PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670340}
8,4 6 256
ocen
8,4 10 1 6256
Wentworth. Więzienie dla kobiet
powrót do forum serialu Wentworth. Więzienie dla kobiet

7 sezon rozpoczyna się 28 maja, już został potwierdzony 8 sezon!

kamillos_903

Dla mnie idealnie. Oglądam aktualnie 5. sezon, w czerwcu 6. więc lipiec/sierpień (w zależności czy będzie miał 10 czy 12 odcinków) nowy sezon.

kamillos_903

przyznam szczerze, że po 5 sezonie (który jest dość nudnawy - nie chcę się bardziej rozpisywać bo nie o to chodzi) 6 bardzo męczy. Brak filarów w postaci FD, BS, czy JF jest bardzo odczuwalny. Nie ma godnych następców, mam wrażenie, zę panuje bałagan i po raz enty mamy to samo. Główne postacie 6 sezonu irytują, ich zachowania są absurdalne i w sumie nie wiadomo, jaki zamysł mieli (mają scenarzyści). Szkoda, że nie skończyli serii po 4 ewentualnie 5 sezonie, gdzie mogli podomykać wątki czołowych bohaterek i mielibyśmy zamkniętą serię na wysokim poziomie, do której chętnie się wraca. Tak się nie stało i mamy tasiemca... :(

ocenił(a) serial na 8
ewabres

Zgadzam się z każdym jednym słowem, to już się zrobił tasiemiec absurdów, który męczy jak przytkane jelita.
Brak aktorek, i ciekawych wątków, które trzymają za serducho.

ocenił(a) serial na 9
ewabres

Ja mam zupełnie różne odczucia. Bardzo w klimacie jest Rita&Ruby. Będę chyba w mniejszości jak napiszę, że nigdy nie przepadałam za Bea. 7 sezon trzymał według mnie poziom, zakończenie niestety sugeruje, że zostawiają sobie furtkę na ósemkę, co nie powinno mieć miejsca. Wypadałoby pozamykać te pojedyncze wątki i odejść z klasą. Chociaż rozumiem, że kogoś mogło już nagromadzenie kwasów za kratami męczyć :)

ocenił(a) serial na 9
kamillos_903

Czy 7.sezon jest gdzieś dostępny z napisami?

eyesblood

Pierwszy odcinek na stronie fili, na kolejne trzeba czekac.

ocenił(a) serial na 9
kamillos_903

Dzieki

ocenił(a) serial na 9
kamillos_903

właśnie zauważyłem, od razu odpalam, ten serial to dla mnie nałóg

ocenił(a) serial na 10
kamillos_903

nie będzie 8. sezonu

ocenił(a) serial na 10
Zgredzia

To ciekawe po co w ostatniej scenie Ferguson pokazali? ;) 8 sezon będzie bankowo. Tylko w sumie ciekawe jaką ścieme walną z tym, że ona jednak się z pod ziemi wydostała :/

serpentyna_comarna

To mi się akurat nie podoba i martwi, mnie to.. Bo siodmy sezon pozamiatal był rewelacyjny!

ocenił(a) serial na 10
serpentyna_comarna

Oby się nie okazało, że Bea żyje.

ocenił(a) serial na 10
sonka110

wolałabym, żeby Bea żyła a nie Ferguson ;) w sumie jak ta się mogła odkopać to i Bea mogła być np przez ten czas na chronionym bo chciała sobie odpocząć ;) nieralne ale bez Bea serial stracił bardzo dużo... bez niej i bez Franky...

ocenił(a) serial na 10
serpentyna_comarna

Po odejściu Bea, piłem trzy dni :-) , ale jej powrót, podobnie jak Ferguson, to dla mnie pomyłka. Oby w końcówce tego serialu nie zrobili bzdury typu zabili go i uciekł.

ocenił(a) serial na 8
Zgredzia

Co Ty gadasz za pierdoły będzie 8smy sezon i 9 który będzie finałowym. Masz na nawet na wikipedii podane. Skąd masz takie informację . Proszę o źródło.

A sam 7dmy sezon dalej się dobrze ogląda i odcinki idą jeden za drugim ale po 2/3 odcinkach czuję że to chyba najsłabszy sezon do tej pory. Ze starej ekipy nie został już nikt z mocnym Charakterem. Popatrzeć na perypetie Boomer zawsze jest fajnie ale z tej postaci raczej robia ostatnio Comic Realif niż prawdziwą złożoną bohaterkę.

"An eighth and ninth season have been commissioned, set to be broadcast through 2020 and 2021 respectively with ten episodes each, with the ninth serving as the final season to the series." - prosze Zgredzia teraz czas na twoją kontrę i pokazanie mi że się mylę . . .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones