PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691688}

Wawa non stop

4,0 1 644
oceny
4,0 10 1 1644
Wawa non stop
powrót do forum serialu Wawa non stop

Joanna dostaje spadek i razem z macikiem sprzedają dom macika , wszyscy muszą opuścić dom macieja tymczasem Marta jest w ciąży ,oliwia i wuwuni zostają narzeczonymi,gabi jest z Grzegorzem,córka mariusza daje nauczkę Dagmarze , janek poznaje nowego chłopaka lidki, i to koniec serialu wawa non stop 126 odcinek jest ostatnim i to wielki finał serialu wawa non stop

eastendu

Beznadziejne zakończenie, szkoda,że Dobrusia nie jest z Edem, wydawało mi się, że do siebie pasowali. Dobrze, że to koniec.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Denisstradowski45

Na oficjalnej stronie "Wawy" na facebooku jest dokładnie napisane, że Wawy już nie będzie, a informacja o tym, że serial wraca 10 marca jest nieprawdą.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Denisstradowski45

Jeszcze 13 godzin temu nie wiedziałeś więc odpisałam ;)

Ahnessa

A może jednak prawdą? :) Wejdźcie na http://wawa.tvn.pl/ i spójrzcie na samą górę :)

Pijoczeq

Masz rację, ale na oficjalnym fanpage'u jest napisane, że jest to tylko i wyłącznie błąd i że Wawa nie wraca. Z resztą nawet w programie tv nie ma żadnej wzmianki o tym, że Wawa wróci. Dali za to powtórki Kryminalnych xd Także nic nie wskazuje, że serial wróci w tym czasie, ale może na jesień wrócą z nową serią :)

eastendu

A mi się zdaje, że scenarzyści specjalnie wymyślili ten wyjazd Maćka i Joanny na kilka miesięcy, żeby zrobić sobie furtkę gdyby jednak miał być 2 sezon od września.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones