PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11525}
7,4 8 296
ocen
7,4 10 1 8296
7,3 3
oceny krytyków
Wakacje z duchami
powrót do forum serialu Wakacje z duchami

Stare dzieje

ocenił(a) serial na 6

Mój ojciec oglądał to w telewizji gdy był jeszcze małym chłopcem i mówił że to był wielki hit, więc sprawdziłem sam na sobie i mogę powiedzieć że jest ok. Jednak efekty specjalne i teksty po prostu mnie bawiły gra aktorska była na dobrym poziomie, fabuła ujdzie.

użytkownik usunięty
Last_Ronin

Oj, Ronin... Wymagający jesteś :)

Efektów specjalnych to nie ma co wliczać, bo nie było żadnego ducha,a trzeba przyznać, że studenciaki z zamku nieźle tę atrapę skontruowali, a teksty same w sobie miały bawić. Fabuła jest dobra, ale trzeba przeczytać książkę Bahdaja, bo jeszcze lepsza.

Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 6

Heh... ja rozumiem te powody, zostało to napisane z żartem i była to tylko i wyłącznie moja ocena. :P

Last_Ronin

Lepszej gry aktorskiej tych młodych aktorów z tamtych lat długo w w Polsce nie będzie i nie ma.Reżyserów tez już takich nie ma.Teraz tak sztucznie grają że patrzeć nie można.

entregado

zgadzam się, ale to nie ten poziom to co teraz nam serwują zazwyczaj, więc nie ma co porównywać do klasyków:)

Last_Ronin

Gdybyś kolego żył w naszych czasach też dla ciebie ten film byłby hitem i nie zapomnianym wspomnieniem dzieciństwa.Każde pokolenie ma swoje hity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones