest taka ze teraz wlasnie nic sensownego w tv nie leci i wlasnie dlatego sie wraca do staroci ktore chociaz cos ciekawego wniosly do polskiej kinematografii w przeciwienstwie do "cudownych nowosci"

czaderka

czemu jak pokręcony? przecież to było wybitnie dla dzieci, nieprawdaż? jak byłem dzieckiem to się to fajnie oglądało pewnie ale czy teraz też tak chętnie bym to ogladał to nie wiem;) tylko o to mi chodzi;) a z tym, że w tv sama lipa teraz jest to się zgadzam w 100% z Tobą.

ocenił(a) serial na 7
Edmond__Dantes

tez to ogladalam bedac praktycznie w podstawowce:) owszem niby film dla mlodziezy ale teraz juz takich produkcji sie raczej nie tworzy. czasem sie zastanawiam dlaczego.ja pamietam ze zawsze chcialam miec takiego wow w domu:)

czaderka

Hahaha no fajnie byłoby mniec go w domu;-) myślę, że teraz się nie robi takich produkcji, bo obawiam sie, że dzisiejsze dzieci czy młodzież niechcialyby tego ogladac, myślę, że internet za bardzo ingeruje w życie dzieci... "Wszystko mają w necie to czego beda szukać w tv?"

ocenił(a) serial na 7
Edmond__Dantes

widzisz sam sobie odpowiedziales:) ja tam jestem fanka staroci :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones