PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803137}
7,0 2 683
oceny
7,0 10 1 2683
Wanderlust
powrót do forum serialu Wanderlust

Ostatnia scena

ocenił(a) serial na 8

Jak interpretujecie ostatnie ujęcie pierwszego sezonu, w którym Joy stoi przy oknie i uśmiecha na widok śpiącego męża, a potem jej mimika raptownie zmienia się tak, że aż strach bierze? :D Złość i żal z powodu tego, że okazała się nie być dla niego najważniejsza? A może uświadomienie sobie tego, co zrobili ze swoim małżeństwem? Jak to zinterpretowaliście?
Od czasu Hereditary Toni jest moją mistrzynią strzelania min :D

Jamnikova

Myślę, że to powrót rozpaczy która pojawiła się w pierwszej scenie pierwszego odcinka. Czyli myśl "już dłużej tak nie mogę". Trochę według utartego małżeńskiego schematu "trudno być razem, bez siebie jednak źle".

ocenił(a) serial na 8
patrick_ko7

Mądrze prawisz :D

ocenił(a) serial na 8
patrick_ko7

Wydaje mi się, że nie ma mowy o powrocie do punktu wyjścia. Oboje wykonali przecież manewr pozbawiający im znalezienie się w sytuacji na początku serialu. Wracają do siebie ale oboje są już w odległym od poprzedniego etapie wspólnej drogi przez życie. Mają za sobą całkowicie nowe i mocne doświadczenie bliskości i zdrady. Raczej dociera do niej, że powrót do siebie nie udaremni powrotu nowych i podobnych problemów wzajemnej bliskości, z którymi będą musieli się uporać. Myślę, że oboje sparzyli się swoim eksperymentem i mogą nie próbować więcej podobnej terapii, co sprawia, że będą musieli sięgnąć po skromniejsze środki wybudzające ich z erotycznego letargu.

ocenił(a) serial na 9
drzewiarz

Można interpretować jej minę wielorako.Joy przeszła długą drogę do samopoznania.W obliczu błogiego spokoju doznała wstrząsu,jak blisko było do utraty małżeństwa.Jest jeszcze druga opcja-zrozumiała,że spełnienie seksualne nigdy w pełni nie nastąpi,gdyż spóźniła się z pewnymi decyzjami o 30 lat…

patrick_ko7

Ta mina też bardzo mnie zastanawiała... Pomimo, iż była to wygrana podróż, bo przecież przerobiła wiele męczących ją problemów (pogrzeb, samotność, ukrywanie uczuć, wypadek, śmierć pacjenta, odpowiedzialność, .. całe to przenoszenie problemów z przedostatniego odcinka...) to mimo wszystko nasze demony zostają z nami... i to była właśnie ta mina! Zwłaszcza, że pokazywane już były sceny gdy łapie ją "strach" a przed oczyma przelatują traumatyczne wydarzenia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones