PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569749}

We dwoje raźniej

Better With You
6,8 1 249
ocen
6,8 10 1 1249
We dwoje raźniej
powrót do forum serialu We dwoje raźniej

Nie rozumiem... zawsze jak serial jest fajny to go musza anulować.... A wam jakiś
anulowali?? Bo u mnie to już kolejny.... :/

desperatkaj

off the map ;D

ocenił(a) serial na 9
Gilberta

Właśnie skończyłam oglądać "Off the map"- szkoda, że jego też anulowali :/

desperatkaj

Dla jednego fajny dla drugiego nie fajny.

desperatkaj

Brothers & Sisters też niestety anulowane :-( Dobrze, że Grey's Anatomy będą jeszcze napewno 2 sezony :-)

desperatkaj

A skończył się ten serial jakoś sensownie? Czy tak ni w pięć ni w drewko? Bo oglądałam do połowy, a potem jakoś zapomniałam skończyć :D

ocenił(a) serial na 5
desperatkaj

znam to uczucie, mnie "boli" anulowanie "the Finder" oraz (ze starszych seriali) "Tru calling" - nie wiem, jak można zakończyć serial w taki bezsensowny sposób :(

ocenił(a) serial na 5
desperatkaj

mi usuneli kurde Mam Na Imię Earl. Szkoda. Nawet nie pamietam czemu bo sie serial mail dobrze. Szkoda. A co do trgo serialu to nieco nudny i wydawal mi sie z deka oklepany ale smieszny jednakowoz. Dobry pomysl z poczatkiem serialu- smieszny kazdorazowo. ale jednak 5/10

desperatkaj

Mi anulowali "Dostawa na telefon" :(

ocenił(a) serial na 7
Sorella_filmaniak

dokladnie.

ocenił(a) serial na 8
desperatkaj

no szkoda, bardzo fajny serial...

ocenił(a) serial na 8
akana

dlaczego anuwalowali "Dostawa na telefon" i "We dwoje raźniej"?

Ruby_in_Gold

Ponieważ była zbyt mała popularność. Ciekawe, biorąc pod uwagę, że te seriale były puszczane przed południem. Nie wiem czego się spodziewali.

U mnie: Dostawa na telefon, We dwoje raźniej i Kroniki Sary Connors.

4d4m3k

Pewnie większej oglądalności w godzinach przedpołudniwoych się spodziewali, a skoro ta była zła to go ściągneli z anteny, normalka. Kiepski serial = mała popularność, a ten serial był kiepski, moim zdaniem sztuczna gra aktorska, denne żarty, nic w nim śmiesznego.

ocenił(a) serial na 6
tomskc

Tu chodzi o popularność w Ameryce, ogarnijcie sie trochę. Jak mozna myśleć ze oglądalność serialu na polskim comedy central ma wpływ na kontynuację....

patryk0146

a gdzie ja napisałem, że mam na myśli oglądalność u nas? sam się ogarnij

desperatkaj

Kurczę fajny serial, szkoda że nie dostał szansy. Mnie najbardziej bolała kasacja Firefly i Kronik Sary Connor.

ocenił(a) serial na 8
desperatkaj

Are You There Chelsea też

ocenił(a) serial na 5
olgamikolajczak

dla mnie na szczęście, tak samo jak "we dwoje..."

desperatkaj

Weronike Mars anulowali, nawet 3 sezonu nie skończyli ;/

ocenił(a) serial na 9
wyszka

Uwielbiam Weronikę Mars :) wciąż mam cichą nadzieję, że nakręcą zapowiadany film o jej pracy w FBI :) no i że z Loganem jest ;)

ocenił(a) serial na 7
desperatkaj

Najbardziej żałuję Weroniki Mars. Zakończyli ją w beznadziejny sposób :(. Nawet główna aktorka próbowała go ratować, zapłacić za produkcję, ale nie wypaliło :(

desperatkaj

Szkoda, że przestali kręcić "Akta Dresdena" i "Tajemny krąg"

desperatkaj

Profit

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones