PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11525}
7,4 8 289
ocen
7,4 10 1 8289
7,3 3
oceny krytyków
Wakacje z duchami
powrót do forum serialu Wakacje z duchami

Gdyby, któraś z telewizji zdecydowała się ten znakomity serial odrestaurować do jakości HD, a potem pokolorować i zrobić dzwięk dolby, to nawet współczesne dzieciaki pokochałyby go tak jak poprzednie pokolenia. Podobne zdanie mam na temat Samochodzika i Templariuszy. Oba te seriale nie zestarzały się fabularnie. Potrzebują tylko nowej oprawy audiowizualnej. Mam nadzieję, że któryś z prezesów się na to zdecyduje, bo jest to nasze dziedzictwo i w dodatku takie, które łączy (całkowicie pozbawione polityki).

Flashlight_Beam

Tak się składa że zrobili to w kolorze, jest dostepne na necie

ocenił(a) serial na 10
dimian

Dzięki, ale wydaje mi się, że to, co jest/było dostępne w necie jako "kolorowa" wersja, to jakieś amatorskie pokolorowanie słabą aplikacją, która "koloruje" czarno - białe zdjęcia. Ja miałem na myśli profesjonalne odświeżenie do 4K i koloryzację jak to zrobiono w przypadku filmów "Sami swoi", czy "Jak rozpętałem II Wojnę Światową". Wszyscy kolorują stare filmy rozrywkowe od lat. Tylko my, Polacy, nie (poza nielicznymi wyjątkami, które wskazałem powyżej). Moim zdaniem telewizja powinna się tym zająć, bo dostaje publiczne pieniądze.

ocenił(a) serial na 10
dimian

Dzięki, ale wydaje mi się, że to, co jest/było dostępne w necie jako "kolorowa" wersja, to jakieś amatorskie pokolorowanie słabą aplikacją, która "koloruje" czarno - białe zdjęcia. Ja miałem na myśli profesjonalne odświeżenie do 4K i koloryzację jak to zrobiono w przypadku filmów "Sami swoi", czy "Jak rozpętałem II Wojnę Światową". Wszyscy kolorują stare filmy rozrywkowe od lat. Tylko my, Polacy, nie (poza nielicznymi wyjątkami, które wskazałem powyżej). Moim zdaniem telewizja powinna się tym zająć, bo dostaje publiczne pieniądze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones