PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691688}

Wawa non stop

4,0 1 644
oceny
4,0 10 1 1644
Wawa non stop
powrót do forum serialu Wawa non stop

Najlepszy ;-)

ocenił(a) serial na 10

Z tego co wiem ma powrócić jesienią tego roku i cieszę się,że bd dalej miała co oglądać,bo to
najlepszy i najgenialniejszy serial,jakikolwiek oglądałam i bd oglądać ;-)

ocenił(a) serial na 10
mil1755

Sorki, to co napisałam,to jest jedna wielka ściema,nie bd wcale wawy,myślałam,że to prawda,ale szkoda mi,bo to był najlepszy serial,jakikolwiek w życiu oglądałam ;-/

ocenił(a) serial na 1
mil1755

haha i bardzo dobrze, że nie będzie tej szmiry :D

ocenił(a) serial na 10
pingwin28

A ja żałuję,że tego serialu nie będzie i moim zdaniem był i będzie ale w mojej pamięci.Poza tym wiesz,co to słowo znaczy,które tu napisałaś ?

ocenił(a) serial na 10
mil1755

Sorki napisałeś.

ocenił(a) serial na 1
mil1755

Pewnie, że wiem. A czemu pytasz?

ocenił(a) serial na 10
pingwin28

Tak pytam,bo nie wiem

mil1755

Najlepszy jaki w życiu oglądałaś? To nie wiem ile Ty oglądałaś w życiu tych seriali.

ocenił(a) serial na 10
Ivelise

Widzę,że nie zrozumiałaś tego co napisałam. Wiesz,czemu tak napisałam,bo obejrzałam go odkąd się pojawił tu na antenie,żadnych odcinków nie przegapiłam.A poza tym nie muszę się tłumaczyć,z jakiego powodu oglądałam i uważam,że powinien być dalej kontynuowany,Ale niestety za mała oglądalność i go zdjęli.

ocenił(a) serial na 4
mil1755

Była mała oglądalność, chyba nawet miliona widzów nie było, to wycofali.

Widziałem parę odcinków i serial był raczej przeznaczony dla widowni w wieku poniżej 30 lat, więc przegrywał z konkurencją o tym samym czasie antenowym, czyli trudne sprawy itp.

ocenił(a) serial na 10
Eph

Wiem,nawet oglądały to dzieciaki. Nie wszystkim się to podobało,owszem,ale każdy,kto lubił to oglądać,to przyznam,że w tym roku był zlot fanów w Wawie i to charytatywny :-)

ocenił(a) serial na 10
mil1755

I niektórzy z nich mieli okazję pomóc chorej osobie oraz się z nimi spotkać ;-)

użytkownik usunięty
mil1755

Kino polskie w najambitniejszym wydaniu. Lepiej od Cameron. Ale mówię o Divie z WWE nie o reżyserze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones