PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848952}

Walker

5,2 316
ocen
5,2 10 1 316
Walker
powrót do forum serialu Walker

poza nazwiskiem głównego bohatera nie widze tu nic wspolnego z tą starą wersją ,wiec po co te wszystkie porównania ...

shadow87

Cordell Walker-grany przez Norrisa jest strażnikiem teksasu,.Cordell Walker grany przez Padaleckiego też jest strażnikiem teksasu, więc dlaczego nie porównywać obu produkcji?

ocenił(a) serial na 3
shadow87

Są porównania, z wielu powodów m.i.n Imię bohatera. On nie jest zły on jest tragiczny. Twórcy jak i przy innych serialach jak Macgaver czy nowy nieustraszony chcieli zarobić na tytułach które odniosły sukces. Niestety wykonanie nie wyszło.

ColeTurner_2

nowy Macgaver jest całkiem niezły, tylko trzeba przetrwać kilka odcinków pierwszego sezonu i jest ok.

ocenił(a) serial na 3
romek_krakow

Niestety pierwszy odcinek ma przyciągnąć lub odciągnąć od dalszego oglądania. Niestety wytrwałem 3 odcinki.

ocenił(a) serial na 2
shadow87

W trzecim odc to nadal melodramat rodzinny?

shadow87

To po co robić remake jak ma nie mieć nic wspólnego z oryginałem. Takie seriale i ich bohaterowie mają swoje charakterystyczne atrybuty. Nie da się zrobić Strażnika teksasu bez walk karate i pickupa, Gorączki w mieście bez pościgów i wielkich karamboli, Policjantów z Miami bez ferrari, jachtu i krokodyla, czy Żaru tropików bez niebieskiego Jeepa i rewolweru. To po prostu nie jest w stanie się udać.

frycek49

W Miami Vice bohaterem był aligator, a nie krokodyl...
Jak coś piszesz, to się dowiedz dokładnie i nie wprowadzaj w błąd.

ocenił(a) serial na 1
shadow87

Nie miałbym nic przeciwko gdyby twórcy wzięli prawa do serii i zrobili np. nowe pokolenie, ale skoro sięga się po starego bohatera to wypadało by coś z tego bohatera zostawić. Chuck Norris stworzył postać spokojnego jak skała pół indianina, który gromił przestępców kopem z pół obrotu. Nowy Cordell Walker jest rozchwainym emocjonalnie alkoholikiem, za którego zagadki kryminalne rozwiązuje jego meksykańska przyjaciółka, a sam Padalecki najwyżej podniósł nogę kiedy wsiadał na konia. Tytułowy bohater jest de facto sidekickiem swojego sidekicka. Sorry, ale to tych kilku odcinkach, które obejrzałem koleś, który w także nowej wersji jest żywą legendą bez swojej partnerki nie potrafił by nawet znaleźć sznurowadeł w swoich kowbojek. Ani trochę nie przypomina Cordella Walkera, w którego się wciela. Być może lepszym pomysłem były serial: Miki Ramirez-Strażnik Teksasu, aczkolwiek sama fabuła jest dosyć przaśna i to chyba od wymiany scenarzystów i showrunneów powinno się zacząć bo ten Walker z oryginałem ma wspólny jedynie kapelusz

ocenił(a) serial na 4
shadow87

xd.. zrobili z filmu akcji wielką dramę !!!!!!!!!!!!!!!! żenada uj jeszcze pierwszy sezon był jako taki ale reszta to tragedia aż dziw że oni to kontynuują

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones