PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848952}

Walker

5,2 316
ocen
5,2 10 1 316
Walker
powrót do forum serialu Walker

Niestety jest słabiutko. Po pierwsze ten serial nie ma nic wspólnego z pierwowzorem, poza imieniem i nazwiskiem głównej postaci. To bardziej dramat rodzinny z domieszką sensacji. Nie ma tu też w ogóle karate. Postać Walkera bardzo nijaka i bez charyzmy, do tego widać tu sporo poprawności politycznej pod tytułem "kobiety są lepsze niż mężczyźni". Jak na razie nie polecam.

Mordechaj_Sauerland

a gdzie pan oglądał?

ocenił(a) serial na 3
mlpokn

A tak jakoś wpadło z internetu...

mlpokn

Serial teraz jest dostępny na viaplay

ocenił(a) serial na 2
Mordechaj_Sauerland

Jeśli ten pilot miał serial sprzedać no to słabo, no chyba że celowali w widownie telenowel.... ja odpadam, mam nadzieję że po sezonie skasują dla dobra aktorów

ocenił(a) serial na 9
Mordechaj_Sauerland

jak na seriale ad. 2021 to i tak najlepszy i w końcu nie gra głównego bohatera murzyn bo to dopiero byłoby szczytem odlotu ale skoro królowa UK może być czarna to już mnie nic nie zdziwi - po prostu przyszły lata że nie ma już co oglądać chyba że będą tłumaczenia z chińskiego :).

qasz666_qwerq

Taa bo wcale jednej z głównych postaci w oryginale nie grał murzyn . :D Widziałeś ty w ogóle oryginał ? Bo pierniczysz jak potłuczony akurat w tym uniwersum nie byłoby to nic szczególnie dziwnego .

ocenił(a) serial na 9
Cobros

na szczęście dziecię nie tworzysz tego obrazka więc murzynków nie będzie w głównej roli chyba że sam sobie stworzysz, tylko kto zakupi od ciebie taką durnotę. A twoje postrzeganie uniwersum g... mnie obchodzi. Oj sorry a może ty murzyn?, albo coś co go udaje bo i takie idiotyzmy w twoim uniwersum mogą zaistnieć. Rozkmiń to ponownie bo nie wiem w czym pierniczę chyba że zepsułem ci twój pogląd widzenia iż angielską królową może grać murzynka - no cóż grać sobie może i tyle obrońco garnuszków :)

Mordechaj_Sauerland

Zastanawiałem się czy jest mocno źle i z tego co piszesz to jest gorzej . :(

ocenił(a) serial na 3
Cobros

Dobrnąłem do połowy trzeciego odcinka i się poddałem. Odpuściłem już sobie ten serial.

Mordechaj_Sauerland

Ja sobie odpuściłem po zwiastunie . :) Chłop nie ma charyzmy Norrisa za grosz wygląda jak model w kapeluszu jak ten drwal z reklamy . :)

ocenił(a) serial na 3
Cobros

Idealne podsumowanie.

Mordechaj_Sauerland

No bo tal jest Norris wychodził to było widać że to taki chłop z którym lepiej nie zadzierać . Można było uwierzyć że sam ( choć to irracjonalne ) obije 5 chłopa . W dodatku chłopy to były chłopy kowboje w flanelowych koszulach kowbojkach i kapeluszu i to jakoś casualowo wyglądało . A ten ? No patrzę i widzę MODELA z reklamy ciuchów co najwyżej . A jeszcze mówisz że oni się nawet po mordach nie leją . :D Co to ma być ? Serial z ładnym chłopcem dla nastolatek ? Bo na pewno nie dla starych fanów oryginału . Zresztą ja mam tak że słyszę Walker widzę Norrisa i tyle i żaden inny Walker dla mnie nie istnieje sorry .

Cobros

Serial ma już 3 sezon czyli jakieś zainteresowanie jest a na FB nie ma co patrzeć na oceny

jones1_2

Ale czy to że "jakieś zainteresowanie jest " cokolwiek zmienia ? Filmy Vegi też oglądają to znaczy że są one dobre ? Ba polskie komedie romantyczne zarabiają w kinach kupę kasy . Powiedziałbyś że są dobre ? Trzy sezony naprawdę ? "Dlaczego ja " ma kilkanaście a "Klan " pewnie kilkadziesiąt . Więc to żaden argument .

Cobros

Dla mnie główny bohater to nadal "drwal z reklamy " ale nie przeczę że jeśli dodadzą do tego jakąś ckliwą historyjkę romansik itp . To będzie to idealny serial dla miłośników Mody na Sukces a właśnie Moda na Sukces kilkanaścietysięcy odcinków i z tego co wiem nadal trwa .

Mordechaj_Sauerland

Walker to w tym serialu pi...deczka w porównaniu do Walkera Norrisa. Za bardzo jestem zżyty z pierwowzorem. Nie potrafię się przestawić na Walkera cry-baby pi...deczkę :-/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones