PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691688}

Wawa non stop

4,0 1 644
oceny
4,0 10 1 1644
Wawa non stop
powrót do forum serialu Wawa non stop

Najlepsze :

1. King Janek
2. Serdelek
3. Gadatliwa Lena
4. Gorąca Iza

Najgorsze :

1. Nijaka Marta
2. Nudny Maciek
3. Hustla Piotr

Azad

Najlepsze:

1.Janek
2.Serdelek
3.Dobrusia
4. Ta Miss Polonia

Najgorsze/Nijakie

1. Lukasz - nie trawie.
2. Lena
3. Maciek - taki nijaki.
4 Ta ruda przyjaciólka Leny.

rybcia13

A serdel i Łukasz to nie ten sam?

Mowiacy_do_reki

hmm sama nie wiem? ja myslalam, że serdelek to Oliwia, w każdym badz razie to ja mialam na myśli

rybcia13

Serdel to Łukasz.
Ostatnio oglądałem, jak Łukasz obwinia Piotra o wyrzucenie Janka. Piotr mówi, wtedy czy mu brakuje jak Janek nazywał go serdelkiem, bo jeśli tak, to może przejąć rolę.

Mowiacy_do_reki

Ok. U mnie na osoby puszyste mówi sie Serdelek, dlatego tak skojarzyłam.

Azad

Najlepsze:

1. Janek
2. Oliwia
3. Łukasz
4. Maciek

Najgorsze:

1. Lena - jest nie do zniesienia, strasznie irytująca
2. Marta
3. Piotr
4. Aśka

ocenił(a) serial na 4
Azad

Najlepsze:

1.dobrusia
2.oliwia
3.janek
4.łukasz

Najgorsze:

1.lena
2.joanna
3.piotr
4.marta

ocenił(a) serial na 5
fyh

A ja jakoś nie czaję tego waszego zachwytu nad Jankiem. Serio.

ocenił(a) serial na 4
christinearron

Wiadomo, że to z przymrużeniem oka ;-D Typ bad boya jednocześnie czasem wykazującego empatyczne zachowanie, więc się składa. A że większość z nich jest nudna, nijaka i denerwująca, kogoś wybrać 'trzeba'.

ocenił(a) serial na 6
fyh

Mi się podoba Lena
Lekko drażni mnie speleniąca Dredziara

ocenił(a) serial na 8
Azad

Najlepsza Dobrosława, najgorszy Piotr - myśli, że jest lepszy od innych bo ma kasę...

ocenił(a) serial na 7
Azad

Najlepsze:
1.Janek
2.Łukasz
3.Dobrusia
4.Maciek

Najgorsze
1Marta
2.Piotr
3.Lena
4.Oliwia

p.s ta iza to zarąbista panna jest

ocenił(a) serial na 5
Lukario

Z Izką odrobinkę przegiąłeś. Może jest ładna i wgl, ale zachowuję się nie fair względem Łukasza. Biedak nie wie co ma teraz zrobić. Szkoda mi go jest. A Izę to ja bym od razu wywaliła na zbity ryj z mieszkania,a nie dała jaj się wykorzystywać. Jeżeli nie zrobił tego Łukasz to chociaż mogła to zrobić Oliwia. :P

tysia12321

Myślę że koledze raczej chodziło o wygląd, bo z charakteru to raczej każdy widzi że to perfidny pustak.

Tortuga033

ah to o Izę chodzi:))

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

no wiem że jest ładna.. ale też bez przesady, widziałam ładniejsze dziewczyny... :P

ocenił(a) serial na 7
tysia12321

faktyko Iza to wredna babka załatwiła go bez mydła. Ale i tak chętnie bym spotkał taką izę w swoim pokoju lubię dziewczyny podobne do tej aktorki :)

Azad

Jedyne osoby jakie trawie to Maciek, Janek, Lena i dosyć Joanna.
Nie cierpię Dobrusi, która z odcinka na odcinek jest co raz bardziej żałosna z swoją wielką love do Maćka, bo ją puknął po pijaku.
Nie trawię też Cycatej, sieroty Łukaszka.
Reszta to ciotowaty Piotr, nijaka Marta.

użytkownik usunięty
Azad

Najlepsze : Janek, Lena, Dobrusia i Łukasz
Najgorsze : Joanna, Marta

ocenił(a) serial na 4
Azad

Najlepsze:

1.Dobrusia
2. Oliwia
3. Maciek
4. Janek

Najgorsze:
1.LENA
2.LENA
3.LENA
4.MARTA

jatuginemamo

Co tak hejtujesz Lene?

ocenił(a) serial na 4
Azad

Bo jest głupia, naiwna i denerwująca?

ocenił(a) serial na 5
Azad

Najlepsze:

1)Dobrusia (wyrachowana, spokojna, ale też nieźle wyluzowana)
2)Lena (wesołkowata i mało kumata)
3)Janek (widać że mu zależy żeby nie stracić przyjaciół z domu)
4)Oliwia (całkiem przypomina mi moją naj przyjaciółkę)

Najgorsze:

1)Piotrek (totalny dupek)
2)Joanna (myśli że może być najlepsza, a tak wcale nie jest :/)
3)Iza (totalna bitch)
4)Seba (przegina trochę z tymi używkami, a tak poza tym to ja na jego miejscu nigdy nie dałabym tak drogiej rzeczy Lenie. !. )

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
christinearron

Ja ich po prostu tak właśnie widzę. :/ I mam prawo do własnego zdania. :/

ocenił(a) serial na 5
tysia12321

Niestety ale nie. Bo nic z tego co napisałaś nie jest prawdą. Np. sprawdź sobie w słowniku definicję słowa "wyrachowany" . Bo to co napisałaś o Dobrusi to bzdura. A Joanna wcale nie mysli że może być najlepsza, tylko popisuje się by przypodobać się Maćkowi. Bzdury wypisujesz dziewczynko.

ocenił(a) serial na 5
christinearron

sam bzdury piszesz. BO MAM PRAWO DO WŁASNEGO ZDANIA I JA TAK ICH WIDZĘ !. :/ jesteś żałosny upominając mnie. :/

ocenił(a) serial na 5
tysia12321

Nie jeśli twoje zdanie to głupota.

tysia12321

Nie zasłaniaj się własny zdaniem, bo ta konkretna kwestia nie jest kwestią własnego zdania. Możemy dyskutować czy Dobrusia jest fajna czy nie, ale wyrachowana? Gdzie Ty widzisz wyrachowanie w jej zachowaniu? Wtedy kiedy robi ciągłe fochy do Maćka, kiedy szaleje z zazdrości robiąc z siebie idiotkę, czepiając się Joanny, czy może wtedy kiedy wstawia się za Jankiem, robiąc z siebie złodziejkę i stawiając się w złym świetle przed Martą? W żadnym z tych przypadków, Dobrosława nie czerpie żadnych osobistych korzyści z tych sytuacji (to właśnie się nazywa wyrachowaniem). Prędzej takiego określenia można użyć w stosunku do Janka - oszukał i wziął na litość tych ludzi, żeby miał gdzie mieszkać. No i właśnie nie sądzę żeby Jankowi zależało na swoich "kumplach". Bardziej mu zależy na posiadaniu dachu nad głową, żeby nie trzeba było wracać do życia na garnuszku mamusi i tatusia, którzy pewnie mu ciągle trują, żeby wziął się za robotę i dyktują mu warunki.
Więc zamiast się obruszać, bo ktoś Ci słusznie zwrócił uwagę, to następnym razem sprawdź znaczenie słowa jakiego chcesz użyć.

Joanna nie ma się za lepszą. Ona jest DOJRZAŁĄ, pewną siebie kobietą. Wie czego chce. Wspiera Maćka, subtelnie do niego zarywa, nie zachowuje się tak infantylnie jak Dobrusia.

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

Dopiero obejrzałam jakieś 5-6 odcinków. Staram się nadgonić, ale nie mam czasu !. :(

Azad

Zależy, co rozumieć pod tymi określeniami.
Ja bym tu zrobił dwa rankingi. Postacie, które bym polubił/nie w realu i postacie, które dają radę/nie.
Tzn. mógłbym kogoś nie polubić w realnym świecie, ale uważam, że bez tej postaci serial jest słabszy. Z tego, co tu widzę, to o lubienie chodzi.

Lubię:
1. Maciek
2. Oliwia
3. Joanna
4. Piotr

Nie lubię:
1. Janek
2. Dobrusia
3. Serdel
4. Iza
5. Lena
6. Marta

Wg mnie wszyscy dają radę.

ocenił(a) serial na 10
Azad

King Janek jest konkret! Najlepsza postac w serialu ;]

Azad

Najlepsze postacie? Cycki Oliwii XD.

ocenił(a) serial na 6
grzegorz_021

Potwierdzam ;D

ocenił(a) serial na 7
Azad

Najlepsze: Janek, Dobrusia, Oliwia, Piotr, Maciek
Najgorsze: Lena, Łukasz, Marta, Joanna

Azad

Najlepsze: Janek, Łukasz, Marta, Lenka
Najgorsze: Konrad, Dobrusia, Piotr, Maciek

Azad

Najbardziej lubię (w serialu oczywiście) :) :
1. Dobrusia (Kobieto kocham Cię za samo Twoje imię) ;D
2. Oliwia
3. Janek
4. Joanna (Odkąd nie ma spin między nią, a Dobrusią to na prawdę da się lubić) :)

Nie przepadam za:
1. Ewą
2. Krzysztofem
3. Martą
4. Matką Konrada

ocenił(a) serial na 7
Azad

Z czasem u mnie typy się trochę pozmieniały :D
najlepsze: Janek, Dobrusia, Lena, Joanna i Oliwia też może być :P

Azad

Najlepsze:

Lena - kobieta życie :D
kolega Macka z warsztatu - koleś gra tak naturalnie jakby nie odgrywał roki tylko siebie :P
Janek - typowy facet-krętacz ;)
właściciel knajpy - naturalnie gra

Najgorsze:

Konrad - nie wiem skąd oni go wytrzasnęli
Ewka - brzydka jak noc, irytujący sposób bycia
Dobrusia - ona sama...jakoś mnie irytuje
Maciek- nudny...

ocenił(a) serial na 6
Azad

Jeśli o mnie chodzi to lubię tam prawie każdego, więc aby post miał jakikolwiek sens podam osoby które lubię bardziej i te trochę mniej ;)

Te bardziej lubiane :
Janek - polewkowy ziomuś
Pies Diego ;)
Zuza - ładna małolata, fajne ma 'bombelki' ;)
Oliwia - sympatyczna, śliczna, mimo swoich gabarytów i tak jest jedną z najsexowniejszych kobiet w serialu
Partnerka Marty (nie pamiętam imienia) - milutka ;) najładniejsza dziewczyna w serialu
Lena - luźna, niezła z niej 'krejzolka' ;)
Wspólnik Maćka z warsztatu - luzak max, jedna z bardziej pozytywnych postaci :)

Te trochę mniej :

Dobrusia - ogólnie spoko dziewczyna ale czasami za bardzo spina pupe przez Eda
Maciek - w porządku facet, trochę sztywniak, momentami gra aktorska na żenującym poziomie
Piotrek - taki jakiś nijaki, brak poczucia humoru, nudny, ogólnie szara postać
Joasia - irytuje trochę swoimi fochami, ale ogólnie spoko kobita

użytkownik usunięty
Azad

Wiem że trochę "odgrzewam kotleta" ale cóż :P Serial bardzo fajny i niedoceniany,ci co hejtują pewnie obejrzeli jakiś urywek serialu, mówią że to gniot i porównują do trudnych spraw,warsaw shore etc które faktycznie można nazwać gniotami...co do postaci to myślę że większość została dobrze wkomponowana,ale są też pewne rodzynki w serniku których nie lubię... a więc ranking
Najlepsze:
1.Bezapelacyjnie Janek,moim zdaniem to on tworzy ten serial
2.Oliwia,sympatyczna,miła,jakoś nie ma się do niej o coś przyczepić
3.Dobrusia była całkiem spoko,prócz tej jej wielkiej miłości do Maćka...
Wuwunio,Massimo,Krata,Olo i ten właściciel baru też zaliczyli fajny epizodyczny udział
Najgorsze:
1.Konrad...dziwie się że nikt nie wymienił tego gówniarza syna Maćka...nie cierpię go od początku,całe szczęście że nie pojawiał się zbyt często w serialu...
2.Maciek...na początku wyluzowany ale później zaczął "tatusiować" wszystkiego się czepiać,to chyba przez tę Asie
3.Lena,totalnie z d*py wzięła się w tym domu,zamiast ją wywalić od razu to Maciek ją przyjął,do tego jest zbyt gadatliwa,wkurzająca i tak mógłbym wymieniać dalej

Reszta w miarę neutralna z przebłyskami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones