PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697374}

Wataha

8,1 107 037
ocen
8,1 10 1 107037
7,5 13
ocen krytyków
Wataha
powrót do forum serialu Wataha

Łuczak

ocenił(a) serial na 8

On jest moim faworytem. Pomijam grę aktora, jest super, ale chodzi mi o osobowość typa, w którego się wciela.
Facet posiada cechy tak porządane w dzisiejszych czasach, jak: lojalność, wierność, odwagę. Fajny materiał na przyjaciela.
Łuczak rulez!

ocenił(a) serial na 6
Martin_Smith

Zgadzam się, dokładnie tak samo odebrałem tą postać. A gra aktora znakomita w każdym calu!

Martin_Smith

Łuczak to po prostu Sancho Panza (a Rebrow to naturalnie Don Kiszot). Typowy trop literacki.

ocenił(a) serial na 10
Martin_Smith

Zgadzam się, Łuczak jest genialny, rozluźnia atmosferę :)

Martin_Smith

Bardzo ładnie odszukano walory postaci. Przychylam się. Dla mnie sceny z Łuczakiem również nalezały do najchętniej oglądanych z podanych powyżej przyczyn. A propos, przemierzając Bieszczady można natknąć się na takich Ostańców, Prawdziwków. Sam miałem okazję wypić kilka piw z jednym i naturalnie "zaznajomić " się

Martin_Smith

Łuczak to sztos nad sztosy. Jakaś nagroda się należy za tę rolę. Oczywiście miałam moment zwątpienia, czy Łuczak nie jest wtyczką (sceny w pociągu), ale cieszę się, że pozostał postacią pozytywną :)

ocenił(a) serial na 9
Martin_Smith

do tego w dialogi włożony ma niezły, błyskotliwy, ale uszczypliwy dowcip, świetna postać bi wspaniały byłby z niej człowiek w rzeczywistości.

jagnajagna82

Najlepsze sceny.

Martin_Smith

W końcu "Łuczak to najlepsza partia w mieście ".Ulubioną postać.

antylocke

Zdecydowanie też moja ulubiona postać, chociaż walorem dodatnim jest również Kalita. Wataha to jeden z nielicznych (współczesnych) polskich seriali, który może się poszczycić naprawdę dobrze napisanymi i zagranymi postaciami.

ocenił(a) serial na 6
Martin_Smith

Jestem zdania, że Łuczak powinien dostać swojego spin-offa. Jakieś egzystencjalne rozważania na temat sensu życia przy wódeczce i podsuszanej kiełbasie z dzika.

ocenił(a) serial na 6
Jascha

Wow, świetny pomysł. Podoba mi się... Jestem za!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones